-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
ace ventura :D ale teraz jest przerwa :D
-
łoooooooooo duza sprawa to byla chyba ale dobrze ze juz skonczysliscie ;) :lol: a ja ide ogladac film na polsacie :D
-
[quote name='daga10011']jak z Piaskiem to wygrasz :lol:[/quote] no ba z nim to zadna konkurecja dla Ciebie
-
[quote name='Asiaczek']No, patrzcie, jaka uparta! Pzdr.[/quote] hihihi ale ktora :D
-
Aga hihihi ale jest rekinowy uscik pieknie wyrobiony :D :lol: Dagus nie tylko groznie wygladaja ale sa grozne niebezpieczne krew sie leje futro leci ;) :lol: Werona fajne nogi nie ;) moje nogi 8) prawie moje :D Alu noo pieknie spiewasz ja zawsze mowilam ze sie nadajesz do Mazowsza :D
-
ehhh tylko twardziele zjawia sie na Zlocie 8)
-
no wlasnie ciekawe co u Ka-ki
-
[quote name='agabass']Gom to już do akcji się szykuje[/quote] mowisz ze przygotowania trwaja. to dobrze a jak sie szykuje wyciska cos na silowni czy zacisk szczek cwiczy :D
-
[quote name='Weron_ciau'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Weron_ciau']a co jeszcze robią przez sen? :lol:[/quote]biegają , szczekają i :oops: chrapią :wink: ale tylko czasami[/quote] biegają przez sen? :o :lol:[/quote] hehehe slyszalam ze brazowe psy tak maja ze przez sen biegaja hahahahhaha
- 78403 replies
-
gaduly 8)
-
[quote name='LAZY'][quote name='Olcia']wybacznie ale nie moglam sie powstrzymac, komentzarz mojego przyjaciela byl tylko jeden" jak ona teraz je tak lody" to ja na nia zaczekam az bedzie starsza i sie z nia ozenie" :lol: :lol: :lol: [img]http://img144.imageshack.us/img144/5060/p80704033cb.jpg[/img][/quote] Buahahahahahahahahah :lol:[/quote] buuuuhahahahahhahahaha ;) :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki']No , my tu gadu gadu a psica musi za potrzebą się udać :wink: na razie :wink:[/quote] duża była ta potrzeba...[/quote]oj chyba pudełek szukaja :roll:[/quote] normalnie wcielo towarzystwo :D
-
mocno mocno trzymamy kciuki
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a jak to Bolutkowy stroz to co innego ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hihihi Dagus co sie stalo czemu takie oczka stawiasz :D hehehe nio Aga bardzo liczymy na Gomditora
-
[quote name='Bonnie'][img]http://img302.imageshack.us/img302/5802/dscf2605a5009rc.jpg[/img][/quote] boshe jakie wspaniale jakie cudowne miesnie czy my kiedys bedziemy miec taki CUDOWNE ja poprosze wiecej takich fot :D
-
blotko to naj naj na swiecie jest :D
-
[quote name='Olcia']dwie kochane istotki:) [img]http://img213.imageshack.us/img213/4772/p80603582ny.jpg[/img][/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: aaaaak oczywiscie to moa wina z aparatem tak ;) :lol:
-
[quote name='Wojtecki']Poza tym jest kobietą - a z kobietą jeszcze żaden facet nie wygrał 8)[/quote] hihihi same plusy same plusy ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale walki psów :o :o :o[/quote] nielegalne 8)[/quote] Oj Dbsst nie ładnie,nie ładnie :evilbat:[/quote] oj tam systko jest dla ludzi ;)
-
moj piekny Spike moj sliczny cudowny
-
[quote name='KaRa_TC']Ale walki psów :o :o :o[/quote] nielegalne 8)
-
qtoregos wieczoru na naszym osiedlu odbyly sie nielegalne walki psow ( z TZ zbieramy na plazme 8) i Szpilete wystawiamy Panie i Panowie przedstawiam Twarda Szczene Szpilete mistrza Swiata w Lizaniu i Zlotego Medaliste w Przewracaniu na Czas Swojego Wlascieciela 8) w pewnych kregach nazywana Szczery Usmiech :lol: [img]http://img160.imageshack.us/img160/4566/elk4168js.jpg[/img] a oto rywal Dumny Skero Poczochrane Uszy (z pewnych zrodel wiemy ze Skero na stylizacje uszu wydaje dziennie dwa przysmaki i pol miski zarelka :eek2: to sie nazywa klasa) JEgo osiagniecia to Nekanie Jamnikow Mistrzostwo Juniorow, oraz Braz w Wyrywaniu Torebek z Ogorkami Kiszonymi 8) Chlopak mimo mlodego wieku ma swietlana przyszlosc przed soba 8) [img]http://img160.imageshack.us/img160/496/elk4132zx.jpg[/img] i ZAAAAAACZYNAMY widzimy ze rywale odrazu przeszli do ostrej gry widzimy nogi sedziego (prosze sie przypatrzec uwaznie bo to sa ostatnie nogi sedziego 8) :lol: jakie zobaczymy dzis ;) ) (calkiem atrakcyjne te nogi 8) ) [img]http://img269.imageshack.us/img269/4848/elk4204ua.jpg[/img] I a coz to za zwrot akcji incjatywe przejmuje Skero czy wytzyma presje atakujacego czy utrzyma swoja pozycje w ataku taki mlody talent, czy nie zostanie pogrzebany jesli teraz nie uda mu sie utrzymac prowadzenie zdobywa punkty zdobywa.........Prosze spojrzec na Szpile chyba traci rownowage 8) [img]http://img269.imageshack.us/img269/3539/elk4151em.jpg[/img] jeeeeeeeeeeednak nie Szpila lapie stabilna pozycje i przejmuje paleczke. ale nei bedzie jej latwo w oczach mlodej krwi jest mord walka na krew i zycie. Czy uda mu sie pograzyc tak utytuowana starsza juz w tych konkurecjach dame (stalowa dame :evilbat: ) [img]http://img269.imageshack.us/img269/7784/elk4172gb.jpg[/img] Och nie walka przeniosla sie z 2 pietra na pierwsze czy bedzie parter! czy bedzie. Jaka zacietosc jaki zew wygranej [img]http://img95.imageshack.us/img95/3427/elk4216qg.jpg[/img] czy ja dobrze widze musze wlozyc okulary 8) czyzby Szpila uciekala 8) zaczyna unikac rywala zaczyna krazyc po ringu co sie dzieje co sie dzieje..............Szpila postawila krolicze uszy a Sero pokazal swoja prawdziwa twarz wilka co bedzie dalej co nasz czeka. Coz za emocje coz za widowisko [img]http://img95.imageshack.us/img95/1864/elk4147ug.jpg[/img] A jednak te qrolicze uszy zdradzily qroliczy sus za ring. :oops: [img]http://img95.imageshack.us/img95/3800/elk4101dz.jpg[/img]
-
[quote name='Wojtecki']a wiesz, wczoraj w sklepie - oglądałem taką duuużą plazmę , ale nie pomyślałem ,że pudło byłoby mi bardziej przydatne :lol:[/quote] haha a no widzisz teraz bardziej patrz na kartony niz na sprzet ;) :lol: bo to nigdy nic nie wiadomo ;) [quote name='Wojtecki'][size=1] złośliwcy to mówią, że niektórym to myślenie szkodzi... , ale nie Tobie - prawdaaaa ?? :wink: 8) [/size][/quote] [size=1]heheehe nie wiem wiesz to sie okaze za jakis czas czy mi nie zaszkodzilo to myslenie[/size];)
-
[quote name='daga10011']i dalej gadaja a fotecek niet :cry:[/quote] zaraz cos wstawie tylko sobie przygotuje ;)