hehehehe mowisz ze modela rysujesz a wstawisz ;)
[size=1]no to powiedz swoja cene ;) :D a ja zobacze pod koniec miecha jak moja sakwa sie miewa ;)[/size]
oj Ala Ala nio nio nio ;)
Daga 10 czerwcza jestem w Bydgoszczy jakbys maiala jakies pytania ;)
TZ trzymaj z daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleka od lodow :D
ja polecam lody GRYCANA bakaliowe cud miod i ubustwo :D