-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[b]Martini[/b], jeśli Robull miał na myśli tego smyka o którym i ja myślę, to nie, nie jest to mix (znaczy się jakiś tam na pewno jest, jak każdy, nawet najbardziej rasowy pies :wink: ), ale za to wygląda jak jedna trzecia tak zwanych pospolitych wsiowych burków :wink: [img]http://www.thepetprofessor.com/breeds/images/Schipperke-picture.jpg[/img] (pozostale dwie trzecie rezerwuję dla basenji i podengo portugalskiego :wink: - oczywiście bez obrazy! to żart, a po drugie nie uważam, żeby podobieństwo do burka przynosiło jakiemukolwiek psu ujmę :D )
-
Hahaha, no ładnie :lol: [b]Już[/b] go Adam przekabacił??? :o
-
[quote name='XXL'][quote name='LAZY'][quote name='XXL']lazy lazy super fotki :d asher hahah spox fotki nie odaja tych "igraszek" w pelni to trzeba zobaczyc :D :wink:[/quote] To oczywiscie było zaproszenie! :D[/quote] hahah jasne agrafka jest jak nokia conneting people :D :wink: :lol:[/quote]No dobra, to wsiadam na rower, za jakiś tydzień, dwa będę :hand: :lol:
-
[quote name='Ka-ka']P>S> i jakie plany ostateczne względem Boogiego ?[/quote]Ostatnio poważnie rozważam opcję przerobienia go na konserwy dla psów :evil: :wink A serio, brak mi do niego czasem cierpliwości, normalnie ręce opadają :roll:
-
O, jesteś :D Smsa dostała, ale nie odpisywałam, bo wstałam dzis koło 16 i dopiero teraz jestem w miarę przytomna :wink: Na spacerek musowo się wpraszam, ale nie wiem kiedy... Zdzwonimy się :wink:
-
Przeklejam to, co napisała w ONkowym temacie AM: [quote name='AM']Jest też [b]Reumaphyt [/b] - z wyciągiem z czarciego pazura (lub diabelskiego szponu jak kto woli). Jest to ludzki odpowiednik weterynaryjnego Atrophylu tylko bardziej ekonomiczny dla psiarzy 8) . Stosuje się 1 tabletkę na 15kg masy ciała, weterynaryjnego daje się 1 tabletkę na 10kg masy ciała. Kosztuje ok. 20zł za 65 szt. a weterynaryjny 15zł za 30 tabletek. Jest dobry lek na zwyrodnienia, przynajmniej dobrze działał na moją suczke bokserkę z dysplazją. Ponadto czarci pazur dobrze wpływa na pracę trzustki, nerek :wink:[/quote]
-
Nie, raczej nie. Nie przypominam sobie, żeby był szczepiony w tym miejscu, raczej w karczycho go kłuli... No nic, pożyjemy, zobaczymy...
-
Tak Haniu w kieszeni są fajki. Obie z mamą jestesmy namiętnymi palaczkami :wink: Zabieg planowany jest na połowę października. Jeszcze nie mówiłam lekarzowi o tym kolejnym guzku przy żebrach... Mam nadzieję, że usunie go podczas tego samego zabiegu, bo jak będzie konieczna następna operacja, to ja chyba na serce zejdę :roll: Wybieramy się do lecznicy chyba jakoś w tym tygodniu, krew zbadać i płuca... No i z Bugajskim - łapa plus ta narośl na łopatce :( A tak dla spokojności ducha swego pewnie i z jednym o z drugim pójde do onkologa. Ale najpierw chcę zobaczyć co powie nasz lekarz...
-
Hej, hej, co u Prestonka? Macha już ogonkiem w Warszawie??? :D
-
[quote name='Flaire'][quote name='Daisunia']jest taka sprawa.. moja suncia zaczela jeść za dwoje .... dziennie zjada cala miske i pol drugiej porcji pytanie czy zmieniac jej na karme light ??[/quote]No pewnie tak... A na pewno nie dawać jej tej drugiej porcji!!! :o :o :o Dlaczego w ogóle zaczęliście jej dawać po sterylce więcej??? :o :o :o[/quote]No więc własnie - czemu dajecie jej więcej jeść? :o Mojej Sabinie tez jakby apetyt bardziej dopisuje, ale dostaje tyle, ile powinna, więc nie widzę powodu, dla którego miałabym jej zmieniać karmę na niskokaloryczną :roll:
-
[quote name='HankaRupczewska']Skąd , Ty potworna babo , masz takie ikonki ??? Pewnie tez nie powiesz :evil:[/quote]Nie musi mówić... [url]http://www.mysmilie.de/[/url] 8)
-
Brawo!!!! :BIG: :klacz: :klacz: :klacz:
-
[quote name='aga1215']buszujący w krzakach [img]http://img4.imageshack.us/img4/5986/wektor1782ri.jpg[/img][/quote]Wektor, to wiadomo - śliczny. Ale ogród jaki masz piękny! :o Jak ci się to udaje przy psie???
-
[quote name='HankaRupczewska']w hist-pat bez cech nowotworu złosliwego[/quote]Uff, no to super!!! :D :drinking:
-
No to póki co dawaj mu tylko białe mięso, a z łapek kurzych galaretke sama i obserwuj... Sabina tez jest wrażliwiec, więc znam ten ból :roll: I też była niejadkiem, na szczęście umiarkowanym, a ostatnio apetyt jej dopisuje :fadein: Myślałam, że to obecnośc Beżyka ją zmotywowała, ale pewnie i sterylizacja się dołożyła :wink:
-
Daga, bardzo możliwe, że to po wieprzowinie... A jeśli łapki kurze dałas bezpośrednio (tzn, np. następnego dnia) po śwince, to mozliwe, że to nie na nie była taka reakcja, ale na wieprzowinę jeszcze...
-
Rasa to chyba żadna, ale za to jej miłośnicy :roll: :wink: Ja myslę, że ludzie zbyt powaznie podchodzą do sprawy, która przeciez powinna być ich hobby, przyjemnością, odskocznią od rzeczywistości... :roll: To żałosne i głupie... Te plotki, knowania, rozgoryczenie, kiedy na wystawie wygra inny pies, choćby nawet i faktycznie gorszy... Matko! Traktowane jest to, jakby to jakiś koniec świata był :roll: Nie wiem, czy kiedyś będę miała rasowego psa, ale jeśli tak, to mam nadzieję, że mi nie odbije :wink:
-
Haniu, a jak się dywanik miewa? I jak wyniki histopatologii? (pewnie pisałas, a ja przeoczyłam... :oops: )
-
Wiecie co, to się robi coraz mniej śmieszne :roll: Moim zdaniem nikt tu nie jest w porządku. Ani osoba, która list napisała, ani ta, która była posłańcem, ale również ta, która list przechwyciła i co gorsza go upubliczniła :-? Przepisy przepisami, ale tu po prostu zabrakło elementranej kultury i dobrego wychowania. Nie wyobrażam sobie upubliczniania treści listu, który przypadkiem wpadł mi w ręce, choćby to nawet był paszkwil, na moją najbliższą przyjaciółkę. Zainteresowanej osobie pewnie bym powiedziała, ale nikomu więcej. I naprawdę żałośnie brzmią zapewnienia, że "samojedziarze" nie prowadzą ze sobą wojny podjazdowej :roll:
-
Kara, jak sie rozmaaarzyłaaaś :lol:
-
[b]An3czka[/b], przyznam się, że jak przeczytałam, to co napisałam, to też mi sie to dziwne wydało :wink: I bardzo możliwe, że coś pokręciłam... :oops: Jednak na pewno czytałam/słyszałam, że psi organizm można do tolerowania mleka przyzwyczaić... Więc logiczne by się wydawało, że musi zacząć laktazę produkowac, żeby sobie z zawartą w mleku laktozą poradzic :hmmmm: Jak ci się uda czegoś dowiedziec, to pisz!
-
[quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'][quote name='asher']To dodam tylko,że jesien też kooooooocham :D I chyba nawet bardziej taką szarą, zapłakaną, zadeszczoną, niż polską złotą 8) :D [/quote] Ja tam kocham wszystkie pory roku,gdy nie ma 40st w cieniu :evilbat: Co do jesieni...Tez lubiam,ale sprzatac po niej to juz nie za bardzo :wink:[/quote]Ja zasadniczo sprzątam raz na tydzień, niezależnie od pory roku 8)[/quote] A ja zasadniczo w ogole nie lubie sprzatac :wink: Pewnie dlatego moja Mama zawsze mowila,ze moje ew.dzieci nie dozyja pelnoletnosci,bo umra na sallomnelle :wink: :lol:[/quote]Powiedz mamie, że salmonella to nie z brudu, tylko z jajek się bierze :megagrin:
-
Daga, moja Sabina też tak miała na BARFie. Nie jadła przez kilka dni, w końcu głodniała, pochłaniała michę (ale bez apetytu), a potem zwracała. Na dodatek miała na przemian biegunki i zatwardzenia. I strasznie się drapała... Ja zrezygnowałam z BARFu, teraz jest na suchej karmie i widzę, że jej służy.
-
[quote name='carragan'][quote name='asher']To dodam tylko,że jesien też kooooooocham :D I chyba nawet bardziej taką szarą, zapłakaną, zadeszczoną, niż polską złotą 8) :D [/quote] Ja tam kocham wszystkie pory roku,gdy nie ma 40st w cieniu :evilbat: Co do jesieni...Tez lubiam,ale sprzatac po niej to juz nie za bardzo :wink:[/quote]Ja zasadniczo sprzątam raz na tydzień, niezależnie od pory roku 8)
-
[b]An3czka[/b], to są dośc indywidualne kwestie. Ale zasadniczo organizm mozna "zmusić" do produkowania latazy własnie przez systematyczne podawnia niewielkiej ilości mleka (dosłownie kilka kropelek, np. do wody w misce). Bardzo możliwe, że psiak twojej znajomej był np. uczulony, albo np. mleko weszło w "reakcję" z innym pokarmem, który zjadł. Tak jak napisałam - moje oba boorki mleko piją i mają się po nim dobrze :D A nadwrazliwiec Sabina dodatkowo raczy się surowymi ziemniakami prosto z pola i tez nic jej nie jest :D (Boogie wszelkimi warzywami gardzi :wink: )