[quote name='daga10011']cala dogomania przeciwko mnie 8) :lol: ..a wcinajcie ta czekolade-podobno na humor i pamiec jest pomocna :lol: ..ja nic na to nie poradze,ze mi niedobrze na widok czekolady....ale lubie jedna slodkosc-sos toffi 8) ..mam lody w zamrazarce z toffi-algidy :D ..kupilam je 2 miechy temu-jeszcze nie otworzylam :roll: ..jak je zobaczylam,to slinka pociekla-a teraz-nie mam ochoty :( nie wiem czemu tak mam :-?[/quote]
o Ty żmijo tak blisko ladow bylam a Ty nic ;)
Lody i cukierki to moj najkochanszy slodycz ;)
Koma qrde a jakiej firmy ta czekolada, ja tera opycham sie mocca alpen gold tak sie chyba nazywa biala i czarna ;)
i uwielbiam strzelajaca czekoladae milki ;) :D