Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a no widzisz juz szybciej mi nauczyc stukania w klawisze szpile niz cos z stopowymi kciukami robic ;)
  2. [quote name='LAZY'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']trzymam kciuki[/quote] ale kłamczucha jak trzymasz kciuki jak piszesz 8) :o[/quote] Cepialska baba... :evil: Ja tysz trzymam...u nogi! :wink:[/quote] hahahahahahaha dobra jestes gimnastyczka moje kciuki u nog jakies takie nie elastyczne ;)
  3. [quote name='daga10011']debesciara-ty niezly fotograf jestes :D .ech-zazdroszcze szpilencjowej figury :P[/quote] qrcze dzieki bo juz tracilam wszelki zapal i nadzieje ze ktos mnie pochwali ;) hihihihihihihihihihihi oj i ja bym kciala ale dla mnie taka figure a tu poopa
  4. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']trzymam kciuki[/quote] ale kłamczucha jak trzymasz kciuki jak piszesz 8) :o[/quote] to szpila uderza w klawisze ;)
  5. [quote name='Alicjarydzewska']Dbsst już po weekendzie a ty nadal masz kudłate myśli.......... :lol:[/quote] hehehe łikend mi sie wydluzyl szefa w robocie nie bylo ;)
  6. no to jeszcze raz łudka ;) [img]http://img213.echo.cx/img213/6742/obraz0923fc.jpg[/img] i po łudkach ;)
  7. [quote name='Alicjarydzewska']Ale Szpila ma figurę ,prawdziwa miss :wink:[/quote] hihihi chyba zwis ;) dziekuje dziewczyny :D
  8. a teraz przedstawie Wam zdjecia [b]MOJEJ[/b] roboty :lol: to juz koncowka spaceru [img]http://img132.echo.cx/img132/7343/obraz0874of.jpg[/img] [img]http://img132.echo.cx/img132/9475/obraz0915hu.jpg[/img]
  9. nolmalnie dziekuje w imieniu koreczka :D
  10. rewelacyjna i jakie ma niewinne spojrzenie :D
  11. a przed soba mikrofon ;)
  12. hahahaha napewno ten lek powoduje u wlasciciela wybiorcza slepote hahahahaha ewentualnie dziala poprzez zwiekszenie tolerancji na "obrzydlistwa" szkoda ze ten pan nie sprzedaje rowniez leku na glupote ;)
  13. jaka slodycz bez dwoch zdan. extra rozrabiaka
  14. Szpila przesyla Wam pozdrowienia [img]http://img138.echo.cx/img138/1411/obraz0736bp.jpg[/img] i naprawde ja swietnie plywam ;) [img]http://img138.echo.cx/img138/1359/obraz0837qy.jpg[/img]
  15. naprawde Mikulinski jest zarabisty :D
  16. trzymam kciuki
  17. hihihihi dzieki wlasnie skonczylam ja miziac ;) dzis moge jest czysta :D
  18. i jak takiego pokemona nie schrupac ;) :D [img]http://img138.echo.cx/img138/7530/obraz0494ze.jpg[/img][/img]
  19. hahaha czasami mam chec nie powiem ;) ale jeszcze umiem sie powstrzymac ;)
  20. [quote name='lothia']Matyś stwierdził że teraz przynajmniej nie jest fuj i nie jest chamem, wcześniej była fuj ale jest grzeczna , wykapała się i teraz jest czysta :wink:[/quote] nie no rewelka ciesze sie ze Matysiowi sie podoba ;) Alu glodnemu ;) :lol:
  21. ale czy Wy widzicie ile ona ma wfzieku ;) :lol: hehehehe Alu nie zagladalam jej pod ogon bo wiesz ludzie i w ogole ;)
  22. Słoneczny patrol i moja Pamela [img]http://img285.echo.cx/img285/9025/obraz0823ur.jpg[/img] [img]http://img138.echo.cx/img138/8291/obraz0583up.jpg[/img] prosze uporzejmie dla niedowiarkow Szpila wyszla z wody o wlasnych silach ;)
  23. hihihihi niom chyba musze ukrucic te domysly....................czy sie utopila czy nie ;) hahahaha wodnisia dobre
  24. [quote name='Alicjarydzewska']Czy to nowa bajerancka obróżka dla Szpilci? :o[/quote] hahahaha dopiero teraz przeczytalam tak nowka sztuka
  25. [quote name='Alicjarydzewska']No to już jest przekręt , przecież Szpila nie ma ogona tylko kikutek :evil:[/quote] hehehehehe qrCe systkiego sie dolukasz ;)
×
×
  • Create New...