Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [b]Martini[/b], jeśli Robull miał na myśli tego smyka o którym i ja myślę, to nie, nie jest to mix (znaczy się jakiś tam na pewno jest, jak każdy, nawet najbardziej rasowy pies :wink: ), ale za to wygląda jak jedna trzecia tak zwanych pospolitych wsiowych burków :wink: [img]http://www.thepetprofessor.com/breeds/images/Schipperke-picture.jpg[/img] (pozostale dwie trzecie rezerwuję dla basenji i podengo portugalskiego :wink: - oczywiście bez obrazy! to żart, a po drugie nie uważam, żeby podobieństwo do burka przynosiło jakiemukolwiek psu ujmę :D )
  2. Hahaha, no ładnie :lol: [b]Już[/b] go Adam przekabacił??? :o
  3. [quote name='XXL'][quote name='LAZY'][quote name='XXL']lazy lazy super fotki :d asher hahah spox fotki nie odaja tych "igraszek" w pelni to trzeba zobaczyc :D :wink:[/quote] To oczywiscie było zaproszenie! :D[/quote] hahah jasne agrafka jest jak nokia conneting people :D :wink: :lol:[/quote]No dobra, to wsiadam na rower, za jakiś tydzień, dwa będę :hand: :lol:
  4. [quote name='Ka-ka']P>S> i jakie plany ostateczne względem Boogiego ?[/quote]Ostatnio poważnie rozważam opcję przerobienia go na konserwy dla psów :evil: :wink A serio, brak mi do niego czasem cierpliwości, normalnie ręce opadają :roll:
  5. O, jesteś :D Smsa dostała, ale nie odpisywałam, bo wstałam dzis koło 16 i dopiero teraz jestem w miarę przytomna :wink: Na spacerek musowo się wpraszam, ale nie wiem kiedy... Zdzwonimy się :wink:
  6. Przeklejam to, co napisała w ONkowym temacie AM: [quote name='AM']Jest też [b]Reumaphyt [/b] - z wyciągiem z czarciego pazura (lub diabelskiego szponu jak kto woli). Jest to ludzki odpowiednik weterynaryjnego Atrophylu tylko bardziej ekonomiczny dla psiarzy 8) . Stosuje się 1 tabletkę na 15kg masy ciała, weterynaryjnego daje się 1 tabletkę na 10kg masy ciała. Kosztuje ok. 20zł za 65 szt. a weterynaryjny 15zł za 30 tabletek. Jest dobry lek na zwyrodnienia, przynajmniej dobrze działał na moją suczke bokserkę z dysplazją. Ponadto czarci pazur dobrze wpływa na pracę trzustki, nerek :wink:[/quote]
  7. Nie, raczej nie. Nie przypominam sobie, żeby był szczepiony w tym miejscu, raczej w karczycho go kłuli... No nic, pożyjemy, zobaczymy...
  8. Tak Haniu w kieszeni są fajki. Obie z mamą jestesmy namiętnymi palaczkami :wink: Zabieg planowany jest na połowę października. Jeszcze nie mówiłam lekarzowi o tym kolejnym guzku przy żebrach... Mam nadzieję, że usunie go podczas tego samego zabiegu, bo jak będzie konieczna następna operacja, to ja chyba na serce zejdę :roll: Wybieramy się do lecznicy chyba jakoś w tym tygodniu, krew zbadać i płuca... No i z Bugajskim - łapa plus ta narośl na łopatce :( A tak dla spokojności ducha swego pewnie i z jednym o z drugim pójde do onkologa. Ale najpierw chcę zobaczyć co powie nasz lekarz...
  9. Hej, hej, co u Prestonka? Macha już ogonkiem w Warszawie??? :D
  10. [quote name='Flaire'][quote name='Daisunia']jest taka sprawa.. moja suncia zaczela jeść za dwoje .... dziennie zjada cala miske i pol drugiej porcji pytanie czy zmieniac jej na karme light ??[/quote]No pewnie tak... A na pewno nie dawać jej tej drugiej porcji!!! :o :o :o Dlaczego w ogóle zaczęliście jej dawać po sterylce więcej??? :o :o :o[/quote]No więc własnie - czemu dajecie jej więcej jeść? :o Mojej Sabinie tez jakby apetyt bardziej dopisuje, ale dostaje tyle, ile powinna, więc nie widzę powodu, dla którego miałabym jej zmieniać karmę na niskokaloryczną :roll:
  11. [quote name='HankaRupczewska']Skąd , Ty potworna babo , masz takie ikonki ??? Pewnie tez nie powiesz :evil:[/quote]Nie musi mówić... [url]http://www.mysmilie.de/[/url] 8)
  12. Brawo!!!! :BIG: :klacz: :klacz: :klacz:
  13. [quote name='aga1215']buszujący w krzakach [img]http://img4.imageshack.us/img4/5986/wektor1782ri.jpg[/img][/quote]Wektor, to wiadomo - śliczny. Ale ogród jaki masz piękny! :o Jak ci się to udaje przy psie???
  14. [quote name='HankaRupczewska']w hist-pat bez cech nowotworu złosliwego[/quote]Uff, no to super!!! :D :drinking:
  15. No to póki co dawaj mu tylko białe mięso, a z łapek kurzych galaretke sama i obserwuj... Sabina tez jest wrażliwiec, więc znam ten ból :roll: I też była niejadkiem, na szczęście umiarkowanym, a ostatnio apetyt jej dopisuje :fadein: Myślałam, że to obecnośc Beżyka ją zmotywowała, ale pewnie i sterylizacja się dołożyła :wink:
  16. Daga, bardzo możliwe, że to po wieprzowinie... A jeśli łapki kurze dałas bezpośrednio (tzn, np. następnego dnia) po śwince, to mozliwe, że to nie na nie była taka reakcja, ale na wieprzowinę jeszcze...
  17. Rasa to chyba żadna, ale za to jej miłośnicy :roll: :wink: Ja myslę, że ludzie zbyt powaznie podchodzą do sprawy, która przeciez powinna być ich hobby, przyjemnością, odskocznią od rzeczywistości... :roll: To żałosne i głupie... Te plotki, knowania, rozgoryczenie, kiedy na wystawie wygra inny pies, choćby nawet i faktycznie gorszy... Matko! Traktowane jest to, jakby to jakiś koniec świata był :roll: Nie wiem, czy kiedyś będę miała rasowego psa, ale jeśli tak, to mam nadzieję, że mi nie odbije :wink:
  18. Haniu, a jak się dywanik miewa? I jak wyniki histopatologii? (pewnie pisałas, a ja przeoczyłam... :oops: )
  19. Wiecie co, to się robi coraz mniej śmieszne :roll: Moim zdaniem nikt tu nie jest w porządku. Ani osoba, która list napisała, ani ta, która była posłańcem, ale również ta, która list przechwyciła i co gorsza go upubliczniła :-? Przepisy przepisami, ale tu po prostu zabrakło elementranej kultury i dobrego wychowania. Nie wyobrażam sobie upubliczniania treści listu, który przypadkiem wpadł mi w ręce, choćby to nawet był paszkwil, na moją najbliższą przyjaciółkę. Zainteresowanej osobie pewnie bym powiedziała, ale nikomu więcej. I naprawdę żałośnie brzmią zapewnienia, że "samojedziarze" nie prowadzą ze sobą wojny podjazdowej :roll:
  20. Kara, jak sie rozmaaarzyłaaaś :lol:
  21. [b]An3czka[/b], przyznam się, że jak przeczytałam, to co napisałam, to też mi sie to dziwne wydało :wink: I bardzo możliwe, że coś pokręciłam... :oops: Jednak na pewno czytałam/słyszałam, że psi organizm można do tolerowania mleka przyzwyczaić... Więc logiczne by się wydawało, że musi zacząć laktazę produkowac, żeby sobie z zawartą w mleku laktozą poradzic :hmmmm: Jak ci się uda czegoś dowiedziec, to pisz!
  22. [quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'][quote name='asher']To dodam tylko,że jesien też kooooooocham :D I chyba nawet bardziej taką szarą, zapłakaną, zadeszczoną, niż polską złotą 8) :D [/quote] Ja tam kocham wszystkie pory roku,gdy nie ma 40st w cieniu :evilbat: Co do jesieni...Tez lubiam,ale sprzatac po niej to juz nie za bardzo :wink:[/quote]Ja zasadniczo sprzątam raz na tydzień, niezależnie od pory roku 8)[/quote] A ja zasadniczo w ogole nie lubie sprzatac :wink: Pewnie dlatego moja Mama zawsze mowila,ze moje ew.dzieci nie dozyja pelnoletnosci,bo umra na sallomnelle :wink: :lol:[/quote]Powiedz mamie, że salmonella to nie z brudu, tylko z jajek się bierze :megagrin:
  23. Daga, moja Sabina też tak miała na BARFie. Nie jadła przez kilka dni, w końcu głodniała, pochłaniała michę (ale bez apetytu), a potem zwracała. Na dodatek miała na przemian biegunki i zatwardzenia. I strasznie się drapała... Ja zrezygnowałam z BARFu, teraz jest na suchej karmie i widzę, że jej służy.
  24. [quote name='carragan'][quote name='asher']To dodam tylko,że jesien też kooooooocham :D I chyba nawet bardziej taką szarą, zapłakaną, zadeszczoną, niż polską złotą 8) :D [/quote] Ja tam kocham wszystkie pory roku,gdy nie ma 40st w cieniu :evilbat: Co do jesieni...Tez lubiam,ale sprzatac po niej to juz nie za bardzo :wink:[/quote]Ja zasadniczo sprzątam raz na tydzień, niezależnie od pory roku 8)
  25. [b]An3czka[/b], to są dośc indywidualne kwestie. Ale zasadniczo organizm mozna "zmusić" do produkowania latazy własnie przez systematyczne podawnia niewielkiej ilości mleka (dosłownie kilka kropelek, np. do wody w misce). Bardzo możliwe, że psiak twojej znajomej był np. uczulony, albo np. mleko weszło w "reakcję" z innym pokarmem, który zjadł. Tak jak napisałam - moje oba boorki mleko piją i mają się po nim dobrze :D A nadwrazliwiec Sabina dodatkowo raczy się surowymi ziemniakami prosto z pola i tez nic jej nie jest :D (Boogie wszelkimi warzywami gardzi :wink: )
×
×
  • Create New...