Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hahahaha to teraz Ozziemu powiedzialas ;) on ksiaze ;)
  2. hehehehehe ale ja siem nameczylam i przekopalam kompa wiec musze ja wybebeszyc w sensie Tlimenke ;) no dobra ale ogry jedza ROBAKI a ja siem bojem ROBAKOW
  3. hehehehehe ale jeszcze Fionowa kiece musze jakas dopasc bo ja spodniasta istota ;) a kto bedzie shrek :roll: bo niezbedny mi zielony adorator :D
  4. [quote name='dbsst']Tlimena Szpili funfela :D [img]http://img168.echo.cx/img168/6767/img23653ac.jpg[/img] [img]http://img168.echo.cx/img168/2995/img23669if.jpg[/img][/quote] ehm ehm czy syscy widzieli Telme :D
  5. hehehehe chodze zawsze wieczorowa pora do opustoszalych pieczar i sie przemieniam ;)
  6. o nie ja nie kce byc taka zielona to niczego dobrego nie wrozy ;)
  7. spoko spoko Szpila bedzie łacznikiem ;)
  8. hehehehehehehehe daga ma racje na klacie sie zachowaja a ja im powiem poddac siem bo sztelem serio serio :D ale ciociu Alu Kurire Szpilowy bedzie Ci listy dowoziec ;)
  9. Szpile wezme ze soba i bedzie mni ewieczorami na froncie grzac :D
  10. wole na to patrzec ze bede WAS bronic :D
  11. i mnie nie przychodzily powiadomienia :( jakies fatum :(
  12. hehe o czym o ksiazecce czy o kazdym moim ;)
  13. to stoi napad na Komcie :D
  14. z jednostki czalg wezmiemy i czagiem je czolgiem ;) :D :lol:
  15. hihihihihihihi czy Ty naprawde tego kcesz ;)
  16. [quote name='sayma']hahahha dzisiaj jak brałam tele i dałam jako dokument ze zdjęciem książeczke wojskowa to facet 5 min ja trzymał w reku i nie wiedział co z nia zrobić :lol:[/quote] hahahahah ja uwielbiam sie wojskowa poslugiwac kazdy moj ;)
  17. hehehehe Koma nie upilnujesz ;) my sie wlamiemy raz raz i juz ;)
  18. no to sayma nalot na Kome ;) tak bardzo dobrze ale systko wyjasni sie w lipcu :( dopiero
  19. ale jaja :D sayma a moze kiedys sie wybierzemy do łodzi z pokemonami ;) :lol: Koma a bedziesz mnie w jednostce wojskowej odwiedzac :D
  20. :D jestem prawa reka Dianki ;) Dianko czekam :D
  21. a pod poducha doopeltowe ;)
  22. hehehehe no tak bo masz tak daleko ;) musisz to nadrobic :D sayma uczyla sie w łodzi :D
  23. [quote name='Koma']To ja już nic nie mam do gadania??? :roll:[/quote] no nie ja ze Szpila uzgodnilam ;)
  24. hehehehe Lodz badz uć jak na dyktandzie pislalam ;) [size=1]jeshu jak to dawno bylo[/size] a moze ale to moze bede w łodzi przez dwa tygodnie lipca :D
×
×
  • Create New...