-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[b]Haniu[/b], alez mnie się to coś bardzo podoba, nie wiedziałam tylko, czy chwalić Michała za inwencję i wytrwałośc, czy może ganić za pójście na łatwiznę :wink: Powiem ci, że ja dobiegam trzydziestki, a mam wielu znajomych... hmmmm... niestereotypowych :lol: I co więcej, mam ogromną nadzieję, że im tak zostanie. Ja po prostu lubię ludzi autentycznych. I nie ważne, czy przejawem tego są dredy na głowie, czy najbardziej trendy fryzura spod nozyczek najbardziej trendy fryzjera (pardon, stylisty 8) ), czy kompletny brak przywiązywania wagi do tego, co ma się na głowie :wink: Jeśli opócz tej fryzury (lub jej braku) człowiek reprezentuje sobą coś jeszcze, to jest dla mnie ok. A jeśli to fryzura go okresla, a nie na odwrót, to przepraszam, ale ten typ nie dla mnie :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Z tej Oliwki to niezła kokietka będzie... Skoro już teraz umie się tak zalotnie uśmiechać :fadein: Piękna dziewczynka. A jak urosła :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A możesz wrzucić link, do oficjalnej strony Crufts?
-
Czy ta kolorowa rzecz, którą Michał ma na głowie została naturalnie wyhodowana, czy doczepiona? :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [img]http://img176.imageshack.us/img176/9321/26wrze210pa.jpg[/img][/quote] Waszka, czy ja mam omamy, czy tez Bolutek jest na klacie i łapkach bardziej zarosniety, niż Luna??? :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA'][quote name='asher'] [b] [size=6]Pewien pies[/size] [/b]oskarzył pewną pania o to, że ma agresywnego psa,[/quote] :o Ale [b]ten pies [/b]tej Pani do sądu jej nie podał? :o :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]PIKA, na poczatku napisałam, że pewien pies oskarzył pewną panią o to, że ma agresywnego pana, ale się w porę zorientowałam i poprawiłam. Jak widac nieskutecznie :lol:
-
[quote name='Matti'][quote name='Mrzewinska']. To nie moje wypowiedzi powoduja, ze ludzie widzac AST przechodza na inna strone - ale zachowania ich wlascicieli, to na widok AST - obojetne, rodowodowych czy nie, lub nawet nieco podobnych , szarpiacych z rykiem zawieszony na drzewie gryzak, czy opone,[/quote] No nie zrozumialam... Chyba. Mam nadzieje. Czy Pani uwaza, ze szarpanie zawieszonej na drzewie opony jest przejawem agresji??? Czy przejawem agresji jest ten "ryk"? Rozne rasy psow wydaja z siebie dziwne dzwieki jako przejaw ENTUZJAZMU; dzis moj pies bawil sie z urocza buldozka francuska ktora jednakowoz podnieceniu zabawa wydawala z siebie cos pomiedzy warczeniem a szczekiem, mam uznac, ze to stlumiona agresja byla czy co?[/quote]No chyba nie zrozumiałaś :wink: Ty wiesz, że nie jest to przejaw agresji. Ale przeciętny Kowalski z przeciętną Goździkową tego nie wiedzą... Kiedyś byłam świadkiem małej awantury. Pewien pies oskarzył pewną pania o to, że ma agresywnego psa, bo ten pies ciągle na niego warczy. Psem był własnie buldożek francuski i nie warczał tylko... odychał :lol: Sprawę na szczęście udało się wyjasnić, ale gdyby do wyjaśnienia nie doszło, to ten pan uznałby pieska za przedstawiciela jakiejś wyjątkowo agresywnej rasy, no bo ciągle na wszystkich i wszytsko warczy :wink:
-
Waszka, wyjątkowo nie żartuję. Fajna, mądra i ładna z ciebie dziewczyna, na dodatek o wspaniałym serduchu :fadein:
-
No dobra, za szynkę obwiniamy klawiaturę, masz odpuszczone. Ale ty nam sie lepiej wytłumacz po co ci te gumki i dlaczego one są dziwne? :oops:
-
[b]Matt[/b], ale mnie chodzi dokładnie o to CZEMU TO WŁAŚNIE ASTY stały się tak popularne, skutkiem czego szczeniaki kosztują mniej i co z tego wynika rasa zdobywa coraz większą popularność. Czemu właśnie AST, a nie np. staffik, czy chocby bullterier? :niewiem:
-
Eeee tam, coś kręcisz 8) Ja je w reklamie mentosa widziałam, a nie w żadnym czeskim zoo 8)
-
Waszka, ty też masz fajny charakter :lol: Ale oprócz tego ładna z ciebie dziewczyna 8)
-
[quote name='Olcia']i tak nie kumam o co chodzi :oops: i ta szynka :cry:[/quote] [quote name='dwa posty wczesniej asher']ham, to po angielsku szynka. A zwykłego polskiego chama to się przez "ch" pisze[/quote] [b]Olcia[/b], coś ty dzisiaj piła :question: :lol:
-
[b]Agga[/b], a ty się dajesz tak wykorzystywać? :o To pewnie przez te payowe oczy 8) [b]Olegk[/b], czy ja już mówiłam, że masz faaaajny charakter :question: 8)
-
[quote name='Olcia'][quote name='asher'][quote name='PIKA']Ham na stole sie leżał zakopany w tych dziwnych gumkach :evil:[/quote]A po jakie licho ty sobie szynkę w gumkach zakopujesz? :o I że też te gumki takie dziwne... :oops:[/quote] rany boskie Asher jaka [b]szynka[/b] :o :o :o :o cos Ty dziewczyno dzisiaj juz pila???[/quote]A trzeba się było języków obcych uczyć [img]http://manu.dogomania.pl/emot/frajer.gif[/img] [size=2]ham, to po angielsku szynka. A zwykłego polskiego chama to się przez "ch" pisze[/size] :wink:
-
Beatko, pisz szybciutko co i jak???? Co to za cudo???? :D
-
[quote name='PIKA']Ham na stole sie leżał zakopany w tych dziwnych gumkach :evil:[/quote]A po jakie licho ty sobie szynkę w gumkach zakopujesz? :o I że też te gumki takie dziwne... :oops:
-
Na stałe??? :o Poświata, idę do ciebie na naukę sztuki negocjacji :lol:
-
[quote name='Camara']To jest fotka z PT 7 = Alicja daje komende - Ozzy wypluj Tuffika ![/quote] :roflt: Rozumiem, że na PT 8 będzie komenda "Ozzy, zwymiotuj Tuffika!"? :lol:
- 78403 replies
-
Alu, rozpieszczasz nas :o Tyyyle fotek :D A jak idzie nauka noszenia kagańca? :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='Paulinka18'][quote name='asher'] [b]Paulinko[/b], kopiowany doberman, czy bokser też nie wygląda łagodnie i posiada cechy, które wymieniłaś :wink: :wink:[/quote] Tak tylko że AST jest 2 razy mniejszy od dobermana czy boksera a zauważ że większość dresów żyje w blokach... i taki mini kulturysta jest bardziej poręczniejszy w małym mieszkanku niż duży samiec dobermana[/quote]No więc własnie. Tez o tym myślałam. Zastanawiałam się też, czy przypadkiem ast/pit nie jest tańszy w utrzymaniu, bo mniej je, ale tego nie jestej pewna, bo nie wiem, ile one jedzą :wink: Ale z drugiej strony staffiki sa mniejsze od astów, a wyglądają dośc podobnie, na tyle, że przeciętny człowiek ich nie rozróżnia, nawet nazywają się podobnie. A jakoś u dresow wzięcia nie mają... :hmmmm: [b]Leon.T[/b], już raz o to prosiłam, ale widocznie nie zauważyłeś. Oswieć proszę nas maluczkich, jak to jest z tymi astami i pitbulami. Jedną z cech prawdziwego fachowca jest to, że chętnie dzieli sie swoją wiedzą.
-
Hahaha, czy to rezydent bajorka, przy psim polu? :lol:
-
[quote name='olekg18']asher-ale mnie podniosłas na duchu[/quote] Zawsze do usług 8) :lol:
-
[quote name='Jarek_Soja'][quote name='asher'] Nurtuje mnie też czemu to własnie ASTy i pitbule są tak popularne wśród "dresów", a nie na przykład owczarki niemieckie? Przecież ON to równiez popularna rasa, a odpowiednio wyszkolone mogą być świetną "bronią"... "Pracowały" w Oświęcimiu, zabijały ludzi... Czemu więc ta rasa jakos dresów nie kręci? A czemu nie np. bulteriery? I czemu to własnie ASTy i pitbule szkoli się do psich walk? Przypadek? :niewiem: [/quote] Pity są popularne, bo została wykreowana moda. Czemu? Nie wiem, a czemu golą się na łyso, zamiast nosić długie grzywy?[/quote] Oj, wydaje mi się, że spłycasz problem... A poza tym pewnie zaraz Leon.T napisze, że skoro nie wiesz, to po co piszesz... :wink: [quote name='Jarek_Soja'][quote name='asher'] Odpowiecie, ze to własnie przez ten stereotyp. Jednak to nie stereotyp czyni te psy tak skutecznymi w walce... A gdyby nie były naprawdę skuteczne, to przecież ich popularnośc w tych kręgach nie trwała by tak długo...[/quote] No i co z tego, że są skuteczne w walce? Czy sprawiłoby ci dużą różnicę jaki pies cię zaatakuje? Czy skuteczny pit, czy o 3.5% mniej skuteczny tosa?[/quote]Jarku, oczywiście, że nie sprawiłoby mi to róznicy. Jednak tos spotkałam w zyciu całe dwie, a astów/pitów (z rodowodem i bez, z przewagą bez) całe mnóstwo. Dlatego właśnie to na ich przykładzie się teraz opieramy i to ich sie boimy :( [b]Paulinko[/b], kopiowany doberman, czy bokser też nie wygląda łagodnie i posiada cechy, które wymieniłaś :wink: ps. juz kilka razy to pisałam, ale chyba muszę jeszcze raz, bo zaraz się burza rozpęta. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko astom/pitom, jako takim. Nie mam żadnych osobistych doświadczeń na tyle przykrych, żeby spowodowało to we mnie jakis głęboki uraz do tych ras. Chciałabym tylko, żeby ich miłośnicy zrozumieli, dlaczego tak wiele osób czuje do ich pupili niechęć, czemu się ich boi. I żeby nie wybielali swoich psów (nie konkretnych osobników oczywiście, tylko ogółem - rasy). Skoro ja, mimo, że uwielbiam ON umiem spojrzeć na nie obiektywnie, todlaczego do licha nie potrafią tego miłośnicy amstafów i pitbuli? :niewiem: Święta jakaś jestem, czy co? :wink: