no dobra raz kozie smierc
przedstawiam nowa rase boxser blotny szczesliwy :D inaczej boxopotam ;)
[img]http://img48.echo.cx/img48/9196/obraz0349va.jpg[/img]
kompiele blotne
[img]http://img48.echo.cx/img48/3360/obraz0356rv.jpg[/img]
bardzo wazna jest kolejnosc zamaczanie sie
[img]http://img48.echo.cx/img48/1263/obraz0366zd.jpg[/img]
troche bede dzis przeciagac ;)
bo po tym co zobaczycie stracicie o mnie dobre zdanie (chyba ze je jeszcze macie ;) )
czy jestescie gotowi na more :D
Marcin jest u nas wiec mozecie mu osobiscie powiedzec co o nim myslicie ;) :D
up up up :D
[img]http://img68.echo.cx/img68/9104/obraz0113uo.jpg[/img]
no i czego sie gapisz ;)
[img]http://img68.echo.cx/img68/2120/obraz0130ud.jpg[/img]
a to nasza nowa zabawka
[img]http://img68.echo.cx/img68/5843/obraz0148fz.jpg[/img][/img]
hehehehe prawie systkie wzielam ;)
poczatek spacerku :D
[img]http://img68.echo.cx/img68/1314/obraz0053ho.jpg[/img]
nie wiem jak Marcin to robi ale widze ze ufoki go lubia ;) i swoje talerze pokazuja ;)
[img]http://img68.echo.cx/img68/6056/obraz0066ef.jpg[/img]
[quote name='daga10011']a fotecki gdzie????????? :P ..jak przyjade do wawki to zrobimy 300 fotowa sesje-bedziesz miala zapasy :D[/quote]
hahahaha jak takich jak wczoraj to ja sie zgadzam hahahahaha ;)
[quote name='aga1215'][quote name='dbsst'][quote name='Poświata']Ja ciekawam co dostałaś???[/quote]
wiedzialam ze na Ciebie moge liczyc :D
dwie 5 :D
[/quote]
Dbsst - :klacz: :klacz: :klacz:[/quote]
:buzi: dziekuje koffanie :D
oglaszam wszem i wobec ze wstalam dopiero i zabardzo nie wiem co jest grane ;)
ale chyba czas sie zebrac i na spacer wypuc :D
[quote name='Poświata']Ja ciekawam co dostałaś???[/quote]
wiedzialam ze na Ciebie moge liczyc :D
dwie 5 :D
a o ktorej sie jutro umowilyscie :D
poszukuje tajdzi coby mi wytlumaczyla jak dojechac tam ;)