Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. asher

    Ślubna Galeria

    [quote name='sh_maniak'][quote name='asher']sh_maniak, gratulacje :D :angel: [/quote] a czego :roll:[/quote]A to nie twój ślub??? To sorki za gafę :oops: :lol:
  2. Nie mogę sie napatrzeć na te lejzikowo agrafkowe szaleństwa :D Superowe są psice!!! :thumbs:
  3. Dzięki kochani. Niedługo idziemy do weta, krew zbadać i zrobić RTG płuc przed kolejną operacją no i przy okazji z tą łapą :roll: Jak nie urok, to sraczka :wink: Na dodatek Bugajski na łopatce też ma jakąś guzkowatą narośl. Normalnie nic, tylko się pochlastać... Ech, chyba doła łapię :-?
  4. [quote name='aga1215'][quote name='asher']No niestety, ja jestem noga z geografii, a żadnej mapy nie mam pod ręką :onfire: Ale ja cię jeszcze namierzę!!! :smokin:[/quote] a internet masz?[/size][/quote]Nie wiem, musze sprawdzić 8) :lol:
  5. No niestety, ja jestem noga z geografii, a żadnej mapy nie mam pod ręką :onfire: Ale ja cię jeszcze namierzę!!! :smokin:
  6. Aga, to ty ze swoich okien i Beskidy i Pieniny i Gorce oglądasz? :o Rrrany kota, GDZIE ty mieszkasz? :lol:
  7. Boogie rozciachał sobie łapę na szkle, a Sabinie guz się chyba powiększa, na dodatek mama wymacała jej guzka na boku, koło żeber... Więc w sumie nic dobrego :( Ale oba dobrze się czują i tym sie poceszam :fadein:
  8. asher

    Ślubna Galeria

    [b]sh_maniak[/b], gratulacje :D :angel: [quote][img]http://img134.imageshack.us/img134/6531/image0074yh.jpg[/img][/quote]Niemoge się powstrzymać - panstwo młodzi mają na tych fotkach miny rasowych kretynów :lol:
  9. Ja nie wiem, te moje psy to jakieś cyborgi chyba, bo ani Arthroflex zachwalany na nie nie działa, ani równie zachwalana Smecta :roll: :lol: Ja swoim na biegunke początkowo niedaje nic. Jak nie przejdzie po jednym dniu - daję wegiel. A jak nie zadziała, albo widze, że to cos powazniejszego (sporadyczne przypadki), to Nifuroksazyd (po konsultacji z lekarzem).
  10. hahaha, synek widocznie uzanł, ze za duży już jest na takie ojcowskie czułości. Bo wygląda na bardzo średnio zadowolonego :lol: I jakby zaskoczonego trochę :lol:
  11. Mie to wygląda na kawałek jakiejś poświaty :hmmmm:
  12. No niestety, psów też to dotyczy :wink: Trzymam kciuki, żebyście z hodowcą nawzajem zrobili na sobie dobre wrażenie :wink:
  13. asher

    Dysplazja

    Dokładnie. Nie sądze, by przy cięzkiej dysplazji Arthroflex wiele pomógł. Zresztą moim zdaniem to przereklamowany trochę środek, można ponoć stosowac tańsze zamienniki - dla sportowców (ludzi), które mają identyczne działanie a kosztują mniej, niz połowę... Sama jeszcze nie próbowałam, ale na pewno spróbuję, bo u mojej suki (zwyrodnienie stawu łokciowego) Arthroflex wiele nie pomógł, szkoda mi więc pieniędzy na kolejne pół litra...
  14. Aniu, mój numer 0608 450 022. Myślę, że w kwestii transportu maluchow do Warszawy dałabym radę coś wykombinować :wink:
  15. Pewnie, że będziemy. Bo bardzo to lubimy.
  16. No ślicznie plecie, ale [b][size=6]po co[/size][/b]??? [quote][img]http://img253.imageshack.us/img253/8949/wektor426bt.jpg[/img][/quote] :o Jaka wymyślna poza :roflt:
  17. [quote name='Greven']No oczywiście, że mam zamiar zobaczyć ;) Na razie tylko robię wywiad, jakie choroby "nam" grożą, jeżeli się zdecyduję.[/quote]A hodowca co na ten temat mowi? Skoro hoduje, to powinien być znawcą rasy...
  18. No właśnie nie wiem i dlatego się pytam :evil:
  19. [quote name='carragan'][img]http://img394.imageshack.us/img394/4624/009174tq.jpg[/img][/quote]Jaaaaaki znuuuudzoooony źreeebaaaczeeek :lol:
  20. I to już koniec??? :o Tylko [size=7][color=red][b]2 [/b][/color][/size]zdjęcia??? :evil:
  21. asher

    Dysplazja

    [b]Vectra[/b], jest w Warszawie weterynarz, który ponoć specjalizuje się w zachowawczym leczeniu dysplazji (które nota bene tez nie nalezy do tanich, np. stosuje się iniekcje z kwasu hialuronowego bezpośrednio do stawu, co jest bardzo kosztowne!). Ten weterynarz nazywa się Wojnowski i ma przychodnię na Stegnach. Nie mam jednak o nim żadnej osobistej opinii, nie wiem, czy warto go polecac, ot, tyle, że wiem, iż istnieje :wink: [url]http://www.medivet.hg.pl/[/url]
  22. [quote name='PIKA'][quote name='asher'] a my z ojcem musieliśmy sobie przez kilka dni obiad [size=7][b]od[/b][/size][b]salać [/b] :-?[/quote] To wreszcie nie posoliła, czy posolila za duzo? :o[/quote] [size=7][b]Od[/b][/size]pipkuj ty się od tych litrówek :eviltong: 8)
  23. [quote name='aga1215'][quote name='asher'][quote][img]http://img286.imageshack.us/img286/8092/maskowaniepsie10az.jpg[/img][/quote]A czemu Wektor sobie [b]wainki[/b] plecie? :o Przecież to nie ta pora? :hmmmm: [/quote] Co plecie :o :o :o :wink: [/quote] [size=7][color=red][b]W I A N K I[/b][/color][/size] :eviltong:
  24. asher

    nóżki świńskie

    Agnes, jeśli chodzi o sposób żywienia, to jak najbardzierj JEST SENS porównywać psy z wilkami! I dysplazja, szczeonienie, czy ścieranie zębów nie ma tu nic do rzeczy! (BTW, gdyby udomowione konie żyły tak, jak dzikie mustagi, gdyby jadły to co one, to czy ścieranie im zębów i robienie kopyt byłoby konieczne?)
×
×
  • Create New...