Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehehe i to moj ;) :D
  2. [quote name='daga10011']more,more,more :D ..a ja mam o tobie jak najlepsze zdanie :lol: [size=1]jeszcze[/size] :lol:[/quote] hahahahaha uffffff ;)
  3. a ja polecam engystol (homeopatyczny ;))
  4. no dobra raz kozie smierc przedstawiam nowa rase boxser blotny szczesliwy :D inaczej boxopotam ;) [img]http://img48.echo.cx/img48/9196/obraz0349va.jpg[/img] kompiele blotne [img]http://img48.echo.cx/img48/3360/obraz0356rv.jpg[/img] bardzo wazna jest kolejnosc zamaczanie sie [img]http://img48.echo.cx/img48/1263/obraz0366zd.jpg[/img]
  5. jak Sylwia przekonala Tekilke zeby plywal juuuuuuuuuuuuuuuuupi :angel: :angel: extra wydry :D super czad komado wreszcie Lazy
  6. troche bede dzis przeciagac ;) bo po tym co zobaczycie stracicie o mnie dobre zdanie (chyba ze je jeszcze macie ;) ) czy jestescie gotowi na more :D Marcin jest u nas wiec mozecie mu osobiscie powiedzec co o nim myslicie ;) :D
  7. hihihihi zapomnialam powiedziec ze zdjecia robil MARCIN ;) :D Pas dziekuje bedzie wiecej i to jakich :D........................
  8. up up up :D [img]http://img68.echo.cx/img68/9104/obraz0113uo.jpg[/img] no i czego sie gapisz ;) [img]http://img68.echo.cx/img68/2120/obraz0130ud.jpg[/img] a to nasza nowa zabawka [img]http://img68.echo.cx/img68/5843/obraz0148fz.jpg[/img][/img]
  9. hehehehe prawie systkie wzielam ;) poczatek spacerku :D [img]http://img68.echo.cx/img68/1314/obraz0053ho.jpg[/img] nie wiem jak Marcin to robi ale widze ze ufoki go lubia ;) i swoje talerze pokazuja ;) [img]http://img68.echo.cx/img68/6056/obraz0066ef.jpg[/img]
  10. qrcze ale tych zdjec jest duuuuuuuuuuuuuuuzo
  11. hehhehe spoko kolega (przyjaciel) jest uprzejmy i jak nie robi zdjec to pozycza :D pozdro dla Marcina ktory robi teraz zdjecia obrozki na zyczenie ;)
  12. [quote name='daga10011']a fotecki gdzie????????? :P ..jak przyjade do wawki to zrobimy 300 fotowa sesje-bedziesz miala zapasy :D[/quote] hahahaha jak takich jak wczoraj to ja sie zgadzam hahahahaha ;)
  13. wrocilismy :D
  14. no nie tak malo zdjec nie ladnie sliczny jest ten NASZ Amirek :D
  15. [url]http://img98.echo.cx/img98/4531/tnkika20186ik.jpg[/url] hahaha jaki szczery usmieszek :D
  16. qrcze szalona Balbina mo normalnie diabla w oczach z tego szczescia ;)
  17. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='aga1215'][quote name='dbsst'][quote name='Poświata']Ja ciekawam co dostałaś???[/quote] wiedzialam ze na Ciebie moge liczyc :D dwie 5 :D [/quote] Dbsst - :klacz: :klacz: :klacz:[/quote] :buzi: dziekuje koffanie :D oglaszam wszem i wobec ze wstalam dopiero i zabardzo nie wiem co jest grane ;) ale chyba czas sie zebrac i na spacer wypuc :D
  18. nio Wojtek dawaj dawaj bo to dlugi łickend sie zbliza trzeba barek zaopatrzyc wiec moze Cie posluchamy ;)
  19. dbsst

    zakoceni.pl

    hihihihi thx ;) :drinking:
  20. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='Poświata']Ja ciekawam co dostałaś???[/quote] wiedzialam ze na Ciebie moge liczyc :D dwie 5 :D a o ktorej sie jutro umowilyscie :D poszukuje tajdzi coby mi wytlumaczyla jak dojechac tam ;)
  21. [url]http://img279.echo.cx/img279/1255/ap51800066kr.jpg[/url] :o o jej Luneta zmienila sie w boksera ;)
  22. na weterynarii jest porusziny ten watek :D looknij tam moze cos znajdziesz ;)
  23. qrcze rewelacyjny duet normalnie szok :D extra czekam na foty ;) hihihihihi
×
×
  • Create New...