-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']bo Szpila to fiołkami kadzi[/quote] no ba przez te fiolki musialam dzis z nia w nocy ganiac :evil: 0X :evilbat: zapomniala zabawke wypluwac :evil: 0X :evilbat: atestowane dla psow :evil: 0X :evilbat:[/quote]atestowane :lol: ale niejadalne :evil: a co zjadła :roll: czapeczkę :o[/quote] hmm czapeczka zniknela troszku ale nie wiem czy jej koopa byla nacwiekowana wiem ze pomaranczowa kosc zostala hmm zmniejszona znacznie :evil: 0X :evilbat:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='agabass']no to ja się jak zawsze melduję :drinka: :drinking: :beerchug: :popcorn: :drinking: :BIG: :chlup:[/quote] hehehe :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='zaba14']ah ta babska intuicja :lol:[/quote] do dobra to jeszcze zmniejsze te foty a myslalam ze mi sie uda 8) :oops: 8) skad Wy wiecie ze gdzies sie duze foty przemycilo 8) heheh spoko Daga ja mam swoich ludzi jestem jak Don Debescionn ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']qrcze Waszka 190 stronka :drinking: juz zaraz 200 Ci stuknie :D :drinking:[/quote]to już zaczynamy oblewanie :o no to za 200 :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] Eveliny nie ma nikt nie wsadzi nas do wieznia Alu czy wiesz co kce powiedziec ;) :lol: 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bonnie a masz jeszcze jakies w ruchu zdjecia ??
-
[quote name='zaba14'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']oj [b]gaduly,gaduly[/b] :lol: .A list gonczy-ale sie usmialam :lol: :lol: :lol:[/quote]nie śmiać , nigdy nie wiadomo z kim ma sie do czynienia :evil: :wink:[/quote] no ba na pozor mily sasiad moze byc psychopatycznym morderca[/quote] moze by tak zdjecia? :lol: [b]zaniedlugo zobaczymy szpile za kratami razem z jej pania[/b]:lol: :lol:[/quote] cholercia cos tak przeczuwalam ze jak mod wpadnie to wiezieniem straszyc bedzie ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']haha widac kto uczy mala Zuzke :lol:[/quote]przyznaj , uczeń pokonał Mistrza :wink: :lol: :lol:[/quote] ło matko jakie zboki :o
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']oj gaduly,gaduly :lol: .A list gonczy-ale sie usmialam :lol: :lol: :lol:[/quote]nie śmiać , nigdy nie wiadomo z kim ma sie do czynienia :evil: :wink:[/quote] no ba na pozor mily sasiad moze byc psychopatycznym morderca
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
qrcze Waszka 190 stronka :drinking: juz zaraz 200 Ci stuknie :D :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='daga10011']oj gaduly,gaduly :lol: .A list gonczy-ale sie usmialam :lol: :lol: :lol:[/quote] to nie ma sie co smiac to trzeba sie bojac tacy przestepcy ;)
-
[quote name='agabass']opierdzielił dwa które zostały i powiedział :eating: :diabloti: [color=green]"wole je zjeść niż oddać w obce ręce"[/color] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/10681_903902.jpg[/img][/quote] buuuuuuuuuuuhahahahahah caly Gom hahahahaha
-
Tora trzymam kciuki :thumbs: Manu extra jaki wspanialy brzuszek :oops: tez kce taki :oops:
-
[quote name='agabass']bo Szpila to fiołkami kadzi[/quote] no ba przez te fiolki musialam dzis z nia w nocy ganiac :evil: 0X :evilbat: zapomniala zabawke wypluwac :evil: 0X :evilbat: atestowane dla psow :evil: 0X :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst']jaka cudowna historia :D ojej juz jeden kotecek poszedl ;([/quote] poszedł i smutno bez niego szkraba małego[/quote] wierze Ci ;( a jak Gomezowaty to zniosl
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no pinczerki i goncze to logiczne ze wezmie w przedbiegach 8) :lol: hehehehee a tak na serio to sie posiusialam jak poczytalame te wasze wywody jestescie niezli :D[/quote]a to ty nie wiesz ze zanim zasiądziesz do komputera to odwiedzić należy WC :wink:[/quote] hehehe juz myslalam ze mam to za soba a okazuje sie ze nigdy nic nie wiadomo :D
- 78403 replies
-
heheh Kara leniuszku ;) na forum powiedz ta historie :D jeszcze raz :D i raz i raz i iraz i raz :D 8) :lol:
-
[quote name='Tora']Nmzc :D iścisk łapy dla Szpiluni :D hmm, w sumie wypadałoby odświeżyć galerię Atosa, ale i tak tam nikt nie zagląda... ludzie są chyba uprzedzeni do jamników :o[/quote] heheh nie zaglada bo nic sie tam nie dzieje 8) :wink: na moja tez nie zagladali a wkoncu zaczeli zagladac i teraz maja tylko wymaganie ;) :lol: 8) :fadein:
-
no pinczerki i goncze to logiczne ze wezmie w przedbiegach 8) :lol: hehehehee a tak na serio to sie posiusialam jak poczytalame te wasze wywody jestescie niezli :D
- 78403 replies
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst'][quote name='Maga100']Dbsst, boooskie!!!! [size=2]mimo że strona sie troszku rozjeżdża[/size] Tylko dlaczego pierwszy przestępca dostał zdjęcie wklejone na moją cześć, hę? (pamietam, pamietam!)[/quote] hehe bo on jest autorem tej foty co wiecej w znaczacy sposob potkreslil wdziek i urok osobisty modelki :lol: jaka pamiec prosze prosze :D Aga Ty na mnie nie donos ;)[/quote] kto tu na kogo donosi ja tylko chcę nagrody a czy info będą prawdziwe to nawet śledczy nie będą wstanie dojść do tego możemy zawsze się podzielić :wink:[/quote] aa jak sie podzielimy to dobrze niech strace dolce dolce dolce ;) Tora :oops: dziekujemy :D
-
jaka cudowna historia :D ojej juz jeden kotecek poszedl ;(
-
ło matko jak ja sie za Wami stesknilam :angel: moje mordeczki koffane sliczne piekne cuuuuuuuuudne :D qrcze te foty to poezja dla moich oczu i relax dla moich polikow swietne Siostra zakrecona bardzo pozytywnie :angel:
-
[quote name='Maga100']Dbsst, boooskie!!!! [size=2]mimo że strona sie troszku rozjeżdża[/size] Tylko dlaczego pierwszy przestępca dostał zdjęcie wklejone na moją cześć, hę? (pamietam, pamietam!)[/quote] hehe bo on jest autorem tej foty co wiecej w znaczacy sposob potkreslil wdziek i urok osobisty modelki :lol: jaka pamiec prosze prosze :D Aga Ty na mnie nie donos ;)
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']no to lecimy ogladac :D[/quote] Tylko uważajcie na kominy !!! :lol: :lol: :lol:[/quote] udalo mi sie systkie ominac ;)
-
[img]http://img249.imageshack.us/img249/1703/p10100237rm.jpg[/img] łoooooooooo jeżu jaka sliczna ufafluniona :D :angel:
-
extra :angel: :angel: :angel: jakie slicznoty jaaaaaaaaaa nie moge wiecej fot wiecej fot :D