-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
bokseromaniacy ruszac sie ruszac sie tydzien mnie nie bylo i nie ma nowych fot oj nie ladnie nie nie nie Madzia :buzi:
-
a to na rozgrzewke male co nie co :D [img]http://img80.imageshack.us/img80/9696/obraz0599qk.jpg[/img] jaka morda tesknila za WAMI :D [img]http://img80.imageshack.us/img80/753/obraz0610ds.jpg[/img]
-
koniki nie byly do jazdy :cry: a z weselnikami nie powiem byl bal ;) bylo extra :D czad komando
-
czesc znowu przelotem :D opowiem wszystko jak wroce i odsiwze wizerunek pokemona ;) wlasnie widzialam plebiscyt na galerie hihihi extra :D dziekuje za glosy Agabass, Komka, Agga :buzi: musze i ja jaks wybrac ;) koffam Jankowice te "niedaleko" Kary :D
-
[quote name='daga10011']Dbst-witaj :P ..stesknilysmy sie za toba gadulo :evilbat: .a dgm nie dzialala pare dni wiec spoko :lol: szczesciara jestes :wink: :evilbat:[/quote] hehehehehehehe sie wie kiedy ma sie wyjechac ;) w pazdzierniku znowu nie bedzie dzialac ;) bo do Jankowic jade :)
-
[img]http://img200.echo.cx/img200/8170/img31531vc.jpg[/img] :iloveyou: KA-KA jest taka sliczna ze az dech zapiera :D Wind super szkoda ze nie moglam tego przezywac z Wami :D ;) dgm jutro przeczytam co tu sie dzialo :D
-
a no bedzie wszytsko Wam opowiem a teraz lece spac :D
-
[url]http://i.pbase.com/v3/84/572484/1/45471050._MG_3587xxx_bwy.jpg[/url] no brak mi slow dziewczyny swietna robita Ka-ka jestes piekna :D Wind jestes geniuszem :D wsapniale :D cudowne piekne :D
-
[color=red][b][size=7]WrCiLaM[/size][/b][/color] nie wiem kiedy jutro zajze na dgm bo p[adam z nog caly tydzien balangi i nauka jestem najmadrzejsza w moim pokoju ;) [b]KARA[/b] :evil: to za kapowanie ;) a to :buzi: za goscine sorrki ze udalo sie wpasc ale wiesz ;) to co bylo na stole to bylk maly miki ;)[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m51.jpg[/img]cudowniaste uszy swiata cudowniastego psa :D A KARA pila piwo lalalalalalala sayma ma dowody ;) wyjazd w deche itd :D bylo tak super ze kocham Jankowice :D szczerze :D Ala [img]http://img31.echo.cx/img31/7512/naszkoleniu2yl.jpg[/img][img]http://img299.imageshack.us/img299/4405/biegne2au.jpg[/img] :iloveyou: :D pieknoty w Wy tak wogole to wariatki jestescie ;) :D jutro czytam dgo a teraz lece pac ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']RR już pędzi do swojej sexi Szpili chyba wyczuł zapach :wink: [img]http://img229.echo.cx/img229/4673/ozzywaucie39xy.jpg[/img] :wink:[/quote] o dzizys to te perfumy ze zdechlego golebia spadam :buzi:
-
no i ostatnie foty na jakis czas ;) [img]http://img31.echo.cx/img31/7642/obraz0585jm.jpg[/img] [img]http://img31.echo.cx/img31/761/obraz1837oe.jpg[/img] [img]http://img98.echo.cx/img98/4527/obraz1496pw.jpg[/img] [img]http://img98.echo.cx/img98/8379/obraz1398zo.jpg[/img]
-
No to spadam Szufla Morda Pa PYSIACZKI :D :) [img]http://img31.echo.cx/img31/761/obraz1837oe.jpg[/img] C U za tydzien okolo :D ;)
-
[quote name='Ka-ka']no ba !! jeszcze, jak psiura wezmę 8) szacuneczek musi być :wink: ale ciii....bo się mało kobieco poczuję (już się to zdarzało, jak się okazywało, że mam więcej siły, niż niejeden facet :oops:) to ja już cicho siedzę i udam, że jestem biedna i slabiutka :D:D:D 8)[/quote] heheheh dobra podstepem ich ;) podstepem
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']o troche przyspieszyl necik :D[/quote] :angel: pomogło hurrrrra :angel: [img]http://img166.echo.cx/img166/4502/ozzywaucie22fe.jpg[/img] no chyba dojeżdżamy tylko gdzie ta szpilka :o[/quote] jeżu jaki on sliczny :D Szpila juz czeka w trawce na swojego RR [img]http://img31.echo.cx/img31/7642/obraz0585jm.jpg[/img] zuje trawke i chce wygladac sexy [img]http://img31.echo.cx/img31/6533/obraz0293dp.jpg[/img]
-
[quote name='Ka-ka']nie masz wyjścia, buhahahahahahahaa :evilbat: :evilbat: :evilbat: ja się przy spacerach z moimi czarnymi maleństwami tak wyrobiłam, że mi mało która baba podskoczy, hehehe 8)[/quote] hihihihihihih o taka persona powinna byc na przedzie nikt malymmiskom nie podskoczy ;)
-
o troche przyspieszyl necik :D
-
to ja bede z niecierpliwoscia czekac na foty :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']RR już pędzi wozem do MMP :wink: [img]http://img62.echo.cx/img62/8452/ozzywaucie16np.jpg[/img] :wink:[/quote] heheh widze ze RR rozwinal predkosc kosmiczna :D :angel: Ka-ka ja nerwowo juz nie aje rady ok 3 minut wchodze na topik a wlepienie foty to juz w godzinach licze ;) a zreszta juz nie mam latajacych falafeli
-
hehehehehhehe taki amant chociaz nie popyskuje ;)
-
hehehe jaka slodka qruszynka :D
-
no i miss mokrego podkoszulka :roll: czyli cos dla Rumaka :) [img]http://img98.echo.cx/img98/4527/obraz1496pw.jpg[/img] jestem zalamana szybkoscia jaka rozwija moja maszyna net mnie dzis wykonczy :evil:
-
:o co ta milosc robi z facetami ja niemoge hihihi Gomez mi sie strasznie podoba ma zarabistego wariata w oczach :D a Szpila smutna bo taki towar ja zostawil faceci :D
-
[quote name='Ka-ka']dobra, ale ja, jako ciało wiodące (a co....więksi i silniejsi w dzisiejszym świecie rządzą 8) takie prawo buszu.... ) zostaję prezesem :P[/quote] dobLa ja sie zgadzam ;)
-
nie no taka zamulka ze szok :evil: siedze i czekam jak mi sie to zdjecie zaladuje i czekam i czekam i czekam i.....czekam kolejna Mala Miss ;) [img]http://img98.echo.cx/img98/8379/obraz1398zo.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no wlasnie od jakiegos czasu juz nie myje ;)[/quote]a ja durna jak wymieniałam okno w pokoju to wstawiłam białe :evil: , przez 10 lat miała pomalowane na brąz i było miodzio :P a teraz muszę to bielstwo myć :evilbat:[/quote] hihihihihi durnoto Ty nasza :D