-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='daga10011']haha-bezzebna Szpilka :lol:[/quote] hihihi smieszne ;) heheh sayma zapisuje szpile na zabki :d
-
no dobra to znowu ja wstawie cos mozecie mnie gryzc ;) moje portrety :d [img]http://img299.imageshack.us/img299/1131/obraz2130og.jpg[/img] [img]http://img106.imageshack.us/img106/1095/obraz2194zt.jpg[/img] [img]http://img54.imageshack.us/img54/925/obraz1745wn.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/741/obraz1820gk.jpg[/img]
-
kolejny portret mojego autorstwa :D hokus pokus podejdz blizej :D [img]http://img299.imageshack.us/img299/1131/obraz2130og.jpg[/img]
-
nie nie bylam w hurtowni a jednak jedziesz fajnie Ci rob foty for me :D sayma ja tyz nie mam systkich zebow nawet ani jednego nie mam ;) [img]http://img299.imageshack.us/img299/1420/obraz1809iz.jpg[/img]
-
ullllllla llllla ale jazda ale dym bedzie bicie :fadein:
-
[quote name='agabass']chyba porządne piłki szpilce kupiłaś a nie jakieś pseudo piłki[/quote] super extra porzadne za niska cene ;)
-
[quote name='agabass']pancia Szpilowatej jak zawsze ściemnia że się uczy[/quote] hihihi rozgryzlas mnie ;)
-
[quote name='"Agga"'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']no ja nie wiem kogo lub co chcesz obserwowac moja droga :lol:[/quote] no nie wiem Ty jestes moj secret agent i mi rozkazujesz ;)[/quote] no oki moja ty chłonna widzy istoto.... tak wiec [size=1]obserwujemy konkurencyjne topiki [/size]:lol:[/quote] heheh tz ktore bo systkie sa ostra kankurecja :D[/quote] oj kochana no ja np. szpieguja taka jedna nie zdradze jaka :lol: Jak sie skupisz to zgadniesz...obserwuja ja notatki robie:P[/quote] dobra to wyterzam wzrok i skupiam sie z calych sil :D
-
[quote name='"Agga"'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']no ja nie wiem kogo lub co chcesz obserwowac moja droga :lol:[/quote] no nie wiem Ty jestes moj secret agent i mi rozkazujesz ;)[/quote] no oki moja ty chłonna widzy istoto.... tak wiec [size=1]obserwujemy konkurencyjne topiki [/size]:lol:[/quote] heheh tz ktore bo systkie sa ostra kankurecja :D
-
hihihi mowisz ze go kiedys poznam 8) heheh to kcialam uslyszec ;) cholera dobrze ze sie ze mna zgadzasz jesli chodzi o gadulstwo :D
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'][b]teraz to Was zagiela m co hahahahahhaha[/b][/quote] nie :lol:[/quote] jak nie jak tak :evil: :lol: Agga swiat staje na glowie ja sie aportowania naumiec nie umiem ;)[/quote] no nie zagiełąs.... jak to nie nauczyłas sie jeszcze? SZPILA ja widze, że twoja pancia ciężko sie uczy[/quote] heheheheheh tempa ;) jezdem hahahhaa [b]Ka-ka[/b] to tego wira za leb i z galerii
-
[quote name='Ka-ka'][quote]Ka-ka nie mozliwe cholera jakis urwis Ci w galerii rozrabia niech ja go dorwe to [/quote] no własnie nie wiem, co to...chyba raczej, co to za WIRUS :P 8) muszę to zgłosić adminowi 8) :lol:[/quote] obowiazkowo :D bo jak sie rozprzestrzeni to mogila
-
[quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']ciekawe qtore to tak bardziej zagadane [/quote] no kurczę..... niech pomyślę :hmmmm: :wink: [quote name='dbsst']piekna ma glowe jak wiadro [/quote] cóż za artystyczne porónanie....jeszcze powiedz, że takie stare, dziurawe i zardzewiałe :lol: Ty dokuczasz mojemu Maleństwu 8)[/quote] hihihi nie no nie moge tak podpadaj bo mnie poszczujesz i zostane zalizana na smierc ;) a kto tak gada [b]W Y[/b]
-
[quote name='"Agga"'][quote name='dbsst']no ja nie wiem kogo lub co chcesz obserwowac moja droga :lol:[/quote] no nie wiem Ty jestes moj secret agent i mi rozkazujesz ;)
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][b]teraz to Was zagiela m co hahahahahhaha[/b][/quote] nie :lol:[/quote] jak nie jak tak :evil: :lol: Ka-ka nie mozliwe cholera jakis urwis Ci w galerii rozrabia niech ja go dorwe to 0X ;) Agga swiat staje na glowie ja sie aportowania naumiec nie umiem ;)
-
hehehe to fakt balet byl ostry wtedy ;) ale ciiiiiiiiiiiiiiii ciesze sie ze avantar sie podoba :D
-
[quote name='agabass']no zagiełaś i to nieźle a gdzie ujęcie stóp :diabloti:[/quote] heheh stopy z premedytacja ucielam ;)
-
[quote name='Magda&Amir']hmm urodzinowych to narazie niet :roll: :oops: bo dopiero przyjechałam ale są inne :lol:[/quote] no to czekam na inne ;)
-
Tofik Coli ja Szpila [img]http://img144.imageshack.us/img144/2740/133000079fy.jpg[/img] teraz to Was zagiela m co hahahahahhaha
-
[quote name='Siostra']taaaa, jasne to bokser doży, wyżli albo charci - proszę sobie wybrać wedle uznania :D[/quote] hehehe to bokser na kazda okazje :D
-
to nie kozak, tylko pająk 8) :lol: hehehehehehehe czepiasz sie ;) ale teraz czuje respekt przed Toba w koncu patrzysz na systkich z pajaka ;)
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'] buuuuuuuuuuuuuuuuhahahaha biedny chopak hahahahahahahaha zone szpiega ma hahahahahhaha moge sie do Ciebie zapisac na eksternistyczny kurs lamania ludzkich tajemnic ;)[/quote] ahahahhaah jaki szpieg... :lol: tak mozesz chetnie zapraszam... lekcja pierwsza sztuka obserwowania to podstawa:P :lol:[/quote] a na jaki material bedziemy obserwowac :D
-
przepiekne zdjecia :D :angel: tajdzi kozaka avantarek
-
[quote name='Siostra'][quote name='dbsst']o dzizys jakie wykozaczone zdjecia zazdroszcze Ci dwoch boksiek :D[/quote] boksi, to możesz mi zazdrościć jednej, a właściwie nie musisz, bo sama masz :D . Z cały szacunkiem i ikochaniem - Bert to egzemplarz bokseropodobny jeno ( jakby sie dobrze przyjrzeć to udział niejednej rasy w niej widoczny :) ). Coa absolutnie niczym nie umniejsza jej wyjątkowości, wręcz przeciwnie, bo [b]Bertasiek jest nie do podrobienia[/b] :D [/b][/quote] hehehhehe czepiasz sie to jest nowa linia boksera :D ppiekna zreszta :D
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] heheh albo dzis ona kce mie wykonczyc ;)[/quote] bedziesz biegac za piłka :o[/quote] hehehe no ba jasne ze tak zawsze tak robie ;)[/quote] ahhahaha i tez biegasz z wywieszonym jęzorem?[/quote] hehehe bede ;)[/quote] Szpila rob panci zdjecia :lol:[/quote] hehehe nia ma czasu bo wlasnie uczy mnie aportowac ;) :lol: :lol: