[quote name='Wind'][b]dbsst[/b], sama robisz sobie te foteczki? Bo sa suuper! :-) I masz bardzo fajny avantarek![/quote]
qtore fotecki :roll:
dziekuje :oops: ciesze sie ze fachowiec docenil trud netkania psa ;)
zgodze sie z [b]asher[/b] czas by Wind zaczela autoportrety :D :angel: