Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Asiaczek'][quote name='dbsst'][quote name='Asiaczek']No co Wy? Ja zajmuję się wierszykami, a [b]Agabass[/b] ma monopol na prozę. :lol: Pzdr.[/quote] no nie badz taka (dolacz do tik taka ;) heheh prawie zrymowalam 8) )[/quote] [b]dbsst[/b] - a może Ty tym razem opracujesz listę dialogowa do zdjęć [b]Agabass[/b], co? Ja jeszcze nie wysłałam Agabass obiecanych zdjęć. :oops: pzdr.[/quote] hahaha ja ledwo plodze na swojej galerii :D a jak nie wyslalas fot to dobrze opracujesz historyjke i wyslesz do druku calosc ;)
  2. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']Wojtecki skad wiedziales ze bede ryczec :roll: [/quote] No cóż, jakby to powiedzieć - wiedziałem. 8) 8) 8) I już :wink: :wink: :wink:[/quote] hm no tak to bylo niemadre pytanie w koncu Charli wie systko 8) :lol: :fadein:
  3. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']dobrze ze jeszcze cieple noce sa 8) :lol:[/quote] ale i tak muszę wziąć troche starych gazet , żeby się przykryć jak porządny clochard 8) :lol:[/quote] slyszalam ze w modzie sa kartony po telewizorach plazmowych 8) [size=1]ale teraz juz wysilam moj mozg nie tylko bardzo inteligetna konwersacja jaka prowadze w tej chwili na kilku topikach na dgm ali i muzyka jaka sobie zapodalam[/size];)
  4. nio prosze a jednak wyszlas na spacer :D nam sie oplacilo :D mamy slodkie foty :D
  5. dobrze ze jeszcze cieple noce sa 8) :lol:
  6. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']no to mogly byc zle nie spisales sie moj Drogi dobra spadam ogladac zakochana jedynke czy cos tam musze sie odmozdzyc[/quote] tylko weź paczkę chusteczek, bo ja już płaczę :lol: :lol: :lol:[/quote] barrdzo smieszne HA HA HA [size=1]łezka mi sie zakrecila ale to normalne czuje sie dobrze znaczy bezmozgowo[/size];)
  7. [quote name='Wojtecki'][quote name='Weron_ciau'] A Poświata gdzie zniknęła? Tzn nie pies ;)[/quote] jest bardzo daleko, daleko - za siódmą górą i siódmą rzeką :wink: :lol:[/quote] łuu to tak jak w tym romansie co go skonczylam ogladac Wojtecki skad wiedziales ze bede ryczec :roll: Werona :( obiecuje ze wycaluje ale nie dzis bo jak ja obudze to znowu bedzie mi na kolana wlazic i przeszkadzac jakas milosniczka straszna z niej dzis
  8. no to mogly byc zle nie spisales sie moj Drogi dobra spadam ogladac zakochana jedynke czy cos tam musze sie odmozdzyc
  9. [quote name='Wojtecki']A ja u małych ogóreczków byłem i wszystkie wyściskałem :wink: Są dwa mioty : w jednym są 3. dziewczynki - i mają dwa tygodnie w drugim miocie są 3 dziewczynki i 3-ch chłopaków - skończyły dzisiaj 10 dni. :roll: Są przesłodkie :P [b]Dzisiaj zdjęć nie robilismy, bo zaczynają im się otwierać oczki i flesz by je mógł porazić[/b] :-? Hania obiecała, że prześle mi coś mailem jak będzie miała jakieś nowe foty :lol: Poproszę o troszkę cierpliwości - foty będą :lol: :lol: :lol:[/quote] trzebabylo robic bez flesza na manualu :evil:
  10. hihihi imprezowe SCeniaCki ciekawe po kim odziedziczyly ten jakze wazny dar :lol:
  11. [quote name='Asiaczek']No co Wy? Ja zajmuję się wierszykami, a [b]Agabass[/b] ma monopol na prozę. :lol: Pzdr.[/quote] no nie badz taka (dolacz do tik taka ;) heheh prawie zrymowalam 8) )
  12. [quote name='Olcia']a Wy zboczki jedne zaraz wstawie pare foteczkow z sesji szkoleniowej na " kanapke" :lol:[/quote] powiedz mi lepiej jakie te maile byly 8)
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][img]http://img203.imageshack.us/img203/5498/gnieciuch7yo.jpg[/img]zastanawia mnie czym RR oddycha :roll:[/quote]no jak to czym nochalopaguskiem :wink:[/quote] ale nochalopagusek jest duszony :roll:
  14. [quote name='Justi0022']Nie ma sieM co chicholić - to jest często ostatni argument mojego TZ :lol:[/quote] [img]http://img154.imageshack.us/img154/4897/smiejesie5aa.gif[/img] faktycznie to mocny argument hahahahha
  15. [quote name='Alicjarydzewska']A mnie proszę wykreślić z listy obecności na Zlocie :cry: z powodu choroby mojego synusia Ozzyego :( . Jak wszystko będzie ok to wpadniemy was odwiedzić na 1 dzionek :-?[/quote] :bigcry:
  16. [img]http://img203.imageshack.us/img203/5498/gnieciuch7yo.jpg[/img]zastanawia mnie czym RR oddycha :roll:
  17. [quote name='Justi0022'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']moj RRek taaaaki madry taaaki przystojny taki umiesniony IDEAL[/quote]hi hi dobrze że nie umie czytać :lol: bo by już wogóle chodził najważniejszy z całej wsi :wink:[/quote] Taaa, najmądrzejszy w całej wsi jak wszyscy do kościoła pójdą [img]http://www.manu.dogomania.pl/emot/Hurrra.gif[/img][/quote] [img]http://img10.imageshack.us/img10/6852/rolrol0gv.gif[/img]
  18. zjadlam zupke z chin ale nie czuje sie najedzona :evilbat:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']moj RRek taaaaki madry taaaki przystojny taki umiesniony IDEAL[/quote]hi hi dobrze że nie umie czytać :lol: bo by już wogóle chodził najważniejszy z całej wsi :wink:[/quote] hahahah atylko zeby mu sie w glowce nie poprzewracalo i zeby nie kcial mnie zostawic dla innej ;) dobrze ze nie umie czytac jednak ;)
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']qiedy jakies nowe foty ?? ;)[/quote]nowych niet ale są telefonikowe :wink:[/quote] moga byc :D
  21. :multi: hurrrrra widzimy wreszcie jak sie bawia Slodziaki w te wakacje wygladaja na szczesliwe :D :multi:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki']No to Wy sobie tu pogadajcie, a ja Was na troszkę przeproszę - bo jadę w odwiedziny do małych 14-dniowych Ogarków !!! Jak wrócę to się odezwę, pa pa 8) :wink: :lol:[/quote]a czy będą jakieś fotki małych Ogóreczków :wink:[/quote] chiba juz sobie poszedl i nas juz nie uslyszal :cry:
  23. [quote name='Wojtecki']No to Wy sobie tu pogadajcie, a ja Was na troszkę przeproszę - bo jadę w odwiedziny do małych 14-dniowych Ogarków !!! Jak wrócę to się odezwę, pa pa 8) :wink: :lol:[/quote] rob foty plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  24. [quote name='Alicjarydzewska']a co gotowałaś ? same dobroci :eating: :wink:[/quote] ojeje wyslij mi cos jesc wlasnie zjadlam ostatnigo fistaszka a do kuchni taaaaaaaak daleko ;) po zupke z chin :lol:
  25. [quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: [/quote] znam ten ból :lol: ja wczoraj z rana sie za sprzątanie złapałem i to skutecznie :lol: miałem ostrą walkę wewnętrzną (z godzinę ) i awersję do porządków, ale się przemogłem :wink: Ale koszule zostały :( [quote name='dbsst'] wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D[/quote] Jak nie dziś to jutro 8) 8) 8) A gdzie jest drugi Aniołek, ucichł jakoś ?? :lol: :lol: :lol:[/quote]utkwił w garkolandii :wink: , no szefuńciu ,ja to teraz na urlopie jestem więc znając praw pracownika etc etc .... oj koszule bhyba poczekają na Poświatkę :wink: , któż śmiał by się odbierać jej ulubione zajęcie/ :evil: chyba mnie nie udusi :lol: /[/quote] udusi :lol: a co gotowałaś ? 8)[/quote] wlasnie co gotowalas ja od dwoch dni zyje na fistaszkach :oops: ale dzis bede miec cieple danie zupke z chin :lol: a jutroi sie na pomidorowe do Mamusi wprosilam ;)
×
×
  • Create New...