Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Ka-ka'][img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a26.jpg[/img] hihi....świetne :D:D:D Śpiąca Królewna :lol:[/quote] cudowniaste jest to zdjeciai ten mini ozorek :D :angel:
  2. [img]http://img117.echo.cx/img117/2527/g322owa8kopia9pt.jpg[/img] oj ten bystry wzrok wypatruje ksiezniczki na bialym ru,aku ;) [size=7][b][color=red]G[/color] [color=olive]R[/color] [color=blue]A[/color] [color=violet]T[/color] [color=green]U[/color] [color=indigo]L[/color] [color=red]U[/color] [color=darkblue]J[/color] [color=cyan]E[/color] [/b][/size]
  3. jaka ostrzyzona slodycz ;)
  4. [img]http://img149.imageshack.us/img149/4395/p70400015ha.jpg[/img] nie no ja bym mu oddala swoje drugie sniadanko :D
  5. [quote name='Agga']dowiem sie dowiem kochane baby..... :lol:[/quote] dziekujemy Ci najukochansza babo :D :lol:
  6. [quote name='Siostra']No to i ja przypomne siebie i moją małą dogomaniaczkę - Marynię. Zdjęcia spacerowe: [IMG]http://img275.imageshack.us/img275/39/a9pt.jpg[/IMG] [IMG]http://img275.imageshack.us/img275/747/c9tz.jpg[/IMG] A tu całą rodziną ( cieni) :))) plus psice oczywiście [IMG]http://img275.imageshack.us/img275/7731/e8if.jpg[/IMG][/quote] REWELACJA :D :angel: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4705/fotmarty4347gh.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3046/dsc02017hl.jpg[/IMG] sliczne :D cudne czad :D :angel:
  7. Szpila jeszcze starjkuje z jedzeniem jak wychodzimy ale tak juz dobrze z tym ze mam cienia wszedzie ;) Wlasnie wrocila z zabaw z Maja Esi zesmy sie spotkaly i teraz chrapie :D Szpia z moim bratem zostawala juz tyle razy ale zawsze max 2 dni a teraz taka trauma :/ biedny pies mam wyrzuty i jak cos to w pazdzierniku ja wezme ze soba hehehehe tylko kto sie nia bedzie zajmowac od 9-18 Ka-ka no wiesz Szpila ma tu juz kilku lamaczy serc ;) Czaeny Ksiaze musi jakos swoje wdzieki zaprezentowac ;) :lol:
  8. spiocham :D [img]http://img285.imageshack.us/img285/8679/obraz2266gb.jpg[/img]
  9. [quote name='Agga']Aparat NIKON, ale nie wiem dokladnie jaki.... Ale jest zarabisty.....[/quote] a mozesz sie dowiedzic jaki :D plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  10. [img]http://img60.echo.cx/img60/9160/g322owa7kopia6ca.jpg[/img] oj nic tylko sie :buzi: ciska na mysl :D ćlicznościowy Tuskaweńko :D moja mila :D
  11. [quote name='Koma']Mam jeszcze pare ale wrzuce jutro Ja myslę że foty takie sobie, trudno jej fajne foty porobić, ona ciągle w ruchu... :roll:[/quote] hehehe dobrze sobie radzisz spadam spac pa
  12. no dobra Miski Niebieskie spadam spac :buzi: i nie rozrabiac mi tu ;) bede miac na Was oko :D [img]http://img285.imageshack.us/img285/8291/obraz2156ai.jpg[/img]
  13. [img]http://img172.imageshack.us/img172/3803/dscn04673eg.jpg[/img] nie no ideal przepiekna maskota taka do sciskania i calowanie mniam
  14. Koma przesliczne zdjecia :D cuda :D
  15. [quote name='zaba14']zdjecia Agus super :angel: PS. debest swietny avatorek :P[/quote] dziekuje :D
  16. [img]http://foto.onet.pl/upload/29/81/_499953_n.jpg[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/6/67/_500699_n.jpg[/img] :iloveyou:
  17. ale wspaniale zdjecia zaba :angel: :angel: Mikus jest przeslodki
  18. qrde nie sadzilam ze az tak to zniesie teraz spi :D ale pierwszej nocy to przez sen piszczala :-? jak ja poglaskalam to sie uspokoila i poszla dalej spac juz spokojnie
  19. qto dogoni psa qto dogoni psa ;) [img]http://img300.imageshack.us/img300/6940/obraz0396tz.jpg[/img] swietne zabawy meczenia malego bialego piecha :D
  20. hehehe jakie wspaniale pupencje :D
  21. :angel: :angel: Agga rewela :D
  22. dzieki za kciuki musi byc dobrze jak nie ta to inna ;) [quote name='Justi0022']A jak Szpila zniosła rozstanie ?[/quote] dramatycznie :cry: jest dziwna ma mi za zle jak chce sie z nia pobawic to musze ja prosic jak ide do lazienki to piszczy (czego nigdy nie robila) nie wiem jak zniesie jutrzejsze rozstanie :( wczoraj jak wyszlismy wieczorem to nie tknela kolacji :( jak mam jej pomoc ciesze sie ze avantarek sie podoba :D
  23. [img]http://img178.imageshack.us/img178/3969/dsc01378xb.jpg[/img] [img]http://img261.imageshack.us/img261/9052/dsc03748ht.jpg[/img] jakie cudowne foty :d :iloveyou:
  24. nie wiem jutro ma isc lista :-?
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehe zew krwi :D[/quote]no TZ to się cieszył że mu dłoni do krwii nie poodzierał :lol: :lol: :lol: Ale jak poszliśmy nad wodę to matołek położył się w poprzek , otworzył japę i woda mu przez ryłko przepływała :lol: :lol:[/quote] hihihihi taki filterek robil z siebie :D oki spadam musze sie napic [size=1]wlasnie sie dowiedzialam o zwolnieniach[/size]
×
×
  • Create New...