Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. A tak wyglądamy w czasie agilitowych zmagań :evil_lol: Zdjęcia z ostatniej niedzieli, byo strasznie gorąco, ale Boogie radził sobie całkiem, całkiem. Choć znów trochę cwaniakował i hopki wolał omijac, niż przez nie skakać :mad: :lol: [quote name='Mokka']Oto Boogie w całej okazałości [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7553/2304boogie24cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/5049/2304boogie38fi.jpg[/IMG][/URL] dynamiczny zwrot [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/92/2304boogie18cl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5214/2304boogie49vp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5442/2304boogie51ub.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/5016/2304boogie62tt.jpg[/IMG][/URL][/quote]
  2. Aga, no to super :thumbs: Dla Bugajskiego niestety rowerowe wycieczki odpadają :shake: On ma juz 9 lat, a agility też jednak jest obciążające dla organizmu, nie chcę przesadzić :shake: Ale może dołączylibyśmy z Leonem? :razz:
  3. [quote name='Alix']znalazlam wreszcie sposob na zamkniecie geby Baroszowi gdy dzwoni domofon!:multi: Wpycham mu do pyska ucho wieprzowe[/quote]No tak, kneblowanie na ten problem tez jest dobre :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  4. [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]W USA leczy się te robaczyce specjalnym lekiem [B][COLOR=red]invermectine[/COLOR][/B] - podaję angielską nazwę. Lek w Polsce niedopuszczony sprowadzany tylko na życzenie w okreslonych wypadkach.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Invermektyna jak najbardziej jest dopuszczona w Polsce :crazyeye: Nużycę się nią leczy.
  5. [quote name='Bila']Może i ujęłam, ale smród bynajmniej słodki nie jest:evil_lol: . A dupa czerwona jak polny mak, chłelera[/quote]Orangutan? :cool3: ;) Buziaki dla Pagaja!!! :buzi:
  6. [LEFT]Lazy, o ile sie nie mylę, to w Szczecinie macie świetnego szkoleniowca, Patrycję Frolenko. Więcej na jej temat na pewno powie ci zachraniarka. [/LEFT]
  7. [quote name='Agama']rybon pozdrawiam CIEBIE i KAMILE :lol: ASHER moze przastaniesz w koncu sie ,,mondralowac,,:crazyeye: nawet znany wetarynarz nie jest dla CIEBIE AUTORYTETEM :crazyeye: pokory zycze:shake:[/quote]A wyjasnisz mi, dlaczego mam być "pokorna" własnie wobec Rybon (Rybon bez obrazy ;) ), a nie na przykład wobec Kolka_wet, która tez przecież jest wetrynarzem, a ma inne w tej sprawie zdanie? :hmmmm: Dla mnie obie panie są równie nieznane... [B]Rybon[/B], tak, własnie o bibliografię mi chodziło, bo w medycynie tak to już jest, że w większości przypadków praktyka poparta jest teorią. A z tego co wiem wczesna sterylizacja ma zarówno poparcie teoretyczne (w szczegółowych badaniach naukowych), jak i praktyczne - w wieloletnim stosowaniu wczesnej sterylizacji w wielu krajach świata. I to mnie jednak bardziej przekonuje.
  8. [quote name='malawaszka']ten duży spyla przed Luną aż się kurzy :evil_lol: [img]http://img529.imageshack.us/img529/6219/22kwie06889mp.jpg[/img][/quote]Który duży? :-o Ten na drzewie? :crazyeye: Aż tam wlazł ze strachu przed grrrroźną Luną? :crazyeye:
  9. [quote name='Gosiek']:crazyeye: u mnie nie leje - słońce świeci :p:p[/quote]Tak, dobijaj mnie jeszcze!!! :placz: A serio, srasznie dziś jestem niewyspana, a jak jestem niewyspana, to zawsze mam doła. Jutro mi przejdzie, pod warunkiem, że się wyśpię :lol:
  10. [quote name='malawaszka'] i już mam pierwszą opaleniznę na dekolcie :multi: :multi: :multi: :eviltong: [/quote]A ja mam już na dekolcie pierwsze uczulenie na słońce :placz: :placz: :placz: I na lewej dłoni też... :placz: I muszę pic mega ohydne wapno :placz: :placz: :placz: I leje w Warszawie i w ogóle mam doła :placz: :placz: :placz: :grins:
  11. [B]Rybon[/B], tyle, że w naukach ścisłych, a taką przecież jest medycyna weterynaryjna nie ma miejsca na "moim zdaniem" ;) Dlatego prosiłam o podanie źródła tych informacji, bo nie wierzę, że to ty sama tak sobie wymyśliłaś. Na czymś to "swoje zdanie" opierasz, prawda?
  12. [quote name='rybon36']jak duży to nie, bo wzrost somatyczny psa jest bardzo długi, 18-24v miesiące i dlatego taka wczesna sterylka jest niewskazana [/quote]:crazyeye: A możesz podac źródło tej informacji? I co ma jedno z drugim wspólnego?
  13. asher

    Kleszcze!!!

    [quote name='coztego']Co Ty z nimi robisz? :cool3: [/quote]Nic nadzwyczajnego :lol: Chyba po prostu nie jestem w tym kierunku utalentowana :shake:
  14. asher

    Kleszcze!!!

    Główka kleszcza zropieje i wyjdzie sama - identycznie jak drzazga. Trzeba jednak to miejsce kontrolować i dezynfekować, żeby nie wdał się stan zapalny. Sama główka juz niczym psa nie zarazi. Info mam od weta, a nawet od kilku, bo mnie prawie nigdy nie udaje się całego kleszcza wyciągnąć i kiedyś strasznie z tego powodu panikowałam. Ale już dawno przestałam ;)
  15. Asiu, KONIECZNIE podrzuć mi jak najszybiej jedną sztukę plakatu Wiktora :cool3: Napisze tylko tyle, że chcę go komuś zareklamować, a nuż będzie to właśnie TEN dom? :kciuki:
  16. [quote name='monisieczka']I dlatego nie lubię z nimi walczyc bo ich tepota czasem mnie poraża. Stosuję metode , która skutkuje prawie zawsze na facetów w mundurach. Znaczy się na słodką idiotkę. Robię zmartwioną minę, wale durne teksty pod tytułem - taaaak, jej jaki pan jest mądry wow. Działa w 90%. A jak facet się rzuca to najlepiej walnąć (jak nie dotyczy owkorsik spraw życia i śmierci) - taki pan jest przystojny i takie rzeczy pan mówi. Działa, słowo. A , że nie mają racji... nie mam czasu ani ochoty z nimi walczyć udawadniając że nie jestem słoniem. Leń jestem i tyle[/quote]Jezuuuu, ja tak nie umiem :shake: Nawet jak próbuję, to wszystkimi porami wyłazi ze mnie, że tak naprawde uważam gościa za totalnego palanta :diabloti: Choć z policją zazwyczaj umiem się bez problemu dogadać, ze Strażą Miejską bywa gorzej... Ale jeszcze żadnego mandatu nie udało mi sie ostentacyjnie nie przyjąć, bo nikt mi go nie chciał wypisać :placz: Boją się mnie, czy jak? :roll: [quote name='monisieczka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=2568&highlight=uchwa%B3a"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...ight=uchwa%B3a[/URL] tu masz uchwały z prawie wszystkich miast[/quote] Tylko nie sugerucie się tym, co jest na początku, te przepisy już nie obowiązują. Teraz w Warszawie obowiązuje [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=539742&postcount=66"]TA UCHWAŁA[/URL]
  17. [quote name='Szira/Gosia']To ja proszę o kopię:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] To daj maila :diabloti: A powyżej wkleiłam wycinek z obowiązujących w Warszawie przepisów.
  18. [quote name='Szira/Gosia']Nie ma sensu z nimi gadać:shake: chyba, że rzeczywiście zna się dokładnie obowiązujące prawo nazwa ewentualnej ustawy wraz z artykułami) i wtedy można kultuiralnie rozmawiać:evil_lol:[/quote]No więc stwierdziłam, że sobię to kuźwa wydrukuję i będę palantom przed nosami machać :angryy: :angryy: :angryy:
  19. Ayshe, dzięki! Za czas jakiś poślę ci na priw jej ostatnie wyniki. Teraz lecę z burkami, bo już się cholery zregenerowały :crazyeye: Szkoda, że ja nie...:roll: Ale fajmi muszę kupić, więc nie narzekam :evil_lol:
  20. [quote name='Poświata']normalne piwko jakoś mi przestało smakować po ciąży z Konradem, żeby wypić muszę sobie sporo soku malinowego dolać [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/yes2.gif[/IMG].[/quote]O! Jak mnie jeszcze jaka ciotka, albo inna babcia będzie o przychówek molestowac, to wytoczę ten argument! Nie do pomyślenia, żeby mi piwo nie smakowało! :crazyeye: :shake: :flaming: [B]PIKA[/B], waniliowy obornik??? :crazyeye: :roflt:
  21. Paulinka, bierz ją do szkoły jak najszybciej. Nic nie zastąpi realnego kontaktu z dobrym szkoleniowcem, a pracy to ty przy niej z początku będziesz trochę miała ;) Więc migiem do psiedszkola! :)
  22. [quote][IMG]http://i3.tinypic.com/w9fcxi.jpg[/IMG][/quote] Ale macie miny :lol: [quote name='LAZY'] [IMG]http://i3.tinypic.com/w9ffbm.jpg[/IMG] Było nas duzzzoo! [IMG]http://i3.tinypic.com/w9ffbm.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/w9ffbm.jpg[/IMG][/quote] Zaraz, zaraz, to ile ty masz teraz szczeniaków? :crazyeye: :lol: Czy ja już pisałam, że Ida jest prześliczna? :hmmmm: :iloveyou:
  23. A święcił prawdziwy ksiądz? :crazyeye: :lol:
  24. Napatrzeć się nie mogę :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...