Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no tak przyszedl taki i burzy nam caly swiat ;) a jakie trunki :D sie w swiecie sporzywa :D [size=1]ciekawe czy wymienisz moj naj naj naj na swiecie ;)[/size]
  2. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='Poświata'][b]DeBe[/b] masz ładniusi emblemacik, fajnie Cię znowu widzieć :P .[/quote] no i piskaliscie ;) hihihiihi dzieki poszlam za ciosem i w Twoje slady ;) tak mi sie Twoj avi spodobal :D kto ciekaw co dostalam z egzaminku
  3. hihihi sota jakas peruka Ci sie doczepila do glowy hihihihihihiihi
  4. o qrcze :oops: no to przewodniku do pracy daj sie nacieszyc dogomania ckom ;)
  5. :angel: :angel: :angel: Balbinka slicznie jej w zieleni :D
  6. o czesc hihihihihi mialam nadzieje ze zajrzysz w poniedzialek i nie zobaczysz tegi hihihihihihi czekam na fotaski :D
  7. hehehehe dzieki ale wiesz co sadze o swoich fotach ;) niom :D tak mi sie zakcialo teqlki ;)
  8. ja nie kce nic mowic ale licze tez na duuuuuuuuzo zdjec bokserka ;)
  9. [quote name='Pasavera']Tułowia brak :o :cunao: :o [img]http://img224.echo.cx/img224/5199/10073911bg.jpg[/img][/quote] :modla:
  10. hehehehehehe spoko Marcin jak rodzina wiec sie ciesze ze jemu wychadza kozaki :D a Ty moja droga sie nie opuszczaj i odwiedzaj Szpilke ;) hihihihihi
  11. qrde blacha te B&W sa kolegi i chyba dlatego sa naj ;) ale dziekuje :D
  12. wlasnie wrocilam i jem ziny obiad bo zglodnialam ;)
  13. hehehehe dobra pewnie sie wystracha ;)
  14. dbsst

    zakoceni.pl

    no nie piskaj bo ja znowu sie zagubie 8)
  15. ło cholercia dawno :( wiesz trzeba nasze rodzynki zachecac do pokazania lica ;) [size=2]ale warto przeszperac uwierz mi[/size]
  16. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='Poświata'][size=7]POKAZ KOTÓW RASOWYCH 21 i 22 maja 2005 w godz. 10:00 - 16:00 Szkola Podstawowa nr 314 ul. Porajów 3 Warszawa, Tarchomin [/size] To masz info. ode mnie :P . ZAPISZ SOBIE, bo nie będę powtarzać. A czym i jak dojechac, to musi Ci tubylec wytłumaczyć. Znaczy się [b]Tajdzi[/b] :D .[/quote] hahahaha qrka dzieki :D a tera nic tu nie piszcie zebym do soboty wieczor miala na przedzie przepis na wystawe ;)
  17. dzis rozmawialam z autorem zdjec i powiedzial ze chyba da sie cos zrobic ;)
  18. a na spacer oczywiscie ze damy sie wyciagnac :D w wawie ;)
  19. jadac do bydgoszczy bede o 7 a wracajac to nie wiem o ktorej jak bedzie pisemny to juz o 10 bede wolna dziekanat i kawka i do torunia ;) a jak ustny to moge byc kolo poludnia wolna wtedy kawka i do torunia ;)
  20. [quote name='PIKA'][quote name='dbsst'][quote name='PIKA']A co to za Wojtek? :oops:[/quote] nasz dogomaniacki Wojtek :D[/quote] przeciez On mial się nie ujawniać? :hmmmm:[/quote] hihihi juz sie ujawnil kila razy :D Pika kochanie masz braki a to jeden z nilicznych naszych rodzyneczek ;)
  21. [quote name='PIKA']A co to za Wojtek? :oops:[/quote] nasz dogomaniacki Wojtek :D
  22. no nie identyko taki sam ;) :lol:
  23. Wojtek specjalnie for U [img]http://img95.echo.cx/img95/9600/06050510406zf.jpg[/img] [img]http://img186.echo.cx/img186/2293/beztytuu5on.png[/img] ;)
×
×
  • Create New...