Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Ka-ka, super, że ci się Preston wycisza!!! :multi: A moja Sabina wręcz przeciwnie :o nareszcie widzę i czuję, że mam ON :o Praktycznie cały czas jest na speedzie :o Coś ty jej zrobiła??? :evil:
  2. Alu, jak chcesz to mogas być i inne częsci! Takie cudne męskie brzusio może być? 8) [img]http://www.yatoula.com/gif/homme/personnage_87.gif[/img] Z dedykacją dla Pana Cenzora :wink:
  3. LAZY, a po co pana wycinać? Taki fajny pan :lol: A serio, ja wąłśnie lubię takie nie do ko nca udane zdjęcia. Człowiek myśli, że wyszło tak wspaniale, a tu a kuku :lol:
  4. Łiiii, no nareszcie wiem, co za cudną mordę ma Teklunia pod nickiem :angel: [quote name='Olcia']wiecie co on mi na zdjeciech teraz bardziej wilczarza przypomina niz briatka, ale to takie moje skromne zdanie :)[/quote] Patrząc na awatar Tekluni myslałam, że to sceniak airedale terriera :oops: :lol:
  5. [quote name='HankaRupczewska']A DUPA - to ładne słowo ? :roll:[/quote]Pewnie tak jak z r y j e m - zalezy czyja :lol: Wygląda na to, że twoja jest całkiem ok :lol:
  6. Też sie wybieram, pod warunkiem, że bilet nie będzie kosztował 30 zeta :evil: Wie ktoś może ile wyniesie ta przyjemność :question:
  7. Śliczne, śliczne, śliczne, obie Komy śliczne :angel:
  8. [quote name='Marek z Gromem']Drugi raz przypominam temat nosi nazwę "Bullmastiff" jak nic sie nie zmieni bede zmuszony zamknąć temat.[/quote]Nieeeee!!!! Nie rób mi tego!!!! Ostatnio mi wszystkie ulubione kłótliwe tematy zamykają :placz: :wink:
  9. LAZY, no wiesz! Dla nas wszystko fajne bedzie! :lol:
  10. [quote name='Evelina'][quote name='HankaRupczewska']No to chba zaraz r**** pochwalny napis, że cezura na DG zakończyła działalność :wink:[/quote] co ja sie naglowilam, cos Ty wstawila, ze Ci wygwiazdowalo :lol: Wlazlam w poprawianie postu (jakom mod) i wszystko jasne :oops: [/quote] No i co napisała??? Bo ja się głowię i nic :lol: [quote name='Evelina']Ja tez o ryju pisze :lol:[/quote] O :o nie wypipkowało ci r y j a :o ryju ryju ryju ryj ryj ryj :lol:
  11. Dzęki AM, jesteś niezawodna :D
  12. [b]Jarek[/b], ta cena Arthroflexu to za jakie opakowanie jest? Bo ja w Warszawie kupuję 500 ml za 130, taniej nie znalazłam. I co to jest MSM? :oops: Tzn nie chodzi mi o rozwiniecie skrótu, bo to mam na opakowaniu, tylko o to, co to konkretnie jest. W Arthroflexie jest też wyciąg z czarciego pazura - podobno badania dowowdzą, że ma działanie zblizone do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, ale oczywiście bez skutków ubocznych, jakie one powodują: [url=http://www.europlant.com.pl/europlant/produkty.php?show=one&id_produkty=78&id_dolegliwosci=72]to opis preparatu z czarcim pazurem[/url], trzeba kliknąc na "więcej informacji". [b]Daga[/b], tak, jest środek z samą chondroityną - bodajże Caniviton? :hmmmm: produkuje to Biowet Puławy, dziś mi o tym wetka mówiła, oczywiście już zapomniałam :oops: Ale to chyba drożej wyjdzie, kupowac te dwa skałdniki osobno, niż kupić preparat zawierający oba. A ja właśnie szukam jakiegoś tańszego zamiennika Arthroflexu, bo mi finanse nomen omen okulały na dobre :wink: [b]Agnes[/b], lecznicza dawka Arthroflexu to 5 ml dziennie. Zawiera ona: 600 mg siarczanu glukozaminy, 240 mg chondroityny, 0, 5 ml wyciągu z czarciego pazura, to tajemnicze MSM, 50 mg wit. C i 2,5 mg manganu.
  13. Ja mam taką jedną brzydką cechę - straszną mi frajde sprawia patrzeć sobie z boku, jak się inni kłócą :oops: :lol: [b]Elżbieto[/b], tak, Beżyk znalazł dom :multi: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25787&postdays=0&postorder=asc&start=165]Tutaj[/url] możesz sobie o tym poczytać i zobaczyć jego zdjęcia z nowym "panciostwem" :wink: A mnie się oczywiście czasem łezka kręci, że już go nie ma :(
  14. Tes sam adres e-mail to chyba dowód, a nie poszlaka? :wink: A refleksje czytałam :wink:
  15. No ja ci się nie dziwię, żeś szczęsliwa :D Misia na chirurga :ylsuper:
  16. Od jakiegoś czasu po cichutku sobie śledzę tę dyskusję. Zdania właściwie nie mam, bo nie znam osobiście żadnegioz zaangażowanych w to hodowców, w ogóle molosy nie są mi jakoś szczególnie bliskie, nie znam się na nich, nie znam tzw. "środowiska"... Jeśli jednak faktycznie hodowca podszywał się pod zachwyconego przyszłego nabywce to... jest to żenujące! :shock: Delikatnie mówiąc 0X I doskonale rozumiem, czemu inni hodowcy nie potrafią przejść nad takim zachowaniem do porządku dziennego... Może więc jednak osoby krytykujące tu ich postawę najpierw zgłębiłyby sedno sprawy? Same piszecie, że byłyscie ofiarą nierzetlenego i chamskiego postępowania konkurencji, może tu też jest podobna sytuacja? Wymieniacie tę konkurencyjną hodowlę z nawy. Czemu więc jednocześnie nie dajecie takiego prawa innym, pozwalacie sobei na bardzo niewybredne uwagi, uważacie się za jedynych sprawiedliwych? :niewiem:
  17. Alu, ale mnei chodziło, że to Patka strasznie dużo płaci za świńskie ogony - skoro w drogiej stolycy cielęce kosztują raptem 50 gr więcej 8)
  18. Już ta PIKA ma swoje sposoby 8)
  19. [b]Guciu[/b] i co z psem :question:
  20. 4 zł? :smhair2: Ja za cielęce na warszawskim, wcale nie najtańszym bazarku płacę 4,5 :o
  21. Flaire, wygląda na to, że swojej suki nie doceniasz, powinnaś ją na chirurga kształcić :wink: A tak serio - wyszarpała sobie biedula? :( Sama, zebami, czy jakoś przypadkiem? I czy to chodzi o te szwy co się nie za ładnie przyjęłyu, czy Misia miala jakiś inny zabieg? No bo tak długo by to trwało? :o
  22. No popatrz, a ja nigdzie świńskich nie moge kupić :lol: A tańsze!
  23. [quote name='PIKA']mam napisac? :roll:[/quote]No ba! :lol:
  24. To ja jeszcze polecam ogony cielęce - zdrowsze od wieprzkowych :wink:
  25. [b]PIKA[/b], a co ci przychodziło? Bo ja jakoś nie mam inwecji i nic na "r" - wstydliwgo, godnego wypipkowania mi do głowy nie przychodzi :hmmmm:
×
×
  • Create New...