Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehe zew krwi :D
  2. no nie moge sie zdecydowac ktore zdjecie jest The Best :D [img]http://img67.echo.cx/img67/6231/dsc00924copy5qj.jpg[/img] :iloveyou:
  3. [quote name='daga10011']we wrzesniu na klubowa molosow 8) :D[/quote] o bonciu tylko zeby to nie pokrywalo sie z moim wyjazdem do bydgoszczy :-? hihihi Alu a jak RR radzi sobie na szkoleniach :D
  4. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dziaka2.jpg[/img] jakie pyszczydlo do calowania :d :buzi:
  5. [quote name='daga10011']to super :D[/quote] hihihihihi :D :D kiedy do wawki wpadacie :D
  6. hihihi dziekuje zabciu :D :buzi:
  7. [quote name='daga10011']:o jakie chwyty??????????? :o[/quote] te qtorych sie uczylam przez tydzien ;) no i mam pewne braki w wiedzy i musze je nadrobic :( ale narazie jeszcze jestem :D
  8. ćliczny Gomezowaty tylko czemu jedna fota :(
  9. [quote name='daga10011']a czemu mniej przy kompie???????? :cry:[/quote] bo musze trenowac chwyty :D
  10. [quote name='malawaszka'][quote name='Ka-ka']malawaszka..... :hmmmm: a może Ty weźmiesz Bolutka, ja Prestonka....namiot otawrty będzie mógł stać, bo i tak nikt nie podejdzie 8) :wink:[/quote] hahahah OK!!! Tylko Bolut i Prestonka nie wpuści :hmmmm: Debest dzięki :oops: :fadein: za rym :lol:[/quote] szpoko polecem sie na rymowanie ;)
  11. sliczne kotki a co tam u mojego ulubienca Spika :D
  12. he he he ale juz jestem niestety teraz bede mniej przy kompie pewnie :( i nie obiecuje ze bede systko czytac ale zdjecia bede ogladac :D
  13. wrocilam :D i wstawiam moja corcie :D [img]http://img269.imageshack.us/img269/2594/obraz1902qu.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/3407/obraz2250rv.jpg[/img]
  14. smutno mi bylo bez WAS [img]http://img269.imageshack.us/img269/3407/obraz2250rv.jpg[/img]
  15. Witajcie jak tam zdrowie :D [img]http://img269.imageshack.us/img269/2594/obraz1902qu.jpg[/img]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC']A co z miednicą można robić? :o :-?[/quote]w miednicy można zjeżdżać z górki na śniegu :lol:[/quote] w miednicy mozna rowniez deptac winogrono na wino :D
  17. nauczylam sie pracy z miednica :D
  18. [quote name='Miga']Wrzucam po cichutku, dwie fotki. Może mnie nikt nie zauważy ;) W porównaniu do poprzedniczek chowam się :lol: [img]http://img278.imageshack.us/img278/1827/j234ka.jpg[/img] [img]http://img164.imageshack.us/img164/4925/agaaa1vg.jpg[/img][/quote] ale sliczne foty ale sliczna modleka :D wiecej :D
  19. no to mi na pw wyslij linka jesli laska :D ano zjadlam malutkie miseczki truskaweczek :D
  20. :o widzialas fotki ktorych ja nie widzialam :o ja tez kce je zobaczyc :D skarpety to moja druga natura ;) mam imponujaca kolekcje ;) Tuskawenko
  21. dbsst

    Mejk

    [img]http://photos.heremy.com/mrowa/1515896.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/mrowka/1516839.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/mrowka/1516840.jpg[/img] ja nie moge jakie cudowniaste cudo :D ehhhhhhhhhhhh te boksie :D
  22. [img]http://img227.echo.cx/img227/9517/sendo35zw.jpg[/img] najpiekniejsza na swiecie waszka z piesiem ;) hihih jaki rym buhahahaha
  23. [quote name='Daisunia']śliczne zdjęcia ! :D pozdorw i wytarmoś Szpille od nas :lol: :lol: :lol: i... WITAJ W DOMU (tzn. na dogomanii) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Pozdr.[/quote] hehehe dziekuje :D Ka-ka Ty moja piekna truskawko masz pecha ;)
  24. [quote name='malawaszka']Szpila sika na dywanie :roflt:[/quote] hihihihi wydalo sie ;)
  25. jaaaaaaaaaaa ile sie dzialo sliczne zdjecia :D
×
×
  • Create New...