-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Aaaaaa!!! No to powiedzmy, że widzę :lol: Ja na początku typowałam to ciemne własnie, ale wydawało mi się za duże i jakieś takie niekształtne. Co nie znaczy, że to jasne, czyli fasolka miało dla mnie wcześniej jakiś znajomy kształt :evil_lol: Jak jestem u weta i ten opisuje mi RTG psa, to się zachowuję jak rasowa blondynka - po prostu kiwam głową z mądra miną, choć tak naprawdę nic nie kumam. Z USG jest jeszcze gorzej, dla mni to same maziaje :evil_lol: Gratuluję fasolek!!!! :drinking: Jak się czuje mama?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']kurde asher to wyślij mi mailem :modla: coś musisz mieć super fajnego dla mnie jak chcesz mi wkleić :oops:[/quote]Iiiiiii, to nic takiego, chciałam tylko wkleić jedną fotę z tej sznaucerowj strony z dowcipnym komentarzem :evil_lol: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Nie no, ja się domyślam, że nie pokazujesz nam jakiejś marskości wątroby, czy innej trzustki, a małe fasolki, tylko ja ich niestety nie widzę :lol:
-
[quote name='PIKA']O fotki sa :crazyeye: Kabelek dziala? :razz:[/quote]Niet. Na maila se przyłałam :lol: Tym samym w lutym więcej fotek nie będzie, gdyż wyczerpałam limit :evil_lol: Hihihiii, tym razem nie mam wyrzutów sumienia, że robiłam za budzik :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O :crazyeye: A skąd mi się wzięło to zmruzone oko w tytule poprzedniego posta? :crazyeye: No kuźwa czary mary jakieś :angryy: Waszkaaaaa???? :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:crazyeye: a czemu w powiadomieniu było, że napisałaś blablabla :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]Wiedziałam, że o to spytasz :lol: Test przeprowadzałam, czy w ogóle nie mogę posta wysłac w twojej galerii, czy może tylko tego ze zdjeciem... OKI, no to próbuję raz jeszcze wkleić to zdjęcie :roll: ---------- No i dupa :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fajne, fajne :lol: Ja oczywiście nic na nim nie widzę :lol: Poprosze więc o wskazówki co, jak i gdzie ;) Sama fociłaś? :cool3:
-
Fotka Lotki przepiękna!!!! :loveu: Się rozpłynęłam :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko nie mogę wkleić zdjecia do twojej galerii, jakąś blokadę mi założyłas, czy jak? :placz: Wyskakuje mi błąd serwera i post szlag trafia :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kiedyś patrzyłam sobie na skład Dog Chow i... jest abosolutnie porównywalny do Pedigree :lol: Więc jak ktoś karmi Dog Chowem, to w sumie wyrzuca kasę w błoto, bo Pedigree tańsze ;)
-
Wytłumaczcie laikowi, czym właściwie różni się aussie od bordera? Bo z wyglądu są baaardzo podobne, choć może aussie są ciut efektowniejsze, takie "salonowe" bordery ;) A jak z charakterem, predyspozycjami psychicznymi?
-
Się zna :angryy: Tyle, że jest zakręcona :evil_lol: Po prostu wczoraj miałam labę absolutna i dlatego zakodowało mi się, ze wczoraj była sobota, więc dziś jest niedziela :oops: :lol: Sorki Pika raz jeszcze! Mam nadzieję, że tym razem cię nie obudziłam? :evil_lol: A to kilka fotek z naszego porannego spaceru po lesie. [B][COLOR=navy]Seria "Z Bugajskim w tle"[/COLOR][/B] ;) [B]Hehe, mam piłeczkę, a ten pierdoła nie[/B] :eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4143/d25lut060004az.jpg[/IMG][/URL] [B]Hihi, pancia zabrała piłkę małpie wrednej i dała mnie[/B] :multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/474/d25lut060014py.jpg[/IMG][/URL] [B]Czyżby zbliżał się wróg?[/B] :mad: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/465/d25lut060054um.jpg[/IMG][/URL] [B]Taka jestem śliczna[/B] :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8408/d25lut06012hx.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']hhahhaha a to Ci Sabinka niespodziankę uszykowała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Noooo :angryy: :mad: Nawet próbowałam wyprac ją w suchym szamponie, ale suchy szampon w starciu z gnijem poniósł porazkę. I dobrze, że tego szamponu już nie czuć, bo taka mieszanka to dopiero była wybuchowa, zdecydowanie już wolę sam gnój :shake:
-
Acha, z góry uprzedzam, że Sabina z deczka wonieje, bo sie wytarzała w resztkch gnoju, który rolnicy na pola rzucili, a nie mogę jej wykąpac, bo jeszcze ma szwy :angryy: :angryy: :angryy:
-
PIKA, zadzwoń do mnie koło 10, bo jak masz przyjechać, to ja musze posprzątać, a jak mam posprzątać, to muszę wstać o jakiejś ludzkiej godzinie... Pliiiiiiizzzzz :modla:
-
A na przykład o 14 - 15? :multi:
-
[quote name='PIKA'][COLOR=blue]Asher[/COLOR] moze przyjedziesz jutro na Forty to szczelimy zdjęcia Boorkom :razz:[/quote]Nie chce mi się :shake: Wpadnijcie na Kabaty :cool3:
-
Paranoja Władz Białegostoku - psy karane za to, że szczekają?!!!
asher replied to Matagi's topic in Szczekanie
Oj, An3czko, naiwna istoto :evil_lol: Jak pobędziesz na takiej szczerej wiosce, jak zobaczysz, jak się tam zwierzeta traktuje, jak odczujesz na własnej skórze pietno odmieńca, co to się nad głupim psem trzesie, jak nad jajkiem śmierdzącym, to zatęsknisz za cywilizacją :evil_lol: ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ktdjyavhjn 56i khjm - a towiadomośc od Oliwii dla Was :evil_lol:[/quote]My ciebie też, Oliwko :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Buahahahaha, Boluty górą!!! :ylsuper: :roflt: :roflt: :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
asher replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Coztego, też właśnie mniałam spytać ;) A ja dzisiaj poszłam o krok dalej :evil_lol: Drepczę sobie na poranny spacerek z psami i co widzą me oczy? Ano widzą elegancko ubranego pana w średnim wieku z dwoma eleganckimi sznaucerkami mini, z których to jeden akurat wali mało elegancką kupę na zaśnieżony trawnik... Odczekałam chwilkę, tak pro forma odczekałam, bo byłam pewnaże kupa na trawniku zostanie. Po czym podeszłam, elegancko sie przywitałam i wręczyłam panu foliowa torebkę, prosząc, żeby posprzątał po piesku. Uwierzcie, chcielibyście widzieć minę tego pana!!! :evil_lol: Niestety nie sprzątnął :shake: A ja nie mogłam przeprowadzić długofalowej akcji edukacyjnej, bo jego sznaucerki chciały pożreć moje burki... Więc poszłam sobie, zostawiając oniemiałego faceta z foliową torebką w dłoni i dwoma ujadającymi sznaucerkami na smyczy. Dłuuugo stał i gapił sie na mnie... Ale ja go jeszcze dopadnę! :mad: ps. aby udramatycznić okoliczności zdarzenia dodam, że niecałe sto metrów dalej, po drugiej stronie ulicy jest niezagospodarowana, porosła chaszczami parcela. Ale widać to zbyt mało eleganckie miejsce na kupy tych eleganckich sznaucerków :angryy: -
[quote name='an3czka'][COLOR=indigo][I][B]Suka-matka mojego Basco jak tylko ma okazję, to wykopuje z pola kartofle i wcina surowe z ziemią...[/B][/I][/COLOR] [COLOR=indigo][I][B]Nie dało się jej tego oduczyć. Dodam, że suka żyje i ma się bardzo dobrze:p [/B][/I][/COLOR][/quote]Moja suka robi identycznie, a zaręczam, że nie jest matka Bacso :evil_lol: Podobnie raczy cię marchewkami, tyle, że te to sobie sama... wyrywa z ziemi :crazyeye: A ja tylko na czatach stoję, żeby w porę wiać, jak chłop z widłami będzie na nas leciał :oops: I wcale nie zamierzam jej tego oduczać, w końcu jaka to oszczędnośc na karmie! :evil_lol: ;)
-
Warszawscy pasjonaci moga sobie wypożyczyc biegówki w Parku Kultury w Poswinie i szusowac po lecie Kabackim i okolicach ;) Adrenalinkę tez mozna poczuć, jak rozbrykane stadko psów nagle po nartach przebiega :evil_lol:
-
[quote name='souris']Ja używam z powodzeniem metody p Zofii Mrzewińskiej. Tzn w szkoleniu uzywam w zasadzie trzech słów. Pierwsze słowo to komenda ( waruj, siad cokolwiek), w czasie nauki czy też ćwiczenia wymagającego podtrzymania uzywam słowa "dobrze" ( albo troszkę innego "ślicznie", "pieknie", ton zawsze ten sam i pies rozumie ) które psa upewnia że robi dobrze i że to zachowanie jest przepustką do nagrody, po czym kończące "super" po którym pies zwykle dostaje nagrodę ( "super" kończy albo jednostkowe ćwiczenie albo zestaw, ponieważ u mnie komenda następująca po innej zwalnia z poprzedniej ). U nas jest to rozwiązanie najlepsze i się sprawdza.No to ja robię prawie identycznie, tylko słów innych uzywam. Ha! I jestem dumna z siebie, bo sama tak sobie wymyśliłam :multi: ;)