[quote name='puz']Witam
Wstąpiłam tu na topic zeby pogratulowac ciezkiej pracy i odwagi Poswiaty. Miałam okazje zobaczyc jak pracuje w zagrodzie bo na sciezce nie było jak i ona swietnie tropi, i same wyniki za posłuszeństwo i odłożenie - maksymalne noty , dlaczego Wojtku tym sie nie chwalisz? Psy były faktycznie przemęczone i warto powiedziec ze najlepsze w rekach mysliwych tez nie spisywały sie na szóstkę, był upał i gorace powietrze paliło w nos futrzaki. Puzon równiez bez dyplomu ale bedziemy dalej próbowac i uwazam ze jak na pierwszy raz nasze oagry spisały sie naprawde super[/quote]
no Wojtecki minuuuuuuuus duzi minuuuuuuuuus
puz dzieki za szczegolowa relacje :D