Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehe zapraszam konioszpil do dyspozycji :D
  2. poprawiam sie preg[b]i[/b] ;) no pieknie systko juz jasne hihihihi a jeszcze jakies sposoby na upiekszenie psa ;)
  3. heheheh no dobla :oops: ona tak zawsze sapala i chciala zmienic "wyznanie" ;) teraz ja mozna ujerzdzac ;)
  4. [url]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.6.jpg[/url] hehehehe to juz znamy sekret preg ;)
  5. a to prawdziwe oblicze Szpli bez make up-u [img]http://img44.echo.cx/img44/3065/obraz2006dd.jpg[/img] [img]http://img44.echo.cx/img44/4803/obraz2070zt.jpg[/img] [img]http://img44.echo.cx/img44/3042/obraz2094ar.jpg[/img]
  6. no i po sekrecie ;)
  7. on jest przepiekny
  8. heheheheh nio przypakowala troche ;)
  9. oki to przelozymy to na jutro ;)
  10. i zdrowa zywnosc tez ;)
  11. qrcze zarabista kojarzy mi sie z tymi zolwiami z gdzie jest nemo taki z niej loozak :D
  12. a to kon sliczny spotkany w łazienkach krolewskich [img]http://img158.echo.cx/img158/6581/obraz2017bs.jpg[/img] [img]http://img158.echo.cx/img158/1985/obraz2021fq.jpg[/img] [img]http://img158.echo.cx/img158/2606/obraz2060iz.jpg[/img] zdjecia byle jakie dlatego tylko tu ;)
  13. sliczny :D :D :D
  14. i ja mam lodowe pod nosem ale co z tego ;) czekam na wspolny obiad :D dobra to pogadajmy o wolnych teraminach ;)
  15. a to moja kochana Szplusia kombinujaca niby nic ale juz cos wypatrzyla [img]http://img259.echo.cx/img259/7296/obraz1305uw.png[/img]
  16. a ja bym sobie zjadla ryz z warzywami ten ktory mam w lodowce ale czekam na TZ :evil:
  17. mowisz ;) fakt zwierz niesamowity musze linka dac kolezance to umrze z zachwytu bo ona takie mopy to nad zycie kocha ;)
  18. pomidorowa mioja ukochana zupa
  19. hehehehehehe a tu tylko takie przyziemne sprawy ;)
  20. cuuuuuuuuuuuuuuudowne zdjecia :D
  21. hehehehehee moge sie podzielic ;)
  22. hehehehehehehe i zje mi Szpile ;) :lol:
  23. [quote name='Siostra']dzięki, dzięki, dzięki :D [b]debe[/b], a co Ty tak tymi ortograficznymi cytatami strzelasz, jest jakiś powód, coś przegapiłam? :o[/quote] hehehe wywazala sie na jednym topiku "niesmaczna dyskusja" a ze ja nie chce brac w tym udzialu a sama dasze bledy jak kwiatki to w ten sposob chce cos zamanifestowac ;)
  24. ja moze odrazu powiem kiedy ja wyjezdzam ;) 10 czerwiec 1 dzien 18 czerwiec 1 dzien 27 czerwiec-1 lipiec a tak jak narazie jestem wolna ;)
  25. qrCe jakie superanckie widoczki
×
×
  • Create New...