hehehehehe ale ja siem nameczylam i przekopalam kompa wiec musze ja wybebeszyc w sensie Tlimenke ;)
no dobra ale ogry jedza ROBAKI a ja siem bojem ROBAKOW
hehehehehehehehe daga ma racje na klacie sie zachowaja a ja im powiem poddac siem bo sztelem serio serio :D
ale ciociu Alu Kurire Szpilowy bedzie Ci listy dowoziec ;)
[quote name='sayma']hahahha dzisiaj jak brałam tele i dałam jako dokument ze zdjęciem książeczke wojskowa to facet 5 min ja trzymał w reku i nie wiedział co z nia zrobić :lol:[/quote]
hahahahah ja uwielbiam sie wojskowa poslugiwac kazdy moj ;)