-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'][quote name='Alicjarydzewska']A czy dziś zameldujesz nam co robią miśki :o a proszę bardzo: pobudka o 4:45 (w przeciwieństwie do mnie one nie maja wolnych sobót) a zaraz potem one zrobiły to: a ja pozgrzytałam zębami , obiecałam zaklejenie mordek taśmą, depilację i inne wymyślne tortury ale mi nie wyszło bo: no... sami widzicie, że się nie da jak się popatrzy na tą mordę :roll: a teraz obszczekuja pielgrzymke do Częstochowy... a u mnie nie było chętnych na oferowany nocleg... dziwne 8) łooooooooooooooo ja nic tylko calowac pieszczochowac i toffowac i jeszcze gilac i miziac -
[quote name='daga10011'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']juz myslelismy o tym :D nawet tam bylismy ;)[/quote]i co , i co bo Ozzy juz leci się pakować :wink:[/quote] hihihi ale narazie mamy na oku kolonas z 100m ogrodkiem :o tylko agencja nie wie czy jeszcze jest czy juz jest sprzedane :evil:[/quote] ohoho,ile newsow...to zycze,zeby agencja sie szybko doinformowala :D :P .A Szpilkowa ma klate ogromna :o :o :o[/quote] hehehe dziekuje :oops: i za agenccje i za klate ale jakbys poznala Szpile to zobaczylabys ze ona jest kruszynka
-
[quote name='PIKA'][quote name='dbsst'] a czy wsrod tych maili sa jakies zboczone :oops: [/quote] A tak dokladniej możesz powiedzieć co w tych mailach ma być 8)[/quote] no musza byc jakies fajnowate a jak zboczone to juz plusy lapia ;) oj ala ja to robie dla nas ;) :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']juz myslelismy o tym :D nawet tam bylismy ;)[/quote]i co , i co bo Ozzy juz leci się pakować :wink:[/quote] hihihi ale narazie mamy na oku kolonas z 100m ogrodkiem :o tylko agencja nie wie czy jeszcze jest czy juz jest sprzedane :evil:
-
juz myslelismy o tym :D nawet tam bylismy ;)
-
hmmm jak bedziemy mieszkac na parterze z ogrodkiem (i takich teraz szuka) to Szpila bedzie miala swojego wlasniego kolege bo TZ zgodzil sie na drugiego psa :o
-
hehehe ja nie wiem czy moj Kochany jakiegos udaru cieplnego nie dostal on na poczatku tak nienawidzil "tego psa"
-
[quote name='agabass']och matko co za japa :lol:[/quote] o prosze przyszla drobniusia delikatniusia dziewczyneczka 8)
- 78403 replies
-
hehehe nio Szpila to jak po speedzie zapytaj Agi ;) ona miala szczescie ja poznac i jej milosc do pileczki ;) heheh Aga wiesz co strzelajacy ma obie rece ale serca nie ma zostalo przez Szpile polkniete ostatnio TZ mi oznajmil ze w nowym mieszkaniu Szpila bedzie miec swoj pokoj :stupid: zwariowal no wlasnie kilka osob ostatnio powiedzialo ze jej sie klata rozrosla i ze znerzniala ja myslalam ze bredza ale jak zobaczylam zdjecia to doszlam do wniosku ze jednak racje maja ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nio troche jej sie podpompowala klata faktycznie ale to w ostatnich dniach jej troche przybylo[/quote]nio nie mów żeleci na koksach :wink:[/quote] heheh ona sama jeden wielki koksik jest ;)
-
mloda doppeczka [img]http://img19.imageshack.us/img19/7430/83838876yg.jpg[/img] stara ;) doopeczka [img]http://img19.imageshack.us/img19/7129/silownia0600cr.jpg[/img] [size=1]qrcze zmienil mi sie pies troche[/size]
-
nio troche jej sie podpompowala klata faktycznie ale to w ostatnich dniach jej troche przybylo
-
baaaaaardzo mi sie spodobal a najbardziej to ze jest...........brazowy ;)
-
beng beng (czyli mord na wlasnym psie) [img]http://img313.imageshack.us/img313/6730/obraz1383ws.jpg[/img]
-
[quote name='Justi0022']Debe, a może Twój kumpel, który kiedyś robił Szpili błotne sesje, sesje na drzewie poratuje Cię jakimiś nowymi zjęciami ? :lol:[/quote] no wlasnie zdjecia niespodzianka zostaly SKASOWANE zapomnial ze ich nie zgral :evil:
-
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperanckie qrcze ja kec z Wami na spacer
-
[quote name='Miga']A teraz pewnie wprawiona w tych bojach na całego ;)[/quote] hehehe no ba chlopow ma teraz tylu ze ho ho ;) hahaha slodki uwodzicielski wzrok miala od urodzenia ;) :lol:
-
[quote name='Miga']Czy ja wiem czy ona taka zadowolona w tych objęciach. Trochę zawstydzona :P[/quote] hehe mozna powiedziec ze to jest jej pierwszy chlopak i wtedy jeszcze nie wiedziala jak sie zachowac ;)
-
mala zamyslona [img]http://img329.imageshack.us/img329/7514/84141067fv.jpg[/img] duza zamyslona [img]http://img50.imageshack.us/img50/2950/silownia0138ta.jpg[/img] mala Szpilka [img]http://img329.imageshack.us/img329/3631/84141273cg.jpg[/img] duza Szpilka (z ta duza to przesadzilam troche STARSZA Szpilka) [img]http://img85.imageshack.us/img85/8968/silownia057g5ax.jpg[/img]
-
a teraz troche staroci z zeszlegi roku kiedy moje dziecko mialo niecaly roCek a nawet blizej pol roCku niz calego roCku ;) [img]http://img120.imageshack.us/img120/9080/84141689rc.jpg[/img] prosze jaka niewinna jakie qrociutkie falafelki sama slodycz :D albo to z wujeczkiem Marcinem czyz oni nie sa stworzeni do pozowania razem ;) [img]http://img120.imageshack.us/img120/4157/84141485hs.jpg[/img] o prosze jaka maskoteczka [img]http://img120.imageshack.us/img120/7397/84141576ho.jpg[/img] i jeszcze slodkie buziaczki :D [img]http://img120.imageshack.us/img120/2438/84141583mu.jpg[/img]
-
hehehehehehe lepiej niech nie maja ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
a mnie sie teraz baaaardzo podobaja :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='Pysia']On na to że mam problem i jak potrzebuję pomocy to może mi je potopić bo zawsze tak robi ze szczeniakami swojej suni[/quote] :x :( pokaż mi tego drania! wezmę i mu tą sukę wysterylizuję 0X[/quote] i jego zeby nie swojego nic nie wartego nasienia nie rozpylal po swiecie :evil: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
hahahahaha biedne sceniaki piekny zywot mialy ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jaaaaaaki fajny mixsik :D i jaki suuuuuuuuuuuuperancki dom :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)