[quote name='Poświata'][quote name='Agga']nie ma fotek :cry:[/quote]
Mojego grejpfrta :o ?? Czy brzoskwinek [b]DeBe[/b]???
Nie ma bo pożarłyśmy, zanim fotki zrobiłyśmy :wink: :lol: .[/quote]
hehehehehe a potem wzielysmy sie za modelki Wind hahahahhahaha