Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ale jzu nie mam :( musisz zglosic zazalenie do Marcina
  2. [quote name='Poświata']Zostawcie siły na sobotę :P , bo pary w łapkach zabraknie :D . No chyba że trzymacie kciuki ze Szpilą na zmianę :P[/quote] oczywiscie ze na zmiane przeciez musze jesc ;)
  3. my juz od dawna trzymamy pragne podkreslic
  4. dobra dobra powiedz lepiej kto ja nauczyl tak rozpychac sie
  5. pruszczyk wiesz dojzewa ;)
  6. [quote name='Ania-k']gdybyś była tak napalona też by ci języczek wyszedł... :eek2:[/quote] hehehehw ole nie probowac bo jeszcze mnie za zboczka wezma i zamkna z dala od mojego psa ;)
  7. [url]http://img276.echo.cx/img276/5279/opole0121cr.jpg[/url] :ilove you:
  8. hehehehehe no w sumie masz racje hormony biora goore ;)
  9. zdjecie kiepskiej jakosci ale na podworku :evilbat: :lol: gotowi do biegu start [img]http://img213.echo.cx/img213/8321/obraz1275md.png[/img]
  10. [quote name='Ania-k']no zapewne,jakbym miała w oczach żar też bym ozorek tak wywaliła :wink: :lol:[/quote] hehehehehehe no dobra przyznaje tytul nietrafiony ;)
  11. [quote name='Ania-k']ale jęzorki sobie pokazują... :o[/quote] jezorki pokazuja ale w oczach zar ;)
  12. waszeczko mozesz podac jeszcze raz linka do obrozek bo nie moge go znalezc :evilbat:
  13. dzieki dzieki dzieki buzi buzi z nieletnim Skero [img]http://img213.echo.cx/img213/7060/obraz0700xx.png[/img]
  14. [quote name='Magda&Amir']dbsst amirkowi sie czesto zagryza sie dolna warga zwłaszcza jak chce cos to jedzenia. haha a tak groznie wyglada :D :lol:[/quote] hihihihihi pilowata tez robi taki zabek jak ma interes do mnie ;) hihihihi
  15. a teraz kornik korniszewski sie z Wami zegna pa [img]http://img218.echo.cx/img218/6051/obraz12379mb.png[/img]
  16. [quote name='Alicjarydzewska']Czy będą jeszcze fotki korniczka? :roll:[/quote] jeszcze tylko jedna :(
  17. hehehe jaka pamietliwa ;) Esia wiesz co takie sekrety ;) widze galeryjke Majki juz pedze zobaczyc jak te chrupki zapracowaly na siebie ;)
  18. [quote name='Poświata'][quote name='Agga']nie ma fotek :cry:[/quote] Mojego grejpfrta :o ?? Czy brzoskwinek [b]DeBe[/b]??? Nie ma bo pożarłyśmy, zanim fotki zrobiłyśmy :wink: :lol: .[/quote] hehehehehe a potem wzielysmy sie za modelki Wind hahahahhahaha
  19. [quote name='Poświata']A ja na kolację pożarłam właśnie grejpfruta i chyba w brzuchu mi burczy :( .[/quote] hihihihihi to popij go woda :D i zjedz kolacje :D
  20. [quote name='LAZY']No i co??? Tyle gadania i żadnej doopci????[/quote] no to przelamuj lody koffanie :D
  21. ide jesc brzoskwinki nie takie pyszne jak babciny tort ale tez nie zgorsze bo serwowane przez TZ :D
  22. o qrcze mam nadzieje ze dziki nie reaguja na czerwony i ze Poświatka nie ma czerwonej obrozki :wink:
  23. http://img31.echo.cx/img31/5326/10005205lf.jpg piekna :D :angel:
×
×
  • Create New...