Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dbsst

    Psy Payooka

    biedna lapeczka :cry:
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:beerchug: :beerchug: :beerchug: tak samej to smutno :wink:[/quote] :drinking: :drinking: :drinking: :popcorn: dusi nie dusi talent to talent ;)
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']rozni sie siercia budowa i wzrostem ;) Waszka ale serial cool Ci wyszedl :D[/quote]a fto będzie reżyserował :o[/quote] Waszka
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']do cyrku z nimi[/quote] mowisz to jest chyba niezly pomysl ile znacie psow c ochodza po scianach ja osobiscie trzy ;)[/quote]a jak bardziej zakropisz impre to i psów będzie wiecej :roll:[/quote] ew beda po suficie smigac :lol: jak sie nie rozmnoza :D
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']takie oczka niewinne a taki diabel w sercu siedzi :D[/quote]janiołek , moja droga , janiołek :angel:[/quote] hahaha janiolek to w oczkach :o o taki duzi :D[/quote]taki duzi taki mały może .... o ale mi na spiewanie po piwelku przyszło :lol: :drinking:[/quote] hihihihi naprawde masz talent :d spiewasz jak slowieczek :D
  6. [quote name='agabass'][b]debe[/b] a u mnie co libacja :question: :lol: [b]ala[/b] Gom sieknął spirylulium i poszedł spać z moim TZ'tem do rana żołądek się wypali a przynajmniej jego zawartość :lol:[/quote] heheh eraczej kanibalizm 8)
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']suuuuuuuuuuuuuuuuuuupreanckie foty ja kce wiosne[/quote] no to aby do 21-go marca 2006 :lol: :lol: :lol:[/quote] hyym :roll: jakby to powiedziec z deko przygnebiajaca opcja :D[/quote]a Złota Polska Jesień nie starcza :roll:[/quote] jak beda takie nastrojowe foty to starcza :D a narazie serce krzyczy wioooooooooosna
  8. [quote name='agabass']do cyrku z nimi[/quote] mowisz to jest chyba niezly pomysl ile znacie psow c ochodza po scianach ja osobiscie trzy ;)
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']takie oczka niewinne a taki diabel w sercu siedzi :D[/quote]janiołek , moja droga , janiołek :angel:[/quote] hahaha janiolek to w oczkach :o o taki duzi :D
  10. hehehehehe jakie dorodne ;;)
  11. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']suuuuuuuuuuuuuuuuuuupreanckie foty ja kce wiosne[/quote] no to aby do 21-go marca 2006 :lol: :lol: :lol:[/quote] hyym :roll: jakby to powiedziec z deko przygnebiajaca opcja :D
  12. [quote name='agabass']jakie zboczeńce tu pełna niewinności rozmowa się prowadzi może trochę inności ale od razu zboki a co u Szpilopenetratora się dzieje chyba trzeba sprawdzić[/quote] tam sie nic nie dzieje spokoj cisza jak ustawa nakazuje 8)
  13. [quote name='agabass']a cóż to za impreza była[/quote] spacerek 8) ale jakos sie zakropil ;) :lol: na tym zdjeciu psy wyg;adaja jakby po scienie chodzily muchy normalnie :D
  14. suuuuuuuuuuuuuuuuuuupreanckie foty ja kce wiosne
  15. dbsst

    Psy Payooka

    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjakie sliczne :D
  16. heheh ja ciagle mowie ze Szpila jest mala ale nikt mnie nie slucha
  17. hehehe systko poroslo a Szpila zapomniala ze trzeba rosnac i tak juz zostalo ze same duze towarzycho ma ;) :lol: a ta fote darze olbrzymim sentymentem jak na nia patrze to czuje ten stan :D [b]Wszystkie foty z imprezy sa autorstwa Meggi[/b]:D [img]http://img187.imageshack.us/img187/495/img0926118wh.jpg[/img]
  18. ja uwielbiam ogary ale to nie jest pies dla mnie :( za to bokser jest idealny dla mnie :D a jakies foty jeszcze sie znajda i kotecki :D
  19. i tym optymistycznym akcentem Agabass wprowadzila nas w imprezowe foty :D to kawaler qtory sobie dziewczyny do domy sprowadzil :D nasz kochany Raki :D [img]http://img194.imageshack.us/img194/8420/img092412ao.jpg[/img] to pierwsza damesa osiedla Doreczka :D calusny dog :D [img]http://img347.imageshack.us/img347/2058/img092844xw.jpg[/img] a to ruda lafirynda [img]http://img226.imageshack.us/img226/2972/img0920111zx.jpg[/img] a to cala trojca qtora miala chyba zabawki nasaczone jakims trunkiem bo sie conajmniej dziwnie zachowywali tego dnia :D [img]http://img347.imageshack.us/img347/2267/img093021rq.jpg[/img] nie dalo im sie zrobic foty a co pewien czas tak sobie pozowali ;) [img]http://img347.imageshack.us/img347/1820/img092911kv.jpg[/img] jak nie koffac tych tenorow [img]http://img347.imageshack.us/img347/885/img093133of.jpg[/img]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']Kurka , ale Poswiatka to kawał ciała :o[/quote] Noo, kruszynka taka - 30 kilo i ciut.... :oops: :wink:[/quote]to tyle co moj Ozzy :o[/quote] a nie chce nic mowic ale to jest DZIEWCZYNA 8)
  21. rozni sie siercia budowa i wzrostem ;) Waszka ale serial cool Ci wyszedl :D
  22. hehehe same pijoki i zboczence na tym forum ;)
  23. [quote name='Alicjarydzewska']Dobra ustalcie grafik a Ozzy jako wytrawny RR dotrze do każdej w odpowiednim czasie :wink: jakoś sie trza chłopakiem podzielić 8)[/quote] hehehehe Casanova
  24. no to wstawiaj dzis plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
×
×
  • Create New...