Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no nie moge taki maly a taki spust chyle czola gdzie on to systko miesci ;)
  2. KARA :buzi: stoo :D :angel: systkiego naj naj naj :BIG:
  3. [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.77.jpg[/img] jakie prazki rozkoszne :D
  4. [quote name='adda']Że się tak wyrażę, nie tylko zwierzyną człowiek żyje :lol:[/quote] hihihi w to jakos ciezko uwierzyc ;) :lol:
  5. [img]http://img256.imageshack.us/img256/4343/p70400013yd.jpg[/img] jaki piekny yorczek z tes sznauferki ;)
  6. [quote name='sylwiaskalska'][quote name='dbsst']no nie fafel tylko do cmoakania :D :buzi: :D[/quote] Nioooooooo robie to codziennie :) :P[/quote] hehehe sie wcale a wcale nie dziwie :D
  7. [quote name='malawaszka']hahah wariatki - jak wsszyscy to wszyscy - może Szpila woli statecznych starszych panów z charakterem?? Luna Bolutka chętnie odstąpi :lol:[/quote] ta juz to widze jakby Luneta swego pana odstapila hahahaha oczy by biednej Szpili wykolala ;) Boshe co tu sie dzieje istna rewia panio czemu do mnie tak nie wala :-? :lol: Szpila lezy wlasnie pod stolem zatroskana i zmartwiona bo jej serce do SYSTKICH mknie :D kochliwa baba ;) [img]http://img104.echo.cx/img104/8549/eksa1kopia0md.jpg[/img] hahaha jaki malutenki patysio ;) :D
  8. [quote name='Agga']dbsst zgadnij czyje to i co to... [img]http://img119.imageshack.us/img119/7969/sara0082yy.jpg[/img][/quote] o nie to sera serowego Elfa :D ;) piekne foty :D :buzi: w ta sere w zadna inna ;)
  9. oj sliczna Asiunka sliczna :D[size=1]jak Aggula[/size]:D ;)
  10. hehehe poczekamy zobaczymy czy naprawde darza miloscia moja Zlolze czy tylko tak mowia ;)
  11. [quote name='sh_maniak']Wind chciałam cię zapytac jako profesjonalistki co sądzisz o tej fotce ......... :roll: [img]http://img297.imageshack.us/img297/3568/50lz.jpg[/img][/quote] ja z fotografia nie mam nic wspolnego ale powiem ze ta fota jest rewelacyjna :D moim skoromnym zdaniem :D
  12. [quote name='KaRa_TC']Najsłodsze chwile były jak spojrzeliście sobie w oczy ( Ty i Sharon) :lol: :lol: :lol:[/quote] bo nas poloczyla milosc nad milosci :D a co u sasiada ;) [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/b36.jpg[/img] mega slodkie zdjecie :D
  13. [quote name='Siostra'][quote name='dbsst']Siostra dawaj foty wyglodnialym ciotkom :D[/quote] :lol: ciotko debe, dziś porobię trochę i jutro wstawię, obiecuję się postarać :D[/quote] hehe to postaraj sie postarac ;) :lol:
  14. o jeżu pewnie ze moze nawet musi byc jaka pieknosc :iloveyou:
  15. ło hoh ho ho co tu sie dzieje Panowie sie Preza i Wyginaja a Madamme Szpila placze biedna bo jej serce do WASZYSTKICH nalezy ;) a ten jeden jednyny taki ciezki to wybor i ani jedzenie ani zabawy jej teraz w glowie coz za dylemat [img]http://img54.imageshack.us/img54/925/obraz1745wn.jpg[/img]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']od dzis zaczynam na nowo ;) nie widzielismy sie tydzien i nie mialam kiedy go nekac ale teraz z sila wodospadu na niego napre ;)[/quote]nie zapomnij o Corega Tabs , żeby cię nie porwało :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe oki ;) :D a Ty bedziesz z familia na zjezdzie :D no dobra to ja narazie spadam ;) [img]http://img234.imageshack.us/img234/3500/obraz0238bd.jpg[/img] ciao :D
  17. [quote name='Ka-ka'][b]asiunia[/b]....i z czego Ty warkoczyki na zlot robisz :evilbat: a tak poza tym, bardzo fajnie :D[/quote] doczepi sobie ;) takie kupne :D
  18. Wiesz ja tak czulam ze ona mnie polubila wiecej ja gilgalam niz sayma :lol:
  19. od dzis zaczynam na nowo ;) nie widzielismy sie tydzien i nie mialam kiedy go nekac ale teraz z sila wodospadu na niego napre ;)
  20. [quote name='julita104'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']:evil_lol: debest fotka jest śliczna -zaręczam :lol:[/quote] Diable Ty wcielony teraz to i ja widze poglaskalam koputerek pod paszka i pokazal mi fote ;) fakt przeslodka :D[/quote] to sie ciesze i dziekujemy :P :oops:[/quote] a my prosimy o wiecej :D
  21. nie no widac odrazu ze makaraon na uszy koncertowo nawija :D
  22. [quote name='malawaszka'][quote name='adda'][quote name='malawaszka']idę je przegonić po 50 stopniowym upale - cały czas bieg, zero cienia i co najmniej dwie godziny - bez kropli wody oczywiście :shiny:[/quote] He he, już widzę jak sama to wytrzymujesz :evilbat:[/quote] a kto powiedział, że ja tez będę tak się męczyć - ja w samochodzie :evilbat: z klimą :icon_roc:[/quote] nie no rasowy ludz bez serca ;)
  23. łoł Asiunka sliczne :D :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  24. no tak narobila smaka Ksieciem i go zabiera nam ;)
  25. [quote name='agabass']chyba imprezka była i dlatego globus pęka ciekawe z którym wczoraj piła a wybór partnera trudny, bo każdy przystojny, umięśniony i cudny co to będzie [color=green]Gomez: Jak to co? Ja powiem. Wybierze mnie, bo nie ma takiej suczki na świecie która nie zakochałaby się w tych oczach. Jestem delikatny i czuły i spełniam wszystkie marzenia moich gorących suczek. A już mnie poznała i wiem, że tęskni i to mina globusowata to wspomnienia naszej letniej przygody. Sorki chłopcy ona już była moja hihihihi i raczej nikt się do niej nie dobierze. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8546_602987.jpg[/img] A niech sprubuje to rozszarpię.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8140_871535.jpg[/img][/quote] hahahaha ale jak to Gomezowaty bedzie musial stoczyc boj o serce ze swoim bratem :D bedzie sie dzialo moze [b]turniaj magiczny[/b]:D trzeba by zorganizwac :D
×
×
  • Create New...