-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Poświatka jest przeslicznosciowa trzymamy ze Szpila kciukasy i liczymy na dyplom :D
-
[quote name='Siostra']debe, Twoja wiara w moje mozliwości dodaje mi pałera ( i skrzydeł oczywiście :angel: ) :lol:[/quote] nio ja mysle wierze w Ciebie z calych sil
-
[quote name='Siostra']Piekne, jaki super klimat mają... Podziękuj koledze, debe :D[/quote] hahahaha to on musi mi dziekowac ze mu modeline odstapilam hihihihihi zartuje wczoraj mielismy swietna zabawe z tymi fotami
-
a teraz troche retro ;) tak zwany latajacy spodek ;) (nie ja robilam te foty B&W tylko kolega ) [img]http://img248.echo.cx/img248/6752/obraz0897yj.png[/img] qrcze kiedy zacznie sie cos dziac [img]http://img248.echo.cx/img248/3429/obraz0971oj.png[/img]
-
hihihihihihihi a no jedna ;) ale poszukam jeszcze jakiejs drugiej ;)
-
a to moja dziewczynka [img]http://img196.echo.cx/img196/5904/i0qq.png[/img]
-
[quote name='Siostra']Dziewczynki, wychwaliłyście mnie trochę na wyrost - ja na razie umiem tylko przekleić z topicu na topic, nadawania adresu jeszcze nie przerabiałam, ale lada dzień mam zamiar. Prawo jazdy zrobiłam, to co, zdjęć się wklejać nie nauczę? 8) :)[/quote] amen
-
daga a mozna wiedziec coz za cudenko masz :D szaraduszko dzieki ja tez mam kilka do nauki bo wiekszosc to sie do niczego nie nadaje :(
-
[quote name='daga10011']Sliczne fotki debesciaro :D ..a ja nawet jeszcze nie doszlam do normalnych opcji w aparacie-a co dopiero makro :oops: :roll: ..nawet w locie mam zamazane-a nie powinny byc,nie aparatem jaki mam :-?[/quote] damy rade ;)
-
nie zle foty hahahahah
-
[quote name='Justi0022'][quote name='dbsst']niestety wiekszosc zdjec jest w koszu :( [/quote] ale terning czyni mistrza, jakby nie było :wink: Powodzenia :D[/quote] hihihii dzieki :D nio makro kwitnie co mnie cieszy bo zdjecia sa coraz ciekawsze
-
[quote name='Agga']dbsst to sie trzeba postarac o taki wkładzik hihihihi....[/quote] pracuje na tym pracuje ;)
-
niestety wiekszosc zdjec jest w koszu :( i wiele to makro ale jeszcze cos sie napewno znajdzie ale to juz nie dzis
-
hahaha przyznam sie ze ostatnio duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo trenowalam ;) mam nadzieje ze kiedys uzyskam polowe rezultatow mojego guru Wind:D a narazie dziekuje bardzo za poytywne opinie bo one naprawde motywuja :d :buzi: Camara
-
[quote name='Wind']dbsst, No to jestesmy umowione :D[/quote] hahahahahaha no ba ;) z Toba zawsze ;)
-
qrcze mam nadzieje ze kiedys trafie na spotkanie gdzie bedziesz Ty i ja zs Szpila takie zdjecie to marzenie :D cudowne
-
qrcze jakie bajeranckie foty Wind normalnie Cie uwielbiam za to rozpieszczanie mego wzroku dziewczyny jestescie wspaniale
-
hhihihihih
-
hahahahahaha rewela
-
dobra milcze jak grob ;)
-
hahahahahaahahaha to moze liepiej szeptem mowic ze gustuje w psach hahahahahhaha :lol:
-
dziekuje w imieniu Szpili ;) apatner jest poprostu taka miloscia ze szok
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='bernulka']A czy to na trójce? Dzisiaj tam byłam.[/quote] ano :D tylko wczoraj :P debest - może to miłością bym nie nazwała, ale coraz większą tolerancją :lol:[/quote] hahahaha od czegos trzeba zaczac ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A teraz porzedstawie Wam mojego kochanego ukochanego;) [img]http://img165.echo.cx/img165/8036/obraz0586bz.png[/img] jest duzi i czarny [img]http://img165.echo.cx/img165/9233/obraz0679mg.png[/img] czasem mi dokucza [img]http://img165.echo.cx/img165/7162/obraz0827fd.png[/img] Ale i tak go koffam [img]http://img165.echo.cx/img165/5901/obraz0800zn.png[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
qrcze extra duecik Lunetka juz chyba ciutke zaczyna koffac Bola cio- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)