[quote name='daga10011']debesciara-skoro jedziesz autem na tylko jeden dzien do bydgoszczy-przywiez szpile ze soba :D ...do mnie mozesz ja po drodze podrzucic 8) zaopiekuje sie nia :D ..a po egzaminie ja odbierzesz :wink:[/quote]
ale wracam pociagiem hehehehe i w Toruniu bede o 7 wiec wy jeszcze bedziecie smacznie spac ;)
a pozatym nie wiem czy szpila nie dostala by zawalu a was swoim wszedobylstwem nie doprowadzila do zaawansowanej siwizny ;)