-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Agnes, upierają się dlatego, bo niestety większośc wetów uważa, że surowe żarcie to dla psa niemalże trucizna :roll: 0X Nie chodzi więc o to, że surowe łapki działają inaczej, niż galaretka z nich, tylko o to, że ich zdaniem pies surowych łapek jeść nie powinien :roll:
-
PIKA, a ty po co chcesz się odchudzać? :o
-
[quote name='Agnes']wariatki :roll: jak bedziecie tutaj slodycze wklejac to przestane wpadac do tego topicu 0X[/quote]A co, nie lubisz? 8)
-
Z cukiereczków to ja najbardziej lubię te :D [img]http://bi.gazeta.pl/im/8/2605/z2605158G.jpg[/img]
-
A ja piję soczek wielowarzywny Fortuny. Genialna sprawa!!! :D Przepyszny, lekko słodkawy, więc mi przechodzi ochota na słodycze, zdrowy, ma te wszystkie witaminy i inne potasy, no i co najważniejsze 1 litr ma nie całe 250 kalorii 8) 8) 8)
-
Oj, ja tez sobie smaku narobiłam :sabber:
-
[quote name='Agnes']Ja ciagle obstawiam za galaretka, bo to onia chodzi...jesli chodzi o stawy - teraz z braku lapek kurzych daje nozki wieprzowe i bardziej mi "odpowiadaja" :)[/quote]Agnes nie chodzi o galaretkę jako taką, tylko o to, co z nóżek do galaretki się dostaje podczas gotowania tychże. Tak więc na stawy równie dobrze działają nóżki surowe, bo zawierają dokładnie to samo co po obgotowaniu ich zawiera galaretka.
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='Camara']ślicznie dziękujemy :P i na koniec zdjęcie pt.: "zawody wysokiego ryzyka: listonosz": masz dla mnie paczkę z uszkami-śmierdziuszkami ??? [URL=http://imageshack.us][img]http://img40.imageshack.us/img40/5284/117yw.jpg[/img][/URL][/quote] Skąd sie bierze psy gadające do listonosza ???????[/quote]I skąd się bierze listonoszy, którzy psom takie prezenty przynoszą????? Bo u mnie to tylko rachunki i rachunki... :roll: -
Ech, ja uwielbiam wszelkie jeże :lol: Ale o tym swoim dziwnym upodobaniu to już wam pisałam :oops: :lol: [b]Haniu[/b], [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16793&postdays=0&postorder=asc&highlight=warzywa+cebula+winogrona&start=15]TUTAJ[/url] jes fachowe wyjasnienie czemu winogrona są dla psa szkodliwe i w jakiej ilości.
-
Macie łakomczuchy :lol: Galaretkę rozpuszcza się w mniej więcej 3/4 szklanki (o pojemności 250 ml, dla mnie to wższa matematyka, se same przeliczcie ile to jest 3/4 z 250 ml jak macie inne szklanki :wink: ) wrzącej wody. Potem się galaretkę studzi i taką chłodną, ale nie zastygniętą! miksuje się z puszką mleka skondesowanego NIEsłodzonego. Niestety nie mam akurat mleka skondensowanego więc nie wiem jaką ma pojemnośc puszka, ale tez chyba ok. 250 ml... Masę wylewa się do formy, czeka az zastygnie i wylewa się kolejną warstwę o innym smaku. Jak chce się miec warstwę śmietankową, to do mleka zamiast galaretki dodaje się łyżke stołową żelatyny (rozpuszczonej w ok. 3 łyżkach stolowych wody) i ok. 3 - 4 łyżek stołowych cukru pudru i się miksuje (nie używa się słodkiego mleka skondensowanego, bo za gęste i się nie da ładnie zmiksować). Moja mama zazwyczaj robiła też jedną warstwę samej galaretki.
-
Aga, co ci? :o :lol: Dzięki temu kaktusowemu doświadczeniu dokładnie wiedziałam, co czuł ten absztyfikant Okrętki, którego nazwiska nie pomnę :wink:
-
Pamiętam ten jogurt, pamiętam :angel: Zawsze go spożywałam z bułką drożdżową z kruszonką :angel:
- 78403 replies
-
Tiaaa, raz pomiziałam kaktusa, który wyglądał tak aksamitnie, słodko i niewinnie, że się powstrzymać nie mogłam... Taki błąd popełnia się tylko raz w życiu 8) Paskudne kłujące niewidoczne gołym okiem igiełki miałam prawie wszędzie! :evil: [size=1]A za przeproszeniem tyłek musiałam sobie w rękawiczkach za przeproszeniem podcierać[/size] :oops:
-
[quote name='PIKA']a tak swoją drogą, pewnie go za japę złapała bo leżał i jej pyszczył[/quote] Przeczytałam, że go za [size=1]jaja[/size] złapała :o Co nawet byłoby logiczne, skoro Leon to astaf :lol: [quote name='PIKA'][quote name='asher'] ps. czy wam też powiadomienia nie przychodzą? :x[/quote] mnie nie porzychodza :lol: [size=1] (bo nie mam ustawionych )[/size] :lol:[/quote]A ja mam włączone i mi nie przychodzą :evil: ps. PIKA, jak ty se radzisz bez powiadomień? Ja bym nie umiała tych wszystkich tematów ogarnąć :roll:
-
Eeee, zaraz idę się Ewelinie podlizać, dam jej ekstra przepis na ptasie mleczko domowej roboty, to chyba nie będzie świnia i mi nie zamknie topiku? :lol:
-
[quote name='Maga100']bo to powinno być tak: śpiewać każdy mooooże, nocą na jezioooorze :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nadcenoc.jpg[/img][/quote]Łohoho, to chyba całe Mazury słyszały, bo nocą po wodzie głos nieeeesie :lol: Śliczny jest ten twój Leon :iloveyou: ps. czy wam też powiadomienia nie przychodzą? :x
-
[quote name='ida_marcowa']Wystawy warszawskie interesujace. Tak samo ten "pregus jak ze snu", widziany w sobote. A najbardziej interesujace, ze nie bylo zadnego pregusa zgloszonego na sobotnia wystawe... [/quote] A czy ktokolwieknapiał, że pies byl wystawiany? :niewiem: Moż epo prostu sobie był na wystawie "towarzysko"? Wiecie co, skoro już krytykujecie KONKRETNĄ hodowle i KONKRETNĄ osobę, to w dobrym tonie byłoby się również przedstawić... Ze nie wspone o tym, iz regulamin tego forum tak nakazuje... Bo w przeciwnym razie rozsądny i BEZSTRONNY obserwator odnosi wrażenie, że jesteście osobami... niepoważnymi :roll:
-
Tajdzi, a prześlesz mi pocztą w formacie .doc? Jak drukarka da radę to trochę rozwieszę.
-
[quote name='Marzyciel']sorek asher Czy Tu wiesz co to jest dysplazja??? A czy widziałaś jak lubią leżeć buldogi??? Skąd ty masz takie wiadomości??? :question:[/quote]Wiem co to jest dysplazja, choć na szczęście osobiście nie miałam z tym schorzeniem do czynienia (pomijam to, że być może mam dysplastyczną sukę ON. Sabina jest znajdą i już za późno na jakąkolwiek interwncję chirurgiczną, pozostaje więc wzmacnianie stawów preparatami na odbudowanie chrząstki, co i tak bym robiła, więc jej nie prześwietlam). Znam kilka buldogów angielskich (znam z widzenia, ze spacerów, z lecznicy wet., nie jest to więc bliska znajomość) po TPO. A co ma do dysplazji sposób leżenia (pomijając, że po sposobie leżenia można podejrzewać, czy pies jest, czy nie jest dysplastyczny)? :niewiem:
-
A z czego taki dumny io blady? 8)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[b]Camara[/b], gadaj jak na spowiedzi, jakiej pasty używasz??? 8) -
[b]Fish[/b], zaraz założę tej pudlowej bieduli topik na Psach w potrzebie!!! Na pewno dogomaniacy pomogą! Topik jest [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26926&start=0]TUTAJ[/url] [b]Gośka[/b], czy mogłabyś wrzucić namiary na strone o pudlach w potrzebie do nowego tematu o stronach adopcyjnych dla psów rasowych? Moderator "Psów w Potrzebie" niechcący wykasowała stary topik...
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Juuuuż do nowych domków pojechały??? :o -
Nie wiem, jak wy, ale ja uwielbiam miziac swoje boorki po takiej szczecince :oops: Faceta wystrzyżonego na króciutkiego jeża tez uwielbiam po głowie miziać :oops: Ot, taka moja dewiacja :oops: 8)