-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='beria']Ale Waszka chce olbrzymka, a mnie mały olbrzymek NIC nie zniszczył :p Wogóle nic nie zniszczył.[/quote]Eeee, jakiś podrabiany en szczeniak był :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a to moja ulubiona fotka z ostatniej serii :cool1: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8151/18luty06884bq.jpg[/IMG][/quote] Śliczna fotka :loveu: A na co tak sie zapatrzyły?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a ja to niby posiadam szczeniaki???? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja mam do dzisiaj takie widoki :roll:[/quote]Aaaaa, ja myślałam, że kiedys, jak Luna mała była :lol: Wniosek jest taki, że ty masz psy z ADHD, a ja nie :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pysia']Jesuuuuuuuu...A moja Zmorka ma szajbe ( ciąża urojona) i probuje kota zaadoptowac....Ja chyba w tym domu zwariuje .... Nie ma ktos jakiegos oseska do wykarmienia? Podrzucimy Zmorce i bede miała spokoj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]A cio, kotek nie chce za szczeniaczak robić? :evil_lol:
-
Aga, trzymaj się :buzi:
-
[quote name='zaba14']Asher z psami ulomnymi jest inaczej niz z ludzmi, pies sie nie bedzie nad soba uzalał jak człowiek, on ma inne wyczulone zmysly, jest mu łatwiej niz ludziom.[/quote]Ja wiem. Nie o to mi chodzi, chodzi mi o odpowiedzialność, jaką ja na siebie biorę razem z takim psiakiem... Bo mimo, że niewidome psy radza sobie świetnie, to jednak ja musiałabym w pewnych sytuacjach patrzec za takiego psa, choćby na spacerach, żeby sobie krzywdy nie zrobił wpadając do jakiegoś dołka, itp. No i nie wiem, czy podołałabym szkoleniu takiego psa...
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
O rany, Boryniu, opanuj się chłopie, bo cię pod nóż oddadzą!!! :shake: Camara, co się barankowi biednemu stało? -
Dina jest przeboska :loveu: A ślepaczek za serducho mnie ścisnął. Nie wiem, czy byłabym w stanie kiedykolwiek zdecydować się na adopcję ułomnego psiaka, bardzo podziwiam ludzi, którzy się tego nie boją!
-
Sliczna prababcia! :loveu: A za lotkowy debiut trzmam kciuki!!! :kciuki:
-
Papkę warzywną na pewno może jeść, nad taką ilością mleka bym się zastanowiła... A może wystarczy glutek z siemienia lnianego? Jeśli pies ma takie problemy żołądkowe, to na razie odradzałabym też BARF, niektóre psy, zwłaszcza starsze nie radzą sobie z trawieniem kości. Po prostu gotuj mu lekkostrawne posiłki: ryż + mieso + warzywa.
-
To super! ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A ja nie znam takich widoków :multi: Urok nieposiadania szczeniaków :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Film świetny i widzę, że wizyta udana :klacz: [SIZE=1]Ale nie byłabym sobą, bez odrobiny przewrotności, tym razem dyktowanej szczera troską ;)[/SIZE] [SIZE=1]Elżbieto, czy panowie widoczni na filmie wyrazili zgodę na upublicznianie swoich wizerunków? Jeśli nie, to radzę jak naszybciej zdjąc film z serwera, jak nie daj Boże zobaczy to w sieci jakiś ich znajomy i doniesie komu trzeba, to możecie mieć cholerne nieprzyjemności... [/SIZE]
-
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
asher replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ice, przekaż temu panu wyrazy współczucia... Nie potrafię sobie nawe wyobrazić, jakbym się czuła, gdyby to moje psy umierały w takich męczarniach :shake: No i daj znać, jeśli będzie potrzebne nagłośnienie tej sprawy, mam jeszcze sporo znajomych w mediach, a to dośc "medialna" sprawa... -
Sielskie życie ma Kaja :D A Masajowi gratulujemy!!! No i oczywiście biegaczowi Masaja również ;) :klacz:
-
A moim to wszystko jedno :shake: Nawet jak na drzewo wlezę, to u nic pełny luz :angryy: W nosach mnie mają, burki wstrętne :-(
-
Dzięki za wyjasnienie :) A która rasa jest starsza? Bordery? Mają jakąś wspólną genezę?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]i co z tym kabelkiem :razz:[/B][/I] [/quote]Ba! Żebym to ja wiedziała... :roll:
-
[quote name='Maga100'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/II-25-20.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/II-25-21.jpg[/IMG][/quote]Tp leonowy pancio tak się majta? :lol: Leon jakby z deczka zgłupiał :lol: ALu, a wy już nie macie śniegu? :-o
-
[quote name='PIKA']a to czemu? :mad:[/quote]Bo dzień taki piękny, że szkoda by było, gdybyś wstała później :cool1:
-
[B]Evelina,[/B] pyszności wyglądają - i domyślam się, że smakują - rewelacyjnie!!!! :klacz: Tylko dlaczego myszom ogony z pyszczków wyrastają? :evil_lol: ps. śniłas mi się dzisiaj :crazyeye: Byłas ubrana na biało, i taka jakaś lekka, zwiewna i nieco zblazowana (czyżbym tak sobie podświadomie myślała o Francuzach? :evil_lol: ). A twój mąż ponoć jest psychologiem :lol:
-
Ups, ale gafa :oops: za tausia też oczywiście! Z nawiązką, ze względu a gafę! :drinking: :drinking: :drinking: Czy za babcie i dziadków też trzeba? :oops: :drinking: ps. a jeż wygląda jak zywy :lol: Moja Sabina też kiedyś jeża dorwała... I się mocno zdziwiła, jak się w kłebek zwinął :evil_lol: Pewnie myślała, że to łatwa zdobycz będzie, bo szybko uciekac nie umie :evil_lol:
-
No to za mamusię :drinking: I za babcię! :drinking: ;) Zmienię temat, nie wiem,czy zmieniłaś awatar, czy ja dopiero teraz to zauważyłam... Na nim jest erdel dający buzi jeżowi? :-o :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']leń :mad: :mad: :mad:[/quote]Wcale się nie wypieram :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Achaaaaa :lol: Ale aż tak mi na lansie własnego dowcipu nie zalezy, żeby zapisywac, a potem na imageshack wrzucać, za dużo roboty :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)