Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Agga']dbsst dzieki.... :angel:[/quote] plosie :D
  2. podobaja to za malo powiedziane
  3. och zabawa pilka nie jest juz taka jak wczesniej [img]http://img106.imageshack.us/img106/6339/obraz0320eg.jpg[/img] juz nic nie jest takie samo
  4. [quote name='dbsst']Spike czy jestes pewny ze to mnie chcesz :D [img]http://img106.imageshack.us/img106/1095/obraz2194zt.jpg[/img] Agga no juz poprawiam sie ;)[/quote] a no tu Szpila hahaha nie moge jaki gangsta :D :angel: och zawstydza mnie Towi urok :D [img]http://img106.imageshack.us/img106/708/obraz1419km.jpg[/img]
  5. moj piekny :D mowie Wam jaki on jest zarabisty i jakiego swira ma w oczach oczy mu plona jak iskierki wspanialy pies :D
  6. Spike czy jestes pewny ze to mnie chcesz :D [img]http://img106.imageshack.us/img106/1095/obraz2194zt.jpg[/img] Agga no juz poprawiam sie ;)
  7. Karolina :modla: nie no opulalam ekan rewelacja :D :angel: super czad komando :D
  8. [img]http://img49.imageshack.us/img49/7719/fotoaggi0592dk.jpg[/img] :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: dziekuje :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: wpaniala fota w ogole wspaniale Elfie Uszko :D
  9. [quote name='Agga']Pies nurkujacy? :o[/quote] alllle ogon wystajacy :D
  10. [quote name='malawaszka']nie niee one aspołeczne som :lol:[/quote] :bigcry: szkoda :(
  11. qrcze czemu sie placza takie swinstwa kolo tego bidoka juz swoje przezyl :evil:
  12. spoko naprawde extra :D
  13. a bierzesz urwiszy waszka
  14. ijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki MAczo jest kozaka mniam mniam mniam
  15. hehehehe Kama pogomca gryzoni ;) :lol:
  16. [quote name='daga10011']ja tez :lol: .ale sa przypadki,ze jak za mocno naciskam w niezbyt udanym momencie to jest kategoryczne nie :roll: .wiec czekam na strategiczny moment :lol:[/quote] hehehe logistyk z Ciebie jak Napoleon ;)
  17. [quote name='Koma']Hoho, ale Szpila ma adoratorów :lol:[/quote] no ja nie wiem co o tym myslec ;) :lol:
  18. zjawa zjawa zjawila sie na wyrku dzis nie wiadomo skad jak zrobilo sie milo to uciekla :evil:
  19. waszka w zlozyczeniach przylaczam sie do Ciebie :( niech wszystkich zlodzieji powykreca na druga strone :evil:
  20. dzis nie poruszam tego tematu TZ ma zly dzien :-?
  21. [quote name='agabass']zapraszam ty też masz kitkę jak będziesz wpadać to jakoś to przeżyje a i nie zetnę się na łyso raczej podetnę trochę[/quote] hihii ale Gomez ostatnio olewal moja kite wolal kite Skero ;) :lol: no ja mysle ze nie na zero sie obetniesz bo wtedy ja nie wiem ;)
  22. dbsst

    Imiona Bokserów

    i ciekawe jakie imie zostalo wybrane :D
  23. nie scinaj bo Gomez sie zalamie :D
×
×
  • Create New...