no wez nastepnym razem biore kalosze
TZ meczy psa a ten nie drga hihihihihihi
Szpila mnie nienawidzi dwa razy chyba za duzo jej pilka rzucilam hahahahhahahahhahaha
[quote name='agabass']od dziś mówcie do [b]dbsst[/b] [size=6][color=red]Czarna Stopa z Plemienia Szpilerii[/color][/size]
no chyba mnie nie zabijesz :diabloti:[/quote]
hehehe nie zabija UKATRUPIE :)
nog doszorowac niemoglam :oops:
[img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e16.jpg[/img]
sliczna sliczna sliczna :angel: :angel:
no tak zostalam przylapana na truskawce Ka-ka uwazaj bo i Ciecie zjem Tuskawenko piekna :wink:
no coz panu sie raczej spodobaly moje preferencje ale mnie nie do konca warunki
zobaczymy ;) :lol:
Szpila taka raczej martwawa niz zywa ;) :lol: :lol:
zdjec ja nie mam :(
spacer extra
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/9530_656167.jpg[/img]
:angel: :iloveyou: :D
a bylam na rozmowie o prace ale wiecie co pan mnie niczym nie zaskoczyl
bylam z Agabass i Gomcian na spacerku
wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypas
nie mam sil ;) :D
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']to wolamy S A Y M A gdzie TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]SAYMA wracawszy kom bek tu do nas tukej :lol:[/quote]
hahaha niemozliwa jestes
SAYMA
[quote name='Ka-ka']no nie wiem, [b]daga[/b], nie wiem.... :hmmmm: może lepiej rekreacyjnie, bo się Szpilencja rozpuści nam tutaj za bardzo[/quote]
Szpila juz rozpuszczona jak dziadowski bicz ;)
slodziaka :D