Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hihihihihi no ja mam nadzieje ;)
  2. jestes WIELKA i masz wspaniale dwie maskoty ;) :D
  3. [quote name='Agnes']nie chce nic mowic ale tutaj tajdzi nawalila :evilbat: bo foty by juz daaawno byly :roll: debest - spokojnie, bo tajdzi zawsze robi jedzenia jak dla calej armii - a uwierz mi, oplaca sie przyjechac jak zapraszaja :eating: ze Szpilka, Aza by sie ucieszyla :wink: hehehe a czy Azusia nie polknela by mojej Szpilki :D a to dobrze bo ja wojskowa jestem wiec posilki dla armii to w sam raz :D
  4. no nie jestem pod wrazeniem Siostra :buzi: :modla: i w ogole :D
  5. A przyjdziesz na sofę? Nakarmimy cie wcześniej :evilbat: hehehe ale ja pojemna jestem ;) i czekam na WASZE foty :D
  6. hehehehehehehe to my dzieki ze zechcialas nas odwiedzic ;)
  7. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/mini_8168_920869.jpg[/img] no nie brak mi slow ;) chlopaki chyba przecholowali z ta impra ;)
  8. [img]http://img229.echo.cx/img229/4724/brudzowice248ms.jpg[/img] ej nie wachaj tak szybkko bo mi systko wywachasz ;) extra
  9. Amelio to dla Ciebie :D [img]http://img267.echo.cx/img267/6453/200504022017360yp.jpg[/img] [img]http://img267.echo.cx/img267/5962/sta604175hi.jpg[/img] ;)
  10. heheheheheheehe poczekaj poczekaj cos z glebin komputerka wyszukam dla Ciebie ;)
  11. czekam na nowe foty :roll: :lol:
  12. dobla Amelio jak ja scisne od Ciebie to tak zeby Ci jakas mine przyslala ;)
  13. Olo kiedy sie uczymy :D
  14. hehehe dziekie Koma ;)
  15. [quote name='agabass']Nawiązując do kąpieli twojej słodziutkiej bokserki dwa zdjęcia Maczunia. Wiem jak lubisz bokserki. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8170_925472.jpg[/img] Pozdrawiam[/quote] :o qrcze bokser tak potrafi jestem pod wrazeniem i to mega wow licze na wicej takich kwiatkow ;)
  16. a to dowod ze to ufok [img]http://img18.echo.cx/img18/762/obraz0403tg.png[/img][/img]
  17. hihihihi bo ona sama ufok jest ;)
  18. ale sp;ieczny stwor z mak planety :D
  19. o rany gdzie sa nogi a gdzie glowa ;) :D
  20. qrcze dziekuje WSZYSTKIM :buzi:
  21. napewno bedzie dobrze trzymakcie sie cieplutko bedziemy myslami z Wami [img]http://img164.echo.cx/img164/4201/agacia0159gc.jpg[/img] de best :D
  22. hahahaha dobre sayma qrcze i znowu moj post byl widoczny i nie widzialam odp :( dziewczyna sprezyna [img]http://img90.echo.cx/img90/7132/obraz0889wq.jpg[/img] cicho sza ;) [img]http://img90.echo.cx/img90/8710/obraz0938db.jpg[/img] spadam pa
  23. swietna ma masc :D
×
×
  • Create New...