Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='ayshe']klusowanie po zaoranym i zabronowanym polu...........[/quote]... ,ucieczka przed rozwścieczonym chłopem lecącym z widłami... :evil_lol:
  2. [quote name='ayshe']mozna jej zrobic tescik na ruchomosc stawow :razz:[/quote]Oooo, a jak i gdzie? Ale, nawet jak teścik wypadnie niepomyslnie, to i tak juz się z tym nic nie zrobi... :-(
  3. [quote name='ayshe']pod tym katem sie psom nie przygladalam. szczerze powiem.widac ze sa nie suche.sabine musze pomacac.[/quote]Będę ci naprawdę bardzo wdzięczna!!! :modla: Mnie się na dodatek jej tylne łapy strasznie nie podobają :shake: Momentami trochę nimi powłóczy, poza tym stawia stopy nieco do środka. Jak ją miziam po brzuszku, to nie jest w stanie podnieść żadnej z tylnych łap do góry... Że też jej nie prześwietliłam :wallbash: A pięć razy była w ciągu ostatniego roku na krojeniu!!! :wallbash: Pocieszam się że prześwietlenie w tym wieku i tak nic nie da, bo co niby można zrobić, oprócz leczenia zachowaczego, czyli podawania preparatów na wzmocnienie stawów? Ewentualnie wstrzykiwac dostawowo kwas hialuronowy, ale na to z paru względów pewnie i tak bym się nie zdecydowała...
  4. [quote name='jo-jo']Oj tak pielgrzymy :lol:[/quote] A na polach wilanowskich puuusto :multi: I jeziorko jest do pluskania się :multi: [quote name='jo-jo']Asher to moze nasz kolega :lol:[/quote]Znaczy się ten "płaszczak"? :lol:
  5. Sabina na moje niewprawne oko cała jest jakaś luźna :shake: Tyle, że nie wiem, czy w tym wieku można jeszcze coś zrobić, czy jest sens coś robić, no i jak to zrobić...
  6. Jojkowa, my dziś na polach wilanowskic byliśmy ;) W weekend sie pod las nie pchamy, bo dzikie tłumy tam łażą... :shake: [quote name='Agnes']ooo to Sabina tez chodzi na agility? fajowo:lol: [SIZE=1]ja to jak zwykle do tylu jestem ;) [SIZE=2]ostatanio spotkalam Waszego dogowego kolege - bo asher chodzisz jeszcze z Leonem na spacerki? Maly mial mala sesje foto ;) ale nie chcem tutaj u Boorkow "smiecic":oops: A maly to 4 miesieczny chyba blekitny dozio:loveu:[/SIZE] [/SIZE][/quote] Sabina na agility chodzi tylko towarzysko, ma zwyrodnienie stawów, więc nie może skakać :shake: A jakiego naszego kolegę spotkałaś? Bo ja żadnego 4 miesięcznego dozia nie znam :hmmmm: A śmiec jak najbardziej! :)
  7. [quote name='ayshe']no ale szira,josh,barosz ,camp............norasek:razz: ..............hamer to chiba nie majom tyle futra co?:roll:[/quote]Boogie też nie :oops: Tłuścioch jeden! Wczoraj go zwazyłam, wazy tyle, co Saba :crazyeye: :shake:
  8. [quote name='r_2005']A jak się w komórki do wynajęcia bawili z buhajem i Lesio się nadział na nich...? To był przed buhajem, a![/quote]Aaaaa, faktycznie!!! :lol: Zawsze zapominam o tej części książki :lol:
  9. Moja sucz nie jest gruba, tylko bardzo owłosiona ;) Serio. Za trochę będzie się można naocznie przekonać, jak jej całe zimowe futro wyjdzie. Waży jakieś 36,5 kg, jak na donka to nie dużo ;)
  10. [quote name='r_2005']A to nie Lesio popylał i to przed buhajem?:roll: Doktor to na ugorach buty rozrzucał...[/quote]Lesio popylał PRZED pociągiem - w roli garbusa i ZA dzikiem, złapanym bodajże na lasso :lol: A doktor popylał za Buhajem i dlatego mąż Alicji zdązył buchnąć jej zwłoki z kostnicy przed sekcją ;)
  11. [quote name='Ewa-Jo']były wczoraj jakieś nowe przeszkody czy cały czas stare???[/quote]Te same, ale w różnych przedziwnych kombinacjach :cool3: Tez trzeba się było skupiać, żeby płynnie psu strony, na przykład hopka z lewej ręki, a zaraz potem kładka z prawej... Wesoło było :lol:
  12. [quote name='r_2005'][quote] Napisał(a) [B]Alicjarydzewska[/B] [I]a na smyczy to jehałabym 200 na godzinę i to polami :evil_lol:[/I][/quote] Ha ha, chciałabym to zobaczyć:evil_lol:[/quote][B]R[/B], a nie masz skojarzenia z doktorem, który popylał przez ugory za buhajem? :lol: :lol: :lol:
  13. Hahaha, ja tez bym przyszła. A zaraz potem chyba poszłabym utopic się w Wiśle :lol:
  14. Właściwie pewności nie mam, bo skoro baterie ledwo zipały, to zdjęcia mogły wyjść do niczego ;) Ale może nadrobimy w poniedziałek ;)
  15. Otóż... nie taranuję :eviltong: Dzis burki miały króciutką sesję foto, króciutką dlatego, że kumpela wzięła ze soba aparat z rozladowaną baterią :lol: Ale zdjęcia będe miec dopiero po weekendzie.
  16. [quote name='ayshe']asher -ja chce zeby psy nauczyly sie tego.i tak zostaniemy przy pilkach.[/quote] Nooo dooobra... To idę trochę popluć... :lol: [quote name='ayshe']aaaaaaaaa na grupie belgowej wot sie przyszwendal i nagral nam zajecia:oops: .potem chcieli mnie wrobic w komentarz ale ucieklam i zrzucilam wszystko na belgomaniakow-BeataG zostala oddelegowana do wystapienia publicznego.:evil_lol:[/quote]Oooo, a kiedy będzie można was zobaczyć? :cool3:
  17. Paulinka, czy mnie się wydaje, czy trochę jesteś podłamana? :lol: Jeśli mi sie nie wydaje, to [COLOR=darkorange][U][B]wyluzuj[/B][/U][/COLOR] :lol: Mała jest rewelacyjna! Tyle, że ona was nie zna, jestescie dla niej całkiem obcy, czyli jestescie po prostu jeszcze jednym bodźcem, z tego miliona bodźców, które absorbują jej uwagę i które w efekcie ją rozpraszją. Ida po prostu nie ma jeszcze pojęcia, że to na was powinna się skupiać, i wariuje, bo skupia sie na ułamek sekundy na wszystkim po trochu ;) Juz za parę dni będzie lepiej! :lol: Jest boska! :loveu:
  18. A ja zaspałam dzisiaj :placz: Obudziałm sie dokładnie o 8.56 :placz: Acha, Sabina nie kuma plucia smakołykiem, spróbowałam dzis z parówką ;) Ale ja uczac ją komendy do mnie, czy równaj zwracam uwagę na kontakt wzrokowy, więc moze i nam uda sie plucia uniknąć? ;)
  19. asher

    Kleszcze!!!

    [quote name='puli']No niby tak,ale jakby to było o.k. to producent by nie pisał że nie wolno.[/quote]Producent zaleca łączenie Preventica z Frontline'm ;) U mnie na opakoaniu obroży jest to jak byk napisane, że Preventic nie chroni przed pchłami i jesli zalezy nam na takiej ochronie to trzeba dodatkowo Frontline'm psa zakropilić ;) Nie jestem pewna, ale te dwa środki mają chyba dwóch róznych producentów? Może jakos ze sobą współpracują ;)
  20. asher

    Kleszcze!!!

    Flaire, może ma raczej odstraszać?
  21. [quote name='PIKA']a skąd je weźmiesz? :diabloti:[/quote]A ty myślisz, ześ moja jedyna kolezanka z aparatem? ;) [B]Aga[/B], bo maja niekumatą przewodniczkę :shake: :lol:
  22. asher

    Kleszcze!!!

    Ja się spotkałam, skutecznośc taka, jak innych wypróbowanych, czyli średnia. Substancja czynna to bodajże permetryna, jak w advantixie, czy exspocie.
  23. [quote name='monisieczka']Konkretny target na mnie działa tylko i jedynie - wysoki, postawny murzyn, ale nie taki Pędzel łoszyngton tylko bardziej Morgan Freeman :oops::p:p:eviltong::eviltong:[/quote]Hmmmm, nooo, to wyzwanie dla tresera :diabloti:
×
×
  • Create New...