-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
hihihihii najlepsze t to ze koniec byl taki ze TZ wyladawal w tej wodzie ;) :D
-
do blotka sama wlazla ale wymyc sie nie kciala :evil: i moj TZ jej pomagal ;)
-
hehehehehehehehehe nie jest tak zle ;) to tylko instruktarz [img]http://img51.echo.cx/img51/7043/obraz0425qh.jpg[/img]
-
hehehe ja TRAGICZNIE wspominam szkole i to co sie dzialo a dyktanda i mowienie kto ile bledow zrobil (bylam pionierem ;) ) to ze nie robie moze duzo bledow to zasluga mojej mamy i mojej desperacji "zeby sie ne wyrozniac" ;) a to ze sa lenie wsrod ludzi to no coz wszedzie sa "dziwni " ludzie ktorzy nie chca w siebie inwestowac ;) daga dziekuje bardzo za te mile slowa pod moim adresem :D Psychologia chcialam kiedys zostac klinikiem no i wyladawoalam w szpitalu ale w innej formie ;) :D no dobra ale skonczmy to bo smetem wieje ;) LeTka pomoc w nurkowaniu ;) [img]http://img51.echo.cx/img51/9438/obraz0531gv.jpg[/img]
-
heheheehe tak sie mowi az do momentu gdy musisz cos waznego napisac wtedy dopiero zaczynaja sie schody, jak jestes w dommu to luz ale jak na kolanie masz pisac podanie do kogos i jestes zmuszony poprosic kogos obcego (ja nie nosze ze soba slownika pomimo ze moglabym i powinnabym zdaniem wielu) o sprawdzenie bledow wtedy naprawde jest kicha. a taka jedna kicha do drugiej powoduje niepewnosc ;) druga opcja to ciagle wizyty u psychologa, testy i tesciki, aby diostac papierek potem nauka i zajecia i znowu testy i tesciki, i psycholog i tak wyglada zycie dyslektyka a pozniej ktos wciska ze to naciaganie (pewnie w wielu przypadkach jest podobnie jak prace doktoranckie, magisterskie i wysokie stanowiska) a tak naprawde jedyna rzecz o ktora mi chodzi ze dyslekcja swoja naj jadowidsza strone pokazuje w wieku szkolnym i jest to dla mnie nie saczne jak na forum publicznym mlodej osobce robi sie takie wywody. [b]co innego bezsensownosc postow.[/b] ale jesli pisze je dziecko to powinno sie je "olac" nie wnikac a nie robic wszystko zeby ktos sie czul zle czy zeby ktos sie czul ponizony (udezam tu wiesz w ktora nute albo sie domyslasz ;) ) to tyle na ten temat ;) odemnie ;) a jesli chodzi o kompleksy wydaje mi sie ze na tym puncie nie mam, za to bardzo czesto czuje sie skrepowana tym ze roboe byki 8) przejdzmy do czegos milszego powiedz prosze jaki kierunek skonczylas bo chyba jakis ktory mnie zaciekawi :D
-
[quote name='zaba14']on uwielbia czuć adrenaline .. :lol:[/quote] no to widac ;) :D
-
pies guma ;) ale zeby go tak bez zabespieczenia w te gory puszczac ;) no wiesz :D
-
hehehehehehe :D ja tez jestem dyslektykiem [color=yellow][size=1]ale widze ze na dgm ludzie z naciaganym papierkiem truszku sa "niemile" widziani bo sadza byki [/size][/color] a jak studiowalas to polec mi cosik ciekawego do poczytania :D
-
[quote name='gugu']Oj tak...... [img]http://img239.echo.cx/img239/1714/361382ca.gif[/img] ,moze kiedyś na siebie wpadniemy.... :wink:[/quote] no ja mysle ;) :D [url]http://img277.echo.cx/img277/7119/00048056ew.jpg[/url] :cunao:
-
hehehe spoko spoko moj ten rumak i nie dam go przechwycic ;) [url=http://ipe.pl/archiwum/+/html/prace/josek/dzieci_ze_specyficznymi_trudnosciami.htm]ciekawostki[/url] [url=http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,52303,598816.html]i tu cosik o dys....[/url] [url=http://www.sp81.edu.lodz.pl/publikacje/artykul_dysleksja1.html]sławy[/url] mam tego znacznie wiecej ;)
-
fotki kozaka ale za duze zmnijsz zanim mod Cie dorwie i powiesi ;) :lol:
-
cholercia ale naj naj fascynyjace jest "zgarnie" tych wszystkich elementow qtore daje jeden ze wspanialszych Talentow czekam na wiecej prac :D
-
ciekawe czemu nie ma Gizmusia :(
-
Ariadna :modla: dla mnie to jest fenomen ze ktos za pomoca ołowka i swojej reki potrafi wyczarowac takie rzeczy to jest dla mnie niesamowite :D Diana jak ja Ci cos dokoncze to Ty stracisz chetnych na nowe prace na najblizesze 10 lat czy to sie Topbie opyla to nie wiem ;)
-
moj mi on moj ;) i coz to zasmiecenie goscie mile widziani ;) :D hahahahaha moj rumak taki pewny siebie az odrazu na sercu lzej sie robi :D
-
buuuuuuuuuuhaha ale rozpedzony rumak hihihihihihihihi
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
hehehehehehehe rewelacja biedny maly czarniutki wlochacz tak zaatakowany -
[quote name='Alicjarydzewska']Dbsst , rumak spakowany :wink: /a czy paszport potrzebny , bo nie mamy :roll: /[/quote] nie szkodzi wojsko da rade ;) :D czekam na mojego rumaka :D [b]MROWKA[/b] czeeeeeeeeeeeeeeeeesc :D jakto malo zdjec :o ostatnio chyba z 15 wlepilam :o oj oj powiedz Mejkowi zeby sie skupil i porzadnie przejzal album rodzinny ;) :D
-
a to na dowod ze ja sie przywiazuje do rzeczy ;) (do ludzi tez i do rumakow ;)) [img]http://img280.echo.cx/img280/6760/88888983do.jpg[/img] [img]http://img280.echo.cx/img280/257/88889004op.jpg[/img] ja nawet z patyczkiem od loda nie umiem sie rozstac Alu badz spokojna osiolkiem sie zajme jak nikt
-
oooooo z przyjemnoscia :D do dagi wpadniemy :D
-
no to wloze swoja ulanska czape i w droge
-
dobra wezme go jakas moja terapia ;) bedzie moj mowie Ci a paste no coz odstapie moja :D
-
no jacha ze biore ale jak wezme to nie oddam za nic na swiecie co wiecej bede sie wyrzywac i buziakowac co 3 s :D
-
hehehehehe chiba ze tak ;)
-
[img]http://img93.echo.cx/img93/8317/obraz0263ta.jpg[/img] szpila blotna ;)