Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='adda']Może rzeczywiście :-? :lol:[/quote] no tak moje dedektywistyczne ja mi podpowiada ;) :lol:
  2. pokaz jezyk [img]http://img289.echo.cx/img289/623/obraz1206ez.png[/img] no daj sie ugryzc [img]http://img289.echo.cx/img289/4544/obraz1229lv.png[/img]
  3. [quote name='adda'][b]Dbsst[/b], pewnaś? :D[/quote] niom chyba tak blond wlosy letnia uroda i wiecej niz jeden piesek
  4. hehehe do tego zdjecia nosila na walkach przez cala noc jezor i fa[b]la[/b]felek ;)
  5. jupi jupi jeeeeeeeeeeeeeeeeee :angel:
  6. hehehehe dziekuje powiem Marcinowi on jest specem od B&W ;)
  7. hehehehe my tez przyznam sie szczerze ze musielismy jej pokazywac jak sie z drzewkiem obchodzic ;)
  8. atak ;) [img]http://img286.echo.cx/img286/9808/obraz1143lp.png[/img] [img]http://img286.echo.cx/img286/3460/obraz1192im.png[/img]
  9. hehehehehe coty poduchy jej wkladam i dlatego B&W ;) zeby wygladaly na prawdziwe miesniory ;) a drzewko to no coz to byla pierwsza pozwolaona napasc na drzewo i zabardzo nie wiedziala jak sie do niego zabrac ;)
  10. [img]http://img266.echo.cx/img266/7628/obraz1032dt.png[/img] [img]http://img266.echo.cx/img266/6574/obraz1082ge.png[/img]
  11. [quote name='Pasavera']jeszcze tylko czapeczki ze śmigiełkiem brakuje :cunao:[/quote] :cunao:
  12. [quote name='Wind']:ghost_2: :ghost_2: :ghost_2:[/quote] no wez to zro zagadke z podpowiedziami :D
  13. heheheh jaki inspektor gadzet na tych paluszkach ;) hehehhe
  14. hehehehehehe Wind no powiedz
  15. [quote name='Wind']Nie chcialam zdradzac wczesniej ... bedzie blond pieknosc :-) Bedzie ... przed koncem maja 8) Wczesniej nie dam rady 8) Blond pieknosc poki co niech pozostanie owiana tajemnica ... :ghost_2:[/quote] wrrrrrrrr wrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrr mam nadzieje ze sie pojkasz
  16. [quote name='asher']:o Dyć się nadajesz :D[/quote] sluchaj asher ona dobrze gadac ;)
  17. [quote name='tajdzi']Ja doopalków nie będę pokazywać 8)[/quote] a qto mowi o doopalku 8) :wink:
  18. [quote name='olekg18']moja też je dużo ok pół kg dziennie a jest chuda ale też bym był chudy jakbym biegał po 20 pare km w weeekendy 8)[/quote] hehehehehehe a ja bym chciala tak biegac jak moja sucz hehehehe szkoda ze nie mam takiej weny do pileczki ;)
  19. niom da :D :angel: :angel: :angel: :angel:
  20. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi'][quote name='dbsst'][quote name='tajdzi'][quote name='dbsst']bardzobym kciala z Wami pojsc ale co bedzie zobacze[/quote] Ja chciałam powiedzieć, że to już Enty raz, jak cie nie ma z nami :evil: :evil: obiecujesz, obiecujesz i co? :evil: :evil:[/quote] i qrcze zawsze mam Bydgoszcz wtedy psia kostka wrrrrrrrrrrrrrrrr i musze jechac bo mam 2 egzaminki [size=1]neurochirurgia i neurologia[/size][/quote] Dobra dobra... Ściemniaczu jeden[/quote] hehehehehehe pod wlos pod wlos ;)
  21. tajdzi powiem to TYLKO RAZ pakuj torbe i migusiam ale to migusiam i do Wind
  22. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi'][quote name='dbsst']bardzobym kciala z Wami pojsc ale co bedzie zobacze[/quote] Ja chciałam powiedzieć, że to już Enty raz, jak cie nie ma z nami :evil: :evil: obiecujesz, obiecujesz i co? :evil: :evil:[/quote] i qrcze zawsze mam Bydgoszcz wtedy psia kostka wrrrrrrrrrrrrrrrr i musze jechac bo mam 2 egzaminki [size=1]neurochirurgia i neurologia[/size]
  23. dbsst

    zakoceni.pl

    bardzobym kciala z Wami pojsc ale co bedzie zobacze
  24. ja nie wiedziec co to cierpliwosc ja kciec teraz ;)
×
×
  • Create New...