Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Ka-ka']no taaaaaak bo jeszcze DGManią 8) :wink:[/quote] tez :D
  2. [quote name='agabass']niezamierzone filowanie hehe[/quote] tioa mowisz a wyglada jak celowe namierzanie ;) :lol:
  3. [quote name='Cimi']Jak ja bym chciala orobic zdjecia mojej Fionce. Juz tak dlugo jej nie widzialam :( . Ale jak worce to bedzie miala wielka sesje zdjeciowa :lol:[/quote] no to czekam z niecierliwoscia :D :angel:
  4. [quote name='agabass']farbowana podszyta lisem hehehe[/quote] hehehe a Ty zreszta czemu tu zagladasz jak ja Cie wlasnie reklamuje ;) nic sie przed nie nie uchowa :D
  5. [quote name='agabass']no znowu nie taka ciemna :wink: raz się spotkałyśmy i od razu ciemna dzieki dzięki[/quote] heheh z wlosia ;)
  6. oj mecz mnie mecz takimi fotami jak najbardziej :D
  7. [quote name='agabass']dzie i kiedy dogadamy jeszcze się na komórce lub gg[/quote] ;)
  8. jutro moze byc :D :angel:
  9. [quote name='Siostra']łał...ale Szpilowa ma branie, w tej sytuacji moje dziewczyny mogą się poczuć jak potencjalne stare panny :( :wink:[/quote] hehehehe jasne juz widze te stare panny ;)
  10. [img]http://img194.imageshack.us/img194/4899/i18ei.jpg[/img] iiiiiiiiiii jaka sladka fota :d Nanda jaka usmechnieta :D :angel: rewelacja i jak spia poopa w poope :D
  11. ale extra dwie trzesi doopki Cie witaja masz podwojna radoche :D :angel: ale NAndziowa ma sliczna siersc :D
  12. [quote name='KaRa_TC']W samych chłoapakch gustujesz Dbsst, a sąsiada też chcesz zdjęcia? :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe czemu nie ;) a tak przy okazji to pozdrow sasiada i powiedz ze boksie serio serio sie nie pluja ;) i :buzi: dla Mamt i siory :D
  13. no to masz farta bo juz mnie zmeczylo to skakanie ;) [img]http://img218.imageshack.us/img218/6073/obraz1195gx.jpg[/img]
  14. wiiiiiiiiiidzisz mnieeeeeeeeeeeeeee czyyyyyyyyy nieeeeeeeeeee [img]http://img218.imageshack.us/img218/738/obraz0777tp.jpg[/img] :lol:
  15. [quote name='KaRa_TC']Dbsst dziś mu zrobie sesje zdjęciowa specjalnie For You :D[/quote] :angel: :angel: :angel: jestes ANIOLEM :buzi: i Mezo mozesz tez ponekac i on mi sie mega podoba :D
  16. kce :D tu jeeeeeeeeeeeeeeeeeestem Spike [img]http://img218.imageshack.us/img218/3899/obraz0814bm.jpg[/img]
  17. agabass to ciemna blondyna :D ;)
  18. no Ka-ka moja Tuskaweńka jako MAlineczka tez bylaby do schrupania mniam :D
  19. ja kocham naj naj Spika :D jest zarabisty :D
  20. to nie pies to piesa ;) ihihihihi ale ja dowciapna dzis
  21. jak pieknie sie moj maluni wystawil ;) wiecie ze zapasy zdjeciowe topnieja w zastraszajacym tepie :-? ale juz nurkuje i szukam czegos ;)
  22. [quote name='Agga']no kurcze chciałam wstawic zdjecia to strona od wstawiania zdjec zastrajkowała....chyba przedobrzyłam :lol: :oops:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuu obiecanki cacanki a ja siem na prezent napalilam ;)
  23. nio patyczek taki ciupek zapaleczka ;) no to od dzis raz dziennie wale nosem w sciane ;) :lol:
  24. [quote name='Wind'][b]dbsst[/b], sama robisz sobie te foteczki? Bo sa suuper! :-) I masz bardzo fajny avantarek![/quote] qtore fotecki :roll: dziekuje :oops: ciesze sie ze fachowiec docenil trud netkania psa ;) zgodze sie z [b]asher[/b] czas by Wind zaczela autoportrety :D :angel:
×
×
  • Create New...