Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dbsst

    zakoceni.pl

    ja poprosze w sobote wieczorem napisac mi tu wielkimi literami jak w niedziele gdzie itd z ta kocia wystawa tak na wszelki wypadek ;) bo ja juz nie pamietam gdzie to ma byc :-? [size=1]i jak tam dojechac z Żoliborka [/size]
  2. hahaha jaki marynaz na tym ostatnim zdjeciu hahahhahaha jaki groobas :-?
  3. :o o qrde Figusie na śliwkowo pofarbowalas ja masz odwage ;)
  4. [quote name='Pasavera']A jaka potem czysta była :lol: mniodzio 8)[/quote] dawaj foty dawaj foty :D
  5. hahahahahahaha no to dobrze ze sie dalo psa w pole wyprowadzic ;)
  6. :o i ona tak stoi i nie chce grac niesamowite moja to juz by z ta pilka 10X boisko okrazyla
  7. qrcze Paco zmerznial dawaj jakies nowe fotecki Rocki
  8. czy juz jest potem :roll:
  9. no wreszcie cosik zescie zapodali spragnionym zdjec ;)
  10. superancka jest Fionka
  11. o qrcze jaki zmokly jezozwierz
  12. hahahahah zarabisty
  13. :lol: hehehehehe ale zeby az tak ;)
  14. sliczny :D a ten drugi piecholek to co to za cudenko tez Twoje
  15. okej powoiem Marcinowi moze uda mio sie namowic go na kolejna sesje kornika korniszewskiego ;)
  16. [quote name='Magda&Amir']:D :D :D albo przepiękny Amirek ma mnie :wink:[/quote] hihihih tez tak moze byc ;)
  17. [img]http://img34.echo.cx/img34/8162/2i3kwiecie0189uc.jpg[/img] :i love you:
  18. jaki piekny moipk tylko czemu go tak malo ;)
  19. [quote name='Agga']no Agata uswiadamiała Sare skad sie dzieci biora... :wink:[/quote] :o :eek2: :scared:
  20. [quote name='malawaszka']a prosiem :D i rozumiem żen iedługo możemy się spodziewać fotek Szpiluni w nowej ślicznej obróżce?? :angel:[/quote] hehehehe coprawda kupilam jej wczoraj pikna obrozke al nie jest wykluczone ze nie dostanie jescze jednej ;)
  21. [quote name='daga10011']debesciara-skoro jedziesz autem na tylko jeden dzien do bydgoszczy-przywiez szpile ze soba :D ...do mnie mozesz ja po drodze podrzucic 8) zaopiekuje sie nia :D ..a po egzaminie ja odbierzesz :wink:[/quote] ale wracam pociagiem hehehehe i w Toruniu bede o 7 wiec wy jeszcze bedziecie smacznie spac ;) a pozatym nie wiem czy szpila nie dostala by zawalu a was swoim wszedobylstwem nie doprowadzila do zaawansowanej siwizny ;)
  22. hihihi to ja wabik ja wabilam ;)
  23. a to jeszcze podworkowy jezor :D [img]http://img102.echo.cx/img102/1544/obraz1265lz.png[/img] [img]http://img102.echo.cx/img102/6240/obraz1293ku.png[/img]
×
×
  • Create New...