[quote name='Poświata'][quote name='dbsst'][quote name='Poświata'][quote name='dbsst']no dobra to teraz duzo piszemy zeby zakryc zakoconych ;) TZ tow :D[/quote]Do soboty mamy wiela czasu, zdążymy tak wszystko zagmatwać, że sam :evil: się nie połapie :P .[/quote]
hehehehe dobra ale ja sie do gmatwania przykladam z Wami :D :D :D
i juz nie bede tylko intognito w zakocnych ;)[/quote]
:o to Ty żeś, bezwstydnico, za podglądaczkę do tej pory robiła :wink: :D ???[/quote]
niom a jak nie mam kota to sie nie wcinam
ostatnio nawet netowych kotow nie mam :(
i jakbym mogla nie podgladac Dymka he