Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']heheh biedny Pay nic przed Toba nie ukryje :D[/quote] ahahahahahahahahhah nie moge ahahahah.... Dbsst jego to ja na dzien dobry rozgryzłam ahahahah[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuhahahaha biedny chopak hahahahahahahaha zone szpiega ma hahahahahhaha moge sie do Ciebie zapisac na eksternistyczny kurs lamania ludzkich tajemnic ;)
  2. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] heheh albo dzis ona kce mie wykonczyc ;)[/quote] bedziesz biegac za piłka :o[/quote] hehehe no ba jasne ze tak zawsze tak robie ;)[/quote] ahhahaha i tez biegasz z wywieszonym jęzorem?[/quote] hehehe bede ;)
  3. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']wiedziałąm :lol:[/quote] heheheh ciekawe skad[/quote] po rekacji na zdjecie :lol:[/quote] hehehe jaka cwana bestyja jestes :D[/quote] no ba kochana lata praktyki :lol:[/quote] heheh biedny Pay nic przed Toba nie ukryje :D
  4. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']wiedziałąm :lol:[/quote] heheheh ciekawe skad[/quote] po rekacji na zdjecie :lol:[/quote] hehehe jaka cwana bestyja jestes :D
  5. [quote name='Siostra']No, jakieś love story tu sie kroi, chyba się nie mylę... 8) :D[/quote] heheh w ogole cala dgm sie taka milosna zrobila ;)
  6. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'] heheh albo dzis ona kce mie wykonczyc ;)[/quote] bedziesz biegac za piłka :o[/quote] hehehe no ba jasne ze tak zawsze tak robie ;)
  7. Duzo kostek smakowitych i spacerow bez liku zyczy Szpinakolada i debe :D :buzi: prosto w fafulniasta mordeczke :angel: :angel: :angel: :angel:
  8. [quote name='Agga']wiedziałąm :lol:[/quote] heheheh ciekawe skad
  9. to i ja kce byc blondi :D :angel:
  10. [quote name='Ka-ka'][b]dbsst[/b], nie przesadzaj, Twoja Szpilencja nie taka znowu mała. zreszta on się bardzo ładnie bawi boksereczkami :lol: a na marginesie-MY GADAMY ?????? a co Cię tak wzięło ?? i jeszcze " :evil: " phi....znam galerie bardziej zagadane 8) :P no ja mam nadzieję, [b]KaRa[/b], mam nadzieję :fadein:[/quote] ciekawe qtore to tak bardziej zagadane :fadein: piekna ma glowe jak wiadro :D sliczny jest :D
  11. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] Szpila mnie nienawidzi dwa razy chyba za duzo jej pilka rzucilam hahahahhahahahhahaha[/quote] o podpadłas suni..hihihihi....nie źle... :lol:[/quote] hehehe nio ;) ale dzis juz ja nosi ;) wiec chyba mi wybaczyla hihihihi[/quote] pewnie cie tylko podpuszcza :lol:[/quote] heheh albo dzis ona kce mie wykonczyc ;)
  12. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']dbsst moze kcesz baseta?[/quote] hihi ja zawsze one sa sliczne a[size=1] tak na powaznie to mam kolezanke ktora choruje na basetki [/size];)[/quote] moze cie zarazi....basetkowiroza :lol:[/quote] alez ja juz jestem zarazona ;) kieys kcialam miec basseta :D
  13. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'] Szpila mnie nienawidzi dwa razy chyba za duzo jej pilka rzucilam hahahahhahahahhahaha[/quote] o podpadłas suni..hihihihi....nie źle... :lol:[/quote] hehehe nio ;) ale dzis juz ja nosi ;) wiec chyba mi wybaczyla hihihihi
  14. [quote name='agabass']prowadzą probram na dogo tv zkochane baskoboksopsy[/quote] aha no tak i buziakuja sie na oczach systkich to ci tak
  15. a urodzinowe foty to gdzie :D
  16. [img]http://img187.imageshack.us/img187/9862/jaisuki2pz.jpg[/img] iiiiiiii ja kce dwa boksie :D hahaha no pewnie agabass ze sie wszedzie wkrece jestem jak sroba ;) albo kleszcz wkreceam sie na maxa ;) :lol:
  17. [quote name='Agga']dbsst moze kcesz baseta?[/quote] hihi ja zawsze one sa sliczne a[size=1] tak na powaznie to mam kolezanke ktora choruje na basetki [/size];)
  18. [quote name='agabass']tak tak znajome mordy[/quote] znam je chyba z telewizji ;)
  19. o dzizys jakie wykozaczone zdjecia zazdroszcze Ci dwoch boksiek :D
  20. :tort: sto llaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat sssttttttttttttttoooooo laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat :BIG: :smilecol: :laola: :BIG: :new-bday:
  21. thenk ju ;) :buzi:
  22. ja kce Spika :D [size=1]hihihi a no takie malenstwo ten tatoo:D [/size] z Jankowic fot niet plizzz a przynajmniej nie moje :oops:
  23. no nie agabass wydalas wielka milosc caluskowa ;) badz calusiasta ;) rewelacja dialogi i przepiekne psy jeden mi kogos przypomina ;) hihihihi
  24. hehehehehhe biedny Gomez ciekawe czy ja dogonil ;) Ala tak rodzina sadystow hioihihihihi
×
×
  • Create New...