Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hahaha a ja co wieczor w krochmal wsadzam zeby miec swiety spokoj ;) ciesze sie kochane ze foty sie podobuja ;)
  2. ale za to jaka :iloveyou:
  3. dbsst

    Bokseromaniacy

    [quote name='Cimi']Dbbst: [url=http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2144&action=prod]KURTKA[/url] [url=http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3726&action=prod]bUCIKI[/url] :)[/quote] dzieeeeeeeeeeeeeeeeeki :D
  4. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] a jak Agga nie zjawi sie na zlocie to zabiore jej Sarcie wiec nie ma o czym gadac 8)[/quote] o nie dbsst tak sie nie bawie babo :evilbat: :lol:[/quote] oj tam babo masz jechac i juz[/quote] A jak nie to co??? :lol: Sara ma juz obstawe, zatrudniłam RUTKOWSKIEGO :lol:[/quote] aj tam Rutkowski top maly miki przy mnie i moich metodach ;)[/quote] ożeszty babo :evilbat: Nie oddam ci mojej emerytki.... [size=6][b]pisac kto chcetny na ta prasowanke...[/b][/size][/quote] ooooooo babsztylu nie musisz mi jej dawac bo ja ja sobie SAMA WEZMNE :) :lol: uwaga uwaga jak ja mam z wawki dojechac do Morska pociagiem :oops: czy ktos mi pomoze i wytlumaczy
  5. jaki duzy krecik :angel: :angel: :angel: :angel: wiecej zdjec ja bardzo prosze :D
  6. [quote name='Siostra']Tak mi smutno :( Doszłam wczoraj do wniosku, że Beretka to mnie nawet nie lubi, traktuje mnie jak dostarczycielkę żarcia. Nie wiem, gdzie popełniłam błąd i z czego sie bierze jej do mnie nastawienie, ale przykro mi z tą świadomością :([/quote] ale moze Ci "nie lubi" bo nie moze Cie lubic 8) w koncu jestes pancia NAndy a ona jest taka silna i taka duza i po co jej podpadac ;) bo czemu mialaby Cie nie lubic
  7. [quote name='Siostra']no, ciociu debe, trochę się zrehabilitowałaś tymi zdjęciami :wink: Są super! :D [/quote] to sie ciesze bo juz sie bojalam ze sie nigy nie wytaraskam z klopotow zdjeciowych ;) [quote name='Siostra']Śpiace boksery, ich pozycje i miny to w ogóle temat na poemat, mozna umrzeć ze śmiechu :lol:[/quote] [b]AMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b] Werona bo obcas to rodzaj meski a t jest kobitka z krwi i z fafla ;) no Komka no Madzia minusiki zbieracie ;) i nie dlatego ze Was tu nie ma ale dlatego ze Was nie ma na Waszych galeriach 8) DAGA trzymam kciuki za wlochacze :D
  8. a to ostatnie foty dzis bo uderzam w kime ;) poplatane lapy :D [img]http://img259.imageshack.us/img259/8228/szpilka0221hl.jpg[/img] i moje wary do buzania [img]http://img259.imageshack.us/img259/9721/szpilka0256tk.jpg[/img]
  9. [quote name='daga10011']ona nie spi,bo ma oczeta otwarte :lol: .och,to sa najslodsze pozycje psie-moje tez tak spia,i wtedy fafelki im opadaja :lol: :P[/quote] no nie spi bo wie ze ja kce cos od niej i ze mam to czrne wstretne cos ;)
  10. a tak oto spi moj pies (tu lezy i patrzy co chce od niej ale przed kilkoma chwilami miala zamkniete galy ;) ) zdjecia nie sa do gory nogami ;) [img]http://img133.imageshack.us/img133/6863/szpilka0135yo.jpg[/img] [img]http://img133.imageshack.us/img133/5598/szpilka0149qv.jpg[/img] [img]http://img133.imageshack.us/img133/7158/szpilka0159zo.jpg[/img] [img]http://img133.imageshack.us/img133/6581/szpilka0165vt.jpg[/img] [img]http://img133.imageshack.us/img133/9066/szpilka0175ee.jpg[/img] [img]http://img133.imageshack.us/img133/4876/szpilka0188rg.jpg[/img]
  11. Wojtecki bo zaraz Cie pogonie zostaw moje Truflaki ;) heheh widzie Werona ze stolyca Ci sie jednym slowem podoba ;) Dagus zaraz jeszcze cos zrobie ale nie kce z fleszem bo straszliwie mocny ;( a gdzie Ty wybywasz moja kochana
  12. a bylas juz :o i jak i co ;) sorrka ze takie ciemne ale nie chce Szpili po oczach fleszem walic :-? [img]http://img50.imageshack.us/img50/4466/szpilka0086ac.jpg[/img] a to moj zmeczone slodziak :D [img]http://img50.imageshack.us/img50/3685/szpilka0093yb.jpg[/img]
  13. zaraz cos pstrykne ;)
  14. dbsst

    Bokseromaniacy

    [quote name='sylwiaskalska']Hey wszystkim. Ja chyba mojemu kupie płaszcz przeciw deszczowy i kalosze bo ta cholera jak pada to za chiny nie chce wyjsc. Nawet siku nie chce zrobic a jak wezme go na smycz to nie wejdzie na trawnik i ciagnie do domu. Wasze tez tak ? :)[/quote] uuhahaha to tak jak moja jak wracamy juz ze spaceru to nie utrzymam jej na smyczy zawsze ja puszczam a ona grzecznie pedzi pod daszek i na mnie szczeka zebym sie ruszyla bo damessa marznie i co ja sobie mysle ;) :lol: jak ktos znajdzie jakis fajny ciuch to licze na linka :D ;)
  15. [quote name='Agga'][quote name='Bodziulka']Bodzio ma 12 lat 6 miesięcy i 17 dni :lol:[/quote] no to piekny wiek...oby tak dalej.... MOja ma 11 lat i 2 miesiace [img]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/PIC040.jpg[/img] Linka a Dudus jakos dziwnie wyglada.... :o[/quote] ło matko :o kosmNita :lol: rewelacja Sylwiu taka soczystosc buziakowata to jet to co lubie naj naj ;)
  16. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] a jak Agga nie zjawi sie na zlocie to zabiore jej Sarcie wiec nie ma o czym gadac 8)[/quote] o nie dbsst tak sie nie bawie babo :evilbat: :lol:[/quote] oj tam babo masz jechac i juz[/quote] A jak nie to co??? :lol: Sara ma juz obstawe, zatrudniłam RUTKOWSKIEGO :lol:[/quote] aj tam Rutkowski top maly miki przy mnie i moich metodach ;)
  17. [quote name='Justi0022']No to chociaż jakieś ujęcia z zacisza domowego - makro nowej miny Szpilowatej :wink:[/quote] hehe nie kce Was nekac a zauwazylam ze portret Monaszpili jest mojim ulubionym tematem ;) :lol:
  18. [quote name='Marysia_i_gończy'][b]dbsst[/b] dziękuję :fadein: Ale wiesz, to nie było takie trudne :lol: Najpierw weszłam przez link szarejduszki na stronę, gdzie są szczeniaczki :D zobaczyłam :o zachwyciłam się, i poszłam na pierwszą stronę, z piewszej na drugą, z drugiej na trzecią.... itd. :D Topic ciekawy, foteczki mniam, mniam, więc poszło nieźle 8) Pozdrawiam Marysia i Una[/quote] hehehe mowisz ze zlecialo ;) hihihihi szaraduszko nie wiem na co patrzec bo kce na systko na raz!!!!!!!!! [img]http://img65.imageshack.us/img65/5101/200508101093vf.jpg[/img] :iloveyou: zdjecia powalajace na kolana na twarz na plecy i w ogole :D
  19. Czerwony Kapturek wrocil z lasu ma aparat ale nie ma pogody :evil: czekam az przestanie padac i ide na lowy ;)
  20. [quote name='HankaRupczewska']No to dbaj o siebie - pamiętaj, żadnych tam [img]http://manu.dogomania.pl/emot/winiak.gif[/img] , ani nawet w eleganckiej formie [img]http://manu.dogomania.pl/emot/szampan.gif[/img] Można [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zzz.gif[/img] Można hołdy przyjmować [img]http://manu.dogomania.pl/emot/spiewa.gif[/img] Można wzbudzać w mężczyznach emocje [img]http://manu.dogomania.pl/emot/pojedynek2.gif[/img] Ale najważniejsze, żeby było [img]http://manu.dogomania.pl/emot/kiss5.gif[/img] pamiętaj, możesz - a nawet powinnaś [img]http://manu.dogomania.pl/emot/gazeta2.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Fotograf.gif[/img] I ŻADNEGO TAKIEGO CZEGOŚ !!! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/po_sieci.gif[/img] To ja, starsza pani daję Ci pare przykazań SPRAWDZONE SĄ !!! :wink: :wink: :wink: NO I JEDŹCIE POWOLI I OSTROŻNIE !!! TAK [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Rowerzysta.gif[/img] ALBO TAK [img]http://manu.dogomania.pl/emot/lajkonik.gif[/img] W OSTATECZNOŚCI [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Kierowca.gif[/img] ALE NIGDY, PRZENIGDY [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Kierowca.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/Kierowca.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/Kierowca.gif[/img] Póki co Aga :buzi: Bawcie sie dobrze !!!!![/quote] hahahaha Aga nic dodac nic ujac podpisuje sie pod Hania :D
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img122.imageshack.us/img122/5237/mamwelon0kt.jpg[/img][/quote] Ala nasze psy do siebie pasują :o [img]http://foto.onet.pl/upload/36/41/_309293_n.jpg[/img][/quote]no nie no super :wink: patrz , swój swojego zawsze znajdzie :wink:[/quote] no nie Romeo i Julia piekna parka by byla szkoda tylko ze RR zajety :evilbat: chyba zaczne zakladac zaslonki w domu ;)
  22. [img]http://i15.photobucket.com/albums/a362/sabaera3/dzis/f44.jpg[/img] jaaaaaaaaaakie zajebiste chmury super foty teraz to musi byc mega slicznie u Ciebie
  23. dbsst

    Psy Payooka

    [img]http://www.psiaki.com.pl/data/media/58/IM005314.JPG[/img] zajebista fotka :D
  24. [quote name='Agga'][quote name='dbsst'] a jak Agga nie zjawi sie na zlocie to zabiore jej Sarcie wiec nie ma o czym gadac 8)[/quote] o nie dbsst tak sie nie bawie babo :evilbat: :lol:[/quote] oj tam babo masz jechac i juz
  25. [quote name='"Agga"'][quote name='Linka'][quote name='Agga']Mam nadzieje, że dotre na zlot :-? [/quote] żartujesz prawda? :roll: :-? Pomysł fajny :D 8) ja jestem za :wink:[/quote] no zartowac nie zartuje kochana... Na dzien dzisiejszy mamusia jedzie wiec spoko... ja jestem za prasowanka :D a jak Agga nie zjawi sie na zlocie to zabiore jej Sarcie wiec nie ma o czym gadac 8)
×
×
  • Create New...