Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehehehe no jak to nie przekonuje ona po warszawsku plywa ogonem po piasku ;)
  2. nie no duma mnie rozpiera to nasz dogomaniacki pies taki zdolny :D
  3. eeeee pragne zapewnic ze szpila jak koreczek zawsze na wierzch wyplywa to tylko groznie wyglada ;)
  4. ehehehhehehe fakt gladka i nie korowod chlopakow tylko policja ze z nieletnia sie spoufalam ;)
  5. hehehehehe nie nie nie systko bylo zaplanowane (tak to nazwijmy) teraz szpila wyglada jak szczeniak po tej odnowie ;)
  6. [quote name='LAZY'][quote name='Pysia']Biorę urlop i jadę w świat :) A foty robić będę chyba ze aparatu[b] zapomnę .[/b]....;)[/quote] Ani sie kobieto waz!!!! :evil:[/quote] swiete slowa [b]ani sie waz[/b]!!!!!
  7. a teraz przedstawiam Wam Otylke Motylke moja Szpilka pieskiemni eplywa ona tnie KLAŁNEM [img]http://img285.echo.cx/img285/1341/obraz0513cw.jpg[/img] bardzo istotne jest ze jak plynie to robi fontanne taka ze straszy wszystkie wodne istoty w promieniu kilometra [img]http://img285.echo.cx/img285/8692/obraz0561ls.jpg[/img]
  8. [quote name='Alicjarydzewska']A ja czekam na reszte fotek :evil: ,a ona sie tu nieprzetestowaną obróżką chwali................ :lol:[/quote] hihihihi dobla dobla poprawiam sie ;) Daga koffanie dziekuje za zrozumienie ;)
  9. hihihihi i mnie sie podoba ;)
  10. narazie nie polecam bo jeszcze nie wytestowana jest ;) mamy ja dopiero od czwartku to jest sciagacz [img]http://img163.echo.cx/img163/9656/obroza23aj.jpg[/img] klamra [img]http://img163.echo.cx/img163/1842/obroza39cc.jpg[/img] a to zachaczka [img]http://img163.echo.cx/img163/6206/obroza49pq.jpg[/img]
  11. dzieki ale jak zapiecie to nie wiem zobaczymy na jak dlugo starczy skorzana starczyla na dluuuuuuuuuuuuugo ;)
  12. [img]http://img163.echo.cx/img163/5486/obroza5jj.jpg[/img] olekg taka
  13. [quote name='Lukusia'][quote]hahaha ufi ulzylo bo jeszcze jakis odszkodowanie musialabym placic i dramat [/quote] I tak mnie od rana gardło boli... :([/quote] o nie bo bede miec wyrzuty
  14. hihihihi mysle ze nie wycalowalabym jej ani nie sciskala mimo sympatii jaka do Ciebie czuje ;) a som z plywanka :D
  15. dziekuje w imieniu swoim i szpili :D
  16. dbsst

    zakoceni.pl

    [url]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a11.jpg[/url] :angel: hehehe kot z kaskiem ;)
  17. [quote name='Lukusia'][quote]Lukusia qrcze mam nadzieje ze kosteczki cale i zero siniaczkow albo ze krzeselko bylo niskie [/quote] Całe, całe, ale uraz krtani od śmiechu... :lol:[/quote] hahaha ufi ulzylo bo jeszcze jakis odszkodowanie musialabym placic i dramat ;) hihihi sayma cos w tym jest ona sie chyba wystraszyla tego ze zmiecie wszystkich z powierzchni ziemi swoim fantastycznym stylem plywackim ;)
  18. no dobra narazie koniec tego blotka [img]http://img266.echo.cx/img266/5660/obraz0714fi.jpg[/img] Szpilka w akcji idzie jak zla hehehehe [img]http://img266.echo.cx/img266/2387/obraz0471pz.jpg[/img] no dobra zanim poplywam to sprzatne teren ;) [img]http://img266.echo.cx/img266/5238/obraz0668or.jpg[/img]
  19. o ile odpowiedzi a mi sie one nie pokazywaly :-? Lukusia qrcze mam nadzieje ze kosteczki cale i zero siniaczkow albo ze krzeselko bylo niskie ;) Siostra ja tez tego szpipopotama ;) TAK TO ROBIL MARCIN ;) :lol: :D
  20. no ja sobie mysle ze dogomaniackie psy to maja same plusy i zero minusow a to ze nie maja teraz dyplomu to specjalnie jak ten dyplom wysniony bedzie cieszyc nastepnym razem ;)
  21. ło matko nic tylko przezywac romantyczne milosci wspanialy odcinek taki kobiecy :D
  22. [quote name='puz']Witam Wstąpiłam tu na topic zeby pogratulowac ciezkiej pracy i odwagi Poswiaty. Miałam okazje zobaczyc jak pracuje w zagrodzie bo na sciezce nie było jak i ona swietnie tropi, i same wyniki za posłuszeństwo i odłożenie - maksymalne noty , dlaczego Wojtku tym sie nie chwalisz? Psy były faktycznie przemęczone i warto powiedziec ze najlepsze w rekach mysliwych tez nie spisywały sie na szóstkę, był upał i gorace powietrze paliło w nos futrzaki. Puzon równiez bez dyplomu ale bedziemy dalej próbowac i uwazam ze jak na pierwszy raz nasze oagry spisały sie naprawde super[/quote] no Wojtecki minuuuuuuuus duzi minuuuuuuuuus puz dzieki za szczegolowa relacje :D
  23. historie blotka dzis przedstawoe ze szczegolami ;)
  24. Szpipopotam [img]http://img200.echo.cx/img200/7484/obraz0282on.jpg[/img] 8)
×
×
  • Create New...