-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
moj RRek taaaaki madry taaaki przystojny taki umiesniony IDEAL
-
taak slyszalam ze uwielbiaja pasjami prasowac meskie koszule :evilbat: na cale szczescie my nie jestesmy kobiety my jestesmy aniolki ;) :lol:
-
hihihi a my dzis spimy wlasnie z pilka przy nosie :D taka pilka spacerowa qtora nie zostala odebrana po powrocie :D my wczoraj bylismy 3 godziny na podworku a dzis o 9 zrobilismy mi podbudke :evil: co za Szpila RR pedze do ciebie bo ty dobry jestes a nie to o co po nocach spac nie moze ;)
-
[quote name='asher'][quote name='Wojtecki']Zara jakąś misję wymyślę :lol: , a w międzyczasie przyjeżdżajcie w takim razie pomóc mi koszule poprasować 8) 8) 8)[/quote] A za ile? 8) 8) 8)[/quote] hehe ale za to jest 3 najbardziej konkretny :D
-
buhahahah czyli musi juz wrocic Szef szefa czyli Poświata bo Wojtecki niedlugo zostanie zasypany hahahahhahaha
-
Telimenka jest zajebista jak byla mala to chodzila pod Szpila i wtedy pokoffalam boksery z ogonem bo Szpila miala bialy ogoniasty :D spoko wpadam do Ciebie na nauki :D
-
hahaha Charli ja sie naprzyklad teraz relaksuje sie przed sprzataniem qtore robie od wczoraj (to znaczy przymierzam sie do niego) dla mnie to jest mission impossible :lol: (to sprzatanie) :lol: wiec ja Ci koszul dzis prasowac nie pomoge ale moze drugi Aniolek ;) :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']wow jaka fajna koleżanka :angel: , widać macie zapsione towarzystwo :wink:[/quote] hihi Telimena sie roztyla regularnie w czasie cieczki po czym gubi zaraz przed cieczka to co zyskala i zachwile znowu tyje bo ma kolejna cieczke ;) tak to mniej wiecej Olo tlumaczyl ;) (ale biega duzo to jest fakt )[/quote] :lol: :lol: :lol: nie napisałam z a p a s i o n e tylko z a p s i o n e :lol: :lol: :lol:[/quote] buuuuuuuuuuhahahahaha a ja czytac nie umiem hahahahahaha a moze to dlatego ze Telimenka naprawde jest beczuszka ;) i Olo je a ona tyje i ciegle o tym mysle ;)
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki']Wczoraj dojechały do Szczawnicy - moja Szwagierka z córką :D Okazało się , że mała ma alergię na koty :-? Trza bedzie kogoś uśpić , chiba 8)[/quote]no przecie ze NIE KOTY :wink:[/quote] no proszę , proszę - następna domyślna :lol: :lol: :lol:[/quote]no nie mów że wątpiłes w nasze umiejętności przewidywania / że nie wspomne o inteligencji :oops: :wink: /[/quote] Ależ ja przecież oczekiwałem takiej - normalnej przecież i logicznej 8) - reakcji od Was, moje koffane Przyjaciółki :wink: :wink: :wink:[/quote] [img]http://img351.imageshack.us/img351/154/beztytuu22dz.jpg[/img] jaka mamy kolejna misje ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki']Wczoraj dojechały do Szczawnicy - moja Szwagierka z córką :D Okazało się , że mała ma alergię na koty :-? Trza bedzie kogoś uśpić , chiba 8)[/quote]no przecie ze NIE KOTY :wink:[/quote] no proszę , proszę - następna domyślna :lol: :lol: :lol:[/quote]no nie mów że wątpiłes w nasze umiejętności przewidywania / że nie wspomne o inteligencji :oops: :wink: /[/quote] hm wrodzona intelligencja i urok osobisty sprawiaja ze jestesmy w stanie odgadnac kazda zagatke kryminalna i nie tylko ;) :lol: A i ta skromnosc ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']wow jaka fajna koleżanka :angel: , widać macie zapsione towarzystwo :wink:[/quote] hihi Telimena sie roztyla regularnie w czasie cieczki po czym gubi zaraz przed cieczka to co zyskala i zachwile znowu tyje bo ma kolejna cieczke ;) tak to mniej wiecej Olo tlumaczyl ;) (ale biega duzo to jest fakt )
-
uuuuuuuuuuu bedzie mord ;) :lol: biedne dziecko 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[img]http://img313.imageshack.us/img313/797/p80100037pz.jpg[/img] Boleczku uciekaj jakis duuch za toba stoi hihi koteCek jak delikatnie atakuje poduszke ;) :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
zdjecia systkie rewelacyjne :D buhahaha Zabciu (a moze Fiono ;)) ale sobie przystojniaka poderwalas
-
a tu jeszcze niespodzianka :D czes Telma sluchaj jedziesz z nami na Zlot DGMniakow [img]http://img43.imageshack.us/img43/7157/elk3669bw.jpg[/img] Szpilka na serio jest Zlot czemu moj Olo ukrywal sie z ta wiadomoscia :evil: Sz: [i]nie mozliwe ze nic ci nie powiedzial[/i]:o [i]moze on cos kombinuje[/i] :roll: [img]http://img43.imageshack.us/img43/8292/elk3689xs.jpg[/img] T: buuuuuhahaha Szpileczko czy ty mnie nie znasz on sie nie odwazy mi podskoczyc jak tylko cos zawesze to odrazu go tymi strunami glosowymi do porzadku doprowadzam Sz: [i]no faktycznie struny masz wyjace ja bym ci nie podpadala, ale znasz Ola[/i] 8) [img]http://img43.imageshack.us/img43/2280/elk3672jh.jpg[/img]
-
Alfik ale to zupelnie normalne jak Ty ja czy qto qolwiek z DGMnakow ma oddzielny czy chce miec odddzielny pokoj dla psa ale w wykonaniu mojego TZ to ociera sie jzu o wariactwo :lol:
-
[quote name='PIKA']Łomatko jaka Lazy grzeczna na tej działce :o :D [quote name='dbsst']Lzy widze [/quote] :o a u kogo że się zapytam? :o Ktoś płacze ? :o[/quote] nio dobla znoffu kestem po browarkach (i nie tylko) :oops: i znoffu robie wiecej bledow niz normalnie (o ile to mozliwe) Lazy mialo byc :evil:
-
[quote name='Asiaczek'][b]Agabass[/b] - podrzucę Ci kilka fotek zrobionych przeze mnie; te najciekawsze, OK? Może ułożysz jakąś śmieszną historyjkę, dobrze? Pzdr.[/quote] nie nie nie Asieczek Ty ulozysz i historyjke wiemy syscy ze masz talent
-
[img]http://i15.photobucket.com/albums/a362/sabaera3/rozne/p7.jpg[/img] no nie w mojej nuggats nie ma takich gratisow :evil: czemu czemu czemu
-
[img]http://img119.imageshack.us/img119/8513/parwek1hc.jpg[/img] no nie wyspa skarbow jest kosmiczna :D u nas tez ostatnio ten styl spania preferowany jest :oops: znaczy u mojej coreczki
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'][quote name='dbsst'] [ no musza byc jakies fajnowate a jak zboczone to juz plusy lapia ;)[/quote] Ale ja pytam dokładnie co się kryję pod pojęciem "zboczone" 8) Nie wszystko co zboczone dla mnie będzie zboczone dla Ciebie, albo odwrotnie 8)[/quote] powiem tak nie moge chyba o tych zboczenstwach ot tak na forum 8)
-
to zludzenie ;) dzis wojciowi wpakowala sie na kolana a w zasadzie wpakowala sie dwom wojciom na kolanka i sie normalnie hahala jak ja gilali jeden po lopatkach drugi przy ogonku :oops: :lol:
-
[img]http://img122.imageshack.us/img122/4498/obraz0359jw.jpg[/img] Lzy widze ze zmienilas image :D ale w rozu Ci do twarzy :lol: zdjecia zajebiscie wakacyjne :evil:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='.:::Gosia:::.']Sorki, ale...kto to Mania? :oops: Wstawisz moze jakieś fotki Gezesa? :) i... i Mani ;)[/quote] Ależ proszę - dla przypomnienia : [img]http://img92.imageshack.us/img92/4401/geziantymania17az.jpg[/img][/quote] normalnie Tristan i Izolda :lol: