[quote name='tajdzi'][quote name='dbsst'][quote name='tajdzi'][quote name='dbsst']bardzobym kciala z Wami pojsc ale co bedzie zobacze[/quote]
Ja chciałam powiedzieć, że to już Enty raz, jak cie nie ma z nami :evil: :evil: obiecujesz, obiecujesz i co? :evil: :evil:[/quote]
i qrcze zawsze mam Bydgoszcz wtedy psia kostka wrrrrrrrrrrrrrrrr
i musze jechac bo mam 2 egzaminki [size=1]neurochirurgia i neurologia[/size][/quote]
Dobra dobra...
Ściemniaczu jeden[/quote]
hehehehehehe pod wlos pod wlos ;)