Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='agabass']chyba imprezka była i dlatego globus pęka ciekawe z którym wczoraj piła a wybór partnera trudny, bo każdy przystojny, umięśniony i cudny co to będzie [color=green]Gomez: Jak to co? Ja powiem. Wybierze mnie, bo nie ma takiej suczki na świecie która nie zakochałaby się w tych oczach. Jestem delikatny i czuły i spełniam wszystkie marzenia moich gorących suczek. A już mnie poznała i wiem, że tęskni i to mina globusowata to wspomnienia naszej letniej przygody. Sorki chłopcy ona już była moja hihihihi i raczej nikt się do niej nie dobierze. [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8546_602987.jpg[/img] A niech sprubuje to rozszarpię.[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8140_871535.jpg[/img][/quote] hahahaha ale jak to Gomezowaty bedzie musial stoczyc boj o serce ze swoim bratem :D bedzie sie dzialo moze [b]turniaj magiczny[/b]:D trzeba by zorganizwac :D
  2. [quote name='malawaszka']ojj biedne biedne - teraz idę je przegonić po 50 stopniowym upale - cały czas bieg, zero cienia i co najmniej dwie godziny - bez kropli wody oczywiście :shiny:[/quote] normalnie ja nie wiem co za zly ludz ;)
  3. [quote name='adda'][quote name='dbsst']ojjjjjjjjjcia ja kce malego oszczenionego qraka hahahhahahhaha[/quote] Jakbym się uparła i w ciszy i spokoju dała się gryźć komarom przez dłuuugą chwilę to może upolowałabym obiektywem takiego cipciusia :roll:[/quote] komary nie sa takie zle ;) :lol: jak bedziesz udawala ze Cie nie ma to moze Cie nie zobacza ;) i dadza Ci spokoj i wtedy jednego ma;ego wqrzonego upolujesz do makro ;) :lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']popatrz we wte oczy :o [img]http://img36.imageshack.us/img36/9721/supermen18yt.jpg[/img][/quote] hehehehe niemoge biedna Szpila nie wiem czy sie kiedys zdecyduje na jednego :D ;) ale moze haremik :D
  5. [quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']o jaaa jedź na spotkanie z olbrzymką :modla: :angel:[/quote] nie waszka badz twarda ale piekna olbrzymiasta bestie widzialam waszka oszalalabys mowie Ci ja bylam pod wrazeniem totalnym :D piekny pies[/quote] Pasavera wie co powiedzieć, żebym zmiękła :lol: debest ale pewnie żadnej foty niet? :evil:[/quote] nie wzial mnie z zaskoczenia jak bylam na Starym Miescie na :drinking: ale piekny byl jak szczeknal to jak przez tube :D ale do tego taki slodziasty nie wiem czemu ludzie sie go bali :hmmmm:
  6. [quote name='adda'][quote name='dbsst']hehehe bo przeciez adda to maly dzieciok ugania sie za qrakami sasiadow i takie tam (jak moje grzebienie ;) )[/quote] Ha ha, jeden kurak się oszczenił, tzn. okurzył... okurakował... :-? I som takie tyciusie, tyciusie maluszki, kolowowe :angel: Takie malutkie, że przez oczka siatki przechodzą :roll: Od razu mówię, że zdjęć nie posiadam, bo nie mam takiego wielkiego zooma :lol:[/quote] ojjjjjjjjjcia ja kce malego oszczenionego qraka hahahhahahhaha Miga kto da wiecej czyli co adda miala na mysli nowa zabawa hahahahaha
  7. [quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']biedactwa jakie to mają życie ani jedzenia ani okruszka i jeszcze torturują[/quote] ja nie wiem to tylko waszka ma takie serce ;) :lol:[/quote] chyuba raczej go nie ma :evilbat:[/quote] na wasnie chyba jednak serca brak :evilbat: :fadein: 8) biedne piechy :lol:
  8. [quote name='malawaszka']o jaaa jedź na spotkanie z olbrzymką :modla: :angel:[/quote] nie waszka badz twarda na dywanik ciagle zapraszamy :D ale piekna olbrzymiasta bestie widzialam waszka oszalalabys mowie Ci ja bylam pod wrazeniem totalnym :D piekny pies
  9. [quote name='agabass']biedactwa jakie to mają życie ani jedzenia ani okruszka i jeszcze torturują[/quote] ja nie wiem to tylko waszka ma takie serce ;) :lol:
  10. oj bardzo slaba od tego myslenia mam globusa ;) [img]http://img206.imageshack.us/img206/4960/obraz0166uv.jpg[/img]
  11. [quote name='adda'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']ŁATNY :angel:[/quote] :hmmmm: :niewiem:[/quote] Ło matko :o Ładny!!! Dziecka żadnego nigdy nie słyszałaś? Albo nieuka?[/quote] hehehe bo przeciez adda to maly dzieciok ugania sie za qrakami sasiadow i takie tam (jak moje grzebienie ;) )
  12. [quote name='Alicjarydzewska']Szpilcia , NNNNIIIIIIIEEEEEEE nie zostawiaj mnie Ja mam już dla Ciebie welon :roll: [img]http://img223.imageshack.us/img223/3821/mamwelon2cb.jpg[/img][/quote] oj sama nie wiem co mam zrobic jeden Rozwazny Drugi silny a trzecie romantyczny (ktory to ktoory czy zgadniecie ) moja slaba glowa [img]http://img206.imageshack.us/img206/2638/obraz0179oy.jpg[/img]
  13. [quote name='malawaszka']:evil_lol: debest fotka jest śliczna -zaręczam :lol:[/quote] Diable Ty wcielony teraz to i ja widze poglaskalam koputerek pod paszka i pokazal mi fote ;) fakt przeslodka :D
  14. [quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']oj ten bystry wzrok wypatruje ksiezniczki na bialym rumaku[/quote] hihi...a to dobre.....a mnie Mama opowiadała tylko o księciach na rumakach :wink:[/quote] hehehe takich to nie ma to bajka ;) :lol:
  15. [img]http://img73.echo.cx/img73/4319/g322owa1kopia6td.jpg[/img] pal licho szpilowa jak ona nie poleci to ja napewno hihihih :iloveyou: w mordenke :D
  16. [quote name='julita104']no co ty az tak porazilam moim widokiem? :-?[/quote] no nie wiem ale zdjecie mi sie nie otwiera i teraz moja ciekawosc siega zenitu
  17. [quote name='malawaszka']zaraz zaraz - gdzie tam ostrzyżona - Pasaverka nam tu stare fotki zapodaje :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote] mowisz a to Urwis jeden :lol:
  18. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Szpia z moim bratem zostawala juz tyle razy ale zawsze max 2 dni a teraz taka trauma :/ biedny pies mam wyrzuty i jak cos to w pazdzierniku ja wezme ze soba hehehehe tylko kto sie nia bedzie zajmowac od 9-18 [/quote] Jak to kto??? JA :lol:[/quote] ale musialabys zamieszkac z nami w dworku :D bo Szpila i tak by cierpiala rozlake :D
  19. o nie ja nic nie widze :(
  20. Mikusinski slodziak na maxa :D :angel:
  21. nawet Luniasta niedozywiona chodzi bedny piechy biedne niech no ja sie do tej waszki wybiore ;) :lol:
  22. [quote name='Justi0022']Do TOZu, do TOZu :evil: :lol:[/quote] tak jest Justi ma racje biednego piecha tak maltretowac ;) :lol:
  23. Siostra dawaj foty wyglodnialym ciotkom :D
  24. [img]http://img231.imageshack.us/img231/6817/obraz0248je.png[/img] no nie fafel tylko do cmoakania :D :buzi: :D
  25. jaaaaakie zadumane zakochane ;) slodkie :D
×
×
  • Create New...