Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.29.jpg[/img] nie no wyrabany w kosmos wyploch ŚLICZNA
  2. a no i oczywiscie jestem kwalipieta ;)
  3. no wlasnie masz zarabisty :D a u mnie z jedenej strony mury a z drugiej kominy jak bede miec aparat to Ci pokaze co mam po lewo patrzac ;)
  4. o to ja pozwole sobie tez widok z za okna wlepic ;) :D zaba wybaczysz :D klasztor [img]http://img95.echo.cx/img95/5440/obraz0942es.jpg[/img] a to jak sie wychyle Pajac Kultury [img]http://img95.echo.cx/img95/8836/obraz0952qc.jpg[/img][/img]
  5. a myslisz ze nie kcialabym tylko TZ stawia zaciety opor :( juz nawet w łikend sadzam go przed animals na tvp itd (tam czesto sa kotki do adopcji) i wzdycham i mowie ale sliczny zobacz jakby sie ze szpila dogadywal a jak sa dwa bawiace sie to "wyobraz sobie ze ten jeden to szpila zobacz jak on ja meczy" TZ sie smiej itd a jak przychodzi do czynu to sie dacha i mowi ze ja jak mi pozwoli to cale zoo do chaty sprowadze (moze cos w tym jest ;) )
  6. niesamowite zdjecia naprawde rewelacja i te oczy i ta siersci az chce sie koteCka tak wziasc i wymiachac ;)
  7. jestem pod wrazeniem Olo :D jestes dzielny chlopak :D dziekuje za dedykacje :D
  8. nie no kozaka troche historii w serial sie wkrada Napoleon i w ogole :D
  9. o nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. [quote name='Alicjarydzewska']Idę bo mnie ssie , a potem do Alki na kawe / tej od lodowców/ :wink:[/quote] nienineie idziesz do sklepu dobra puszcze Cie bo wiem jak to jest byc uzaleznionym od miachania slodkim po zebach ale Alke zostaw w spokoju bo nie bedzie lodowcow teraz wklejac a tego bym baaaaaaaaaaaaardzo nie kciala
  11. :klacz: udalo sie super widze ze Leosiowe towarzycho tu rzadzi ale co tam bokserowe sie wkada bo kce powiedziec Leon(cjo) piekny, slodki i cudowny ma niestety jedna wade qtora rzuca sie w oczy............to jego wlascicielka ktora FOT SKNERZY ;) :lol:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']nie ale zaraz ide do sklepu to może cósik zakupię :-?[/quote] hehehe dobla ja wlasnie merci wcinam :D
  13. prosze Komy nie zagadywac bo opuszcza sie z fotami jak tak gada ;)
  14. [quote name='Alicjarydzewska']Milka z ryżem MIODZIO :D[/quote] a alpen gold jadlas :D
  15. [quote name='daga10011']cala dogomania przeciwko mnie 8) :lol: ..a wcinajcie ta czekolade-podobno na humor i pamiec jest pomocna :lol: ..ja nic na to nie poradze,ze mi niedobrze na widok czekolady....ale lubie jedna slodkosc-sos toffi 8) ..mam lody w zamrazarce z toffi-algidy :D ..kupilam je 2 miechy temu-jeszcze nie otworzylam :roll: ..jak je zobaczylam,to slinka pociekla-a teraz-nie mam ochoty :( nie wiem czemu tak mam :-?[/quote] o Ty żmijo tak blisko ladow bylam a Ty nic ;) Lody i cukierki to moj najkochanszy slodycz ;) Koma qrde a jakiej firmy ta czekolada, ja tera opycham sie mocca alpen gold tak sie chyba nazywa biala i czarna ;) i uwielbiam strzelajaca czekoladae milki ;) :D
  16. dobra widze ze przesadzacz pospolity Ci sie wlaczyl ;) ale jaja chyba zajde w ciaze ;)
  17. :o daga a cukierki :d ja jestem od cuksow uzalezniona chociaz przyznam ostatnio zjadlam czekolade a nie robilam tego od daaaaaaaaaaaaaaaaaawna :evilbat:
  18. hihihihi tez tak sobie tlumacze ;)
  19. cwana bestia chce zostawic konkurecje w tyle ;) no to teraz daj jakas foteCke na psy i my a my ocenimy jak jej idzie ;)
  20. no nie moje kompleksy siegnely zenitu ;) slicznosciowe kociakowe :D
  21. dzis jak patrze na te zdjecia to sobie wyobrazam ze to czeklolada a nie blotko ;)
  22. ale jak ogonek opalasz czy masz specjalnie wezsze szczebelki ;) :lol:
  23. hehehehe dobla dobla to my obimy odswiezanie ;) falafeli ;) [img]http://img44.echo.cx/img44/3118/obraz0293qu.jpg[/img]
  24. a sto[b]l[/b]yca czeka na takich milych gosci z otwartymi faflami :D
  25. hahaha no tak jedni kopiuja inni medlaja ;) a ogonek :D
×
×
  • Create New...