Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ale to juz postanowione ;)
  2. czy ktos widzial ze Telme wlepilam :evil:
  3. o nie o nie o nie o nie o nie ona jest [color=red]M[/color][color=cyan] O[/color][color=darkblue] J [/color][color=violet]A[/color]
  4. przekopie cala wawke a Ty gdzie mieszkasz bo nawte nie wiem
  5. no nie bylabym tego taka pewna ;) :D jest kozaka i z niecierpliwoscia czekam na more
  6. ojojojojo chyba sprobuje ;)
  7. [size=6][color=red][b]WSTAWIAJCIE SWOJE PRACE[/b][/color][/size] to apel odemnie
  8. [quote name='Koma']:D Ona czasem głupie miny robi :cunao:[/quote] hehehehe delikatnie to okreslilas normalnie kosmita :D
  9. Tlimena Szpili funfela :D [img]http://img168.echo.cx/img168/6767/img23653ac.jpg[/img] [img]http://img168.echo.cx/img168/2995/img23669if.jpg[/img]
  10. tylko z dala od lodowy ;) lec do sklepiku ;)
  11. a to znaczy bedzie dobrze koncz rysunek ;)
  12. hehehehe mowisz ze modela rysujesz a wstawisz ;) [size=1]no to powiedz swoja cene ;) :D a ja zobacze pod koniec miecha jak moja sakwa sie miewa ;)[/size]
  13. mowisz musze sprobowac bo ja lubic lody
  14. oj Ala Ala nio nio nio ;) Daga 10 czerwcza jestem w Bydgoszczy jakbys maiala jakies pytania ;) TZ trzymaj z daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleka od lodow :D ja polecam lody GRYCANA bakaliowe cud miod i ubustwo :D
  15. heheheheheh to bede zaraz cwiczyc mowe ;) a jaka czekoladke zniszczylas w czelusciach zoladka :d alpen :D
  16. hehehehe ja zaraz przyjde ale z napojem bogow 8) oj moze sie nie wkurzy ;)
  17. hahahahha ale jaja :D biedne laryngologiczne dolegliwosci :(
  18. :o łoł przepiekna :D [size=1]Dianko a moze chcialabys pocwiczyc na innem modelu [/size] :roll:
  19. [quote name='gugu'][b]dbsst[/b] czy to nie jest klasztor na Krasinskiego?Jakoś mi znany.... :P[/quote] amen na Krasinskiego :D
  20. no nie tajdziowa minusek leci ;)
  21. [img]http://img72.echo.cx/img72/7830/brudzowice83ta.jpg[/img] jak ona na niego patrzy :D
  22. o Ale trzeba dorwac ;) :D i wygratulowac dzieki za cyne szpiegu z krainy deszczowcow ;)
  23. ja kce krowe ja kce krowe :D
×
×
  • Create New...