-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']Kurka , ale Poswiatka to kawał ciała :o[/quote] Noo, kruszynka taka - 30 kilo i ciut.... :oops: :wink:[/quote] :o ło qrde
-
hehehe no wlasnie zgadza sie tylko Szpila ;) Aga jak pijemy to pijemy :drinking:
-
sliczne :D i jakie majowe :D
-
tylko niech na brzuchu nie lezy, bo koteCki bedzie gniesc
-
[quote name='zaba14'][quote name='dbsst']poprawilam sie :D[/quote] bravo.. ale pytanie gdzie kolejne fotki ??[/quote] wlasnie staram sie hstorie wymyslec ale nie idzie mi to fotki sa z ostatniej imprezy dwie one i jeden on ;)
-
[quote name='malawaszka']KaRa -a może Delta jest córką Saby - pisałaś, że szczeniaki zabrane do Taty do pracy zginęły - może ją ukradł ten pijak i wszystko by zostało w rodzinie :fadein: kurde ależ to skomplikowane :hmmmm:[/quote] hehehe mozesz pisac scenariusze do polskich brazylijskich 8) seriali
-
poprawilam sie :D
-
[quote name='Wojtecki']No dobra , zara coś poszukam :wink: :wink: :wink:[/quote] jupi jupi jaaaaaaaaaaaaa :angel:
-
[quote name='baskomaniak']...troskliwy, zaborczy i do tego łakomczuch ... ...jak mógł łyknąć oba naraz, powinien zostawić sobie jednego na deser... :wink: ... teraz stereo burczybrzuchomiał będzie miał... miał...miał...? :wink: :wink: :wink: Pozdrawiam. :D[/quote] hahhahahhahahaahhahah doooooobre
-
[quote name='Wojtecki']a kto tam puk puk ? 8)[/quote] duży żuk 8) to daj cos Poswiatki
-
dobra dobra nie wierze Ci ;) i jak widze ze czekolada moze rozpuszczac sie u Ciebie :D
-
[quote name='Asiaczek']Przyszywany tatuś. Taki jest najgorszy... Pzdr.[/quote] a qto go i do czego przyszyl :lol:
-
puk puk gdzie sa male ogarkowe zdjecia 8)
-
o nie Olo znowu ma faze :evilbat: :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img16.imageshack.us/img16/6987/p80900282gu.jpg[/img] o jaki piekny Ktosiek :D [size=1]tylko nie zwalaj na mnie ze Ci go (ten aparat) zauroczylam[/size] ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']taki to on wyszło szydło z worka cały czas udawał dobrego tatusia a tu chyc i do brzusia[/quote] :evil: kanibal :evilbat:[/quote] nie nie nie [b]troskliwy tatulek[/b][/quote] Nie mógł się z nimi rozstać...[/quote]strasznie zaborczy :-?[/quote] raczej troskliwy 8)
-
[quote name='LAZY']Kobieto Ty lepiej foty z wakacji wklejaj!!! :evil:[/quote] wlasnie :D
-
ja systko przeczytalam :D
-
iiiiiii Agatka jest cuuuuuuuuuuudowna (myslalam ze oj post wczesniejszy sie wyslal :evilbat: ) ale co tam Agacia moge zachwycac sie non stop kolor :D Witamy Pania Szanowna jak wakacje sie udaly :D
-
[quote name='Paulinka18']No no no... muszę przyznać że nasze forum mamy chyba najładniejsze dziewczyny :lol:[/quote] Paulinko zgodze sie z Toba prawie w 100 % nie zgodze sie z tym "chyba" to oczywiste za na naszym forum sa naj dziewczyny i naj chlopaki ;)
-
DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!
-
przez to nieogolenie wyg;ada jak kawal psa 8) :lol:
-
a ja oczywiscie glosuje na Szpilke (bo oprocz mojej boksi to innej Szpilki nie znam ;))
-
[img]http://img338.imageshack.us/img338/6726/p10100327fq.jpg[/img] lo matko jak sie wystawia na buziaczka :D :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehehe napewno nie w tym mieszkaniu :evilbat: no chyba ze Ozzy sie u mnie zakamufluje :D :angel:[/quote]mogę :angel: mogę :angel: usz lece :angel:[/quote] moge :angel: moge :angel: usz czekam :angel:
- 78403 replies