Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehehe aparatu brak :(
  2. hehehehehe no dobra to moze to sa faktycznie poczatki uzaleznienia ;) :D mama nadzieje ze w tym tloku masz dobre miejsce ;) :D
  3. hheheheh bo ja juz nie mam co wlepiac cholerka
  4. tufi WSPANIALE [url]http://www.psiaki.com.pl/details.php?image_id=352[/url] a ten boksia z przekrzywiona glowka cudniasty i afgan niesamowity w ogole wszystkie sa codowne
  5. no widac ze nie tak ostro bo idziesz sie poopalac i dajesz mi uschnac z niedoczekania :( ;)
  6. nie to jeszcze nie jest uzaleznienie to dopiero fascynacja nowym niepoznanym ;) hihihihhii
  7. no dobra gdzie foty :evilbat:
  8. hihihihii mowisz ale to bardzo zdradliwa choroba powoduje totalne uzaleznienie ;)
  9. walcz Agnes walcz dla dobra moich oczu ;) :D
  10. qrcze kcialaby byc tak "malo" utalentowana :D
  11. hehehehehe no pewnie ze my o uszach wiec Wojtek sie nie wykreci ;)
  12. nie no Wojtek odebralo mi mowe :lol: :lol: :lol: a ja uwazam ze w sam raz jest ta pewna czesc ciala ;) 8) :lol:
  13. no wlasnie wrzuc systkie prace :D
  14. [quote name='baskomaniak'][color=green][b]Goście już blisko O czym już Wiecie A my z porządkiem Jesteśmy w lesie...[/b][/color] [img]http://img209.echo.cx/img209/8006/s01002ho.gif[/img] [color=green][b]Już lada chwila Jasne się stanie Komu zrobimy Wnet powitanie[/b][/color] Pozdrawiam :D[/quote] nie no najlepsiejszy odcinek :D jaka niepewnosc sie skrada jaka trwoga :D ;)
  15. dbsst

    Mejk

    no nie mrowa tak mnie rozpieszczaj zawsze :D polalam sie ze smiechu a dyskusja z dogiem naj naj naj :D i te miniaki :D koffam Mejkusia :D
  16. no pieknie nasz czlowiek jest w opalach ;) wlamuje sie do netu och co to bedzie ;) :D czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia ja i Szpinakolada :D
  17. [quote name='Ariadna'][img]http://i2.photobucket.com/albums/y21/191817/skan5.jpg[/img] wszystkie poskladane do kupy..ale sa, jakos tez kiepska bo i papier nie ten...i latka juz swoje...winny jednak cieszyc oczko :D pozdrawiam :D[/quote] moje oko zostalo wypieszczone :D mrowka Ty masz taki talent i sie nie chwalisz nie ladnie nie nie nie
  18. hehehehehe cosik mi sie wierzyc nie kce zeby on tak do kotow ;) :lol: :lol: dobla dawaj wiecej fot Wektora Wypinalskiego ;) :D
  19. hehehe to by byla Wasza zguma cierpielibyscie na syndrom przeszpilenny ;) :D
  20. no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee on sie na nas wypial ;) [url]http://img44.echo.cx/img44/154/wektor3maj20053kf.jpg[/url] czekam na dalsze przygody szalonego trzylatka ;)
  21. heheh mozna to tak nazwac bez kitu myslalam ze sie posiusiam ze smiechu ;)
  22. nio wlasnie nie bo ja lezalam na ziemi i plakalam a kolega zamiast pstrykac pomagal mu wychodzic ;) hahahhaha
  23. dbsst

    Mejk

    juz sie obawialam ze Mejka nigdy nie zobacze Szpila przestala jesc pic tylko plakala ;)
  24. sliczna to fakt ;) hihihihihi dla mnie naj naj ale fot nowych nie am moge jesczcze kilka z blotnych kompieli wstawic :(
  25. hehehe no tak z tym ze on byl w nowych butkach i nowych spodenkach ;) :D
×
×
  • Create New...