Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ej sasiad nie jest taki kiepski mowiac szczerze ;)
  2. qrdupelki ile Wy gadacie :evil: [img]http://img108.echo.cx/img108/2504/postawa1kopia6aj.jpg[/img] on ma gloweczke jak caly moj pies :roll: :lol:
  3. [quote name='Ka-ka']hihi.... od jutra noszę soczewki w kolorze blueeeeeee :bigcool:[/quote] hehehe mowisz :D
  4. no wez nastepnym razem biore kalosze TZ meczy psa a ten nie drga hihihihihihi Szpila mnie nienawidzi dwa razy chyba za duzo jej pilka rzucilam hahahahhahahahhahaha
  5. qrde no to wygladalo jakbym bez butow latala :evil:
  6. o dzizys jaka piekna fota jaka SLICZNA Truskawa a raczej Bratek ;) :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  7. [img]http://img251.imageshack.us/img251/2378/sara0014sa.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  8. [quote name='agabass']od dziś mówcie do [b]dbsst[/b] [size=6][color=red]Czarna Stopa z Plemienia Szpilerii[/color][/size] no chyba mnie nie zabijesz :diabloti:[/quote] hehehe nie zabija UKATRUPIE :) nog doszorowac niemoglam :oops:
  9. o j apierdziele jakie sliczne foty slicznych maluszkow :iloveyou: pieknosci :D :angel:
  10. [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/e16.jpg[/img] sliczna sliczna sliczna :angel: :angel: no tak zostalam przylapana na truskawce Ka-ka uwazaj bo i Ciecie zjem Tuskawenko piekna :wink:
  11. no coz panu sie raczej spodobaly moje preferencje ale mnie nie do konca warunki zobaczymy ;) :lol: Szpila taka raczej martwawa niz zywa ;) :lol: :lol: zdjec ja nie mam :( spacer extra
  12. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/9530_656167.jpg[/img] :angel: :iloveyou: :D a bylam na rozmowie o prace ale wiecie co pan mnie niczym nie zaskoczyl bylam z Agabass i Gomcian na spacerku wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypas nie mam sil ;) :D
  13. buuuuuuuuuuuuuuuhahahahha no nie moge jaka morda do calowania :D :buzi: w pycha spadam trzymajcue kciuki wiecej mowic nie moga ;)
  14. o jaaaaaaaaaaaaaaaa ziewajace piecolowe PIEKNE
  15. och mo drogi z toba wszedzie pojde :D [img]http://img183.imageshack.us/img183/4826/obraz0490xl.jpg[/img]
  16. jakie kociaki slodziaki :D heheh jak tyle je to faktycznie ma energii za dwoch ;)
  17. cos dzie sie adoratorzy nie ubiegaja o wzgledy ;) Szpinakolady hihihihi
  18. ale piekny niuniasty :D :angel: :angel: :angel: :angel: i z jakim pieknym bokserowym sie wyleguje :D :angel:
  19. no i widzicie teraz co mnie z Spaikem laczy to milosc :d
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']to wolamy S A Y M A gdzie TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]SAYMA wracawszy kom bek tu do nas tukej :lol:[/quote] hahaha niemozliwa jestes SAYMA
  21. to wolamy S A Y M A gdzie TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. to wolamy S A Y M A gdzie TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='Ka-ka']no nie wiem, [b]daga[/b], nie wiem.... :hmmmm: może lepiej rekreacyjnie, bo się Szpilencja rozpuści nam tutaj za bardzo[/quote] Szpila juz rozpuszczona jak dziadowski bicz ;) slodziaka :D
  24. no nie wiem ukrywa sie gdzies po katach i ja kce foty oblukac :evilbat:
  25. Ala :modla:
×
×
  • Create New...