Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='sota36']No wiesz - jakie sex randki - to tylko maly wyskok "na kobitki"[/quote] a jak taki niewinny to co innego ;) :lol:
  2. [img]http://img294.imageshack.us/img294/3595/74px.jpg[/img] nioo tak to jest typowe wyznawanie milosci czyli wepchnij doopsko jak najbardziej w wlasciciela ;) heheh to extra ze Marynia ma swoja bratnia dusze :D i to taka tylko pozazdroscic jak juz bedzie duza to bedzie miala mega mile wspomnienia wiezi ktore ja laczyly :D to jest extra :D heheheh ale Cienie najbardziej koffa Nandowa potrffora :D
  3. ja juz tam buszowalam i znowu mialam wczoraj ze post tu napislalam a tego posta nie ma :evil:
  4. [quote name='Olcia']zboczek Olunia(aniolek), ma teraz tyle roboty ze nie ma czasu nawet do ruseczkow do galeryjki zajrzec :evil: :cry:[/quote] a coz robi ten zboczeka takiego ze najwazniejszej czynnosci na swiecie nie moze zrobic 8)
  5. dbsst

    Psy Payooka

    [quote name='Agga'][quote name='dbsst'] czekaj czekaj te siniaki to mi sie kojarza z Payookiem ale nie z tym wlochatym (przynajmniej nie z tym tak bardzo wlochatym ;) )[/quote] hahahah dbsst od ludzkiego Payooka tez mam siniaki...jaki pan taki pies :lol:[/quote] hehehehehe a jednak dobrze mi sie zdawalo 8)
  6. [img]http://img356.imageshack.us/img356/7038/dsc00379a0oi.jpg[/img] i z stego spojrzenia jaka hipnoza idzie :D :angel:
  7. uuuuuuuuhahahhahah jaki szczery i przyjacielski usmiech ;)
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']lece pac a Ty Aggus musisz koniecznie nadrobic topik zanim zaczniesz o foty krzyczec ;) :lol: :buzi: Dzieciaki[/quote]syskie idą spać :([/quote] ja ledwo wstalam dzis gdyby nie zaczeli wiercic o 6:30 :evil: to bym zaspala
  9. lece pac a Ty Aggus musisz koniecznie nadrobic topik zanim zaczniesz o foty krzyczec ;) :lol: :buzi: Dzieciaki
  10. tak to moja miniatura boksera :D
  11. [quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']iiiiiiiiiiiiiiiiiii :angel: a ostatnia fotecka cos jakby zmienil sie Barysiowy 8) :D[/quote] a na ostatniej foteczce za tło kota robi ludzkie dziecko :lol: :lol: :lol:[/quote] a chyba ze tak a juz sie wystrachalam :D
  12. dbsst

    Psy Payooka

    [quote name='Agga'][quote name='dbsst']ja sie nie dziwie ze systkie polubilas systkie takie sliczne :D i tak ich duzo :D[/quote] dbsst ich sie nie da nie lubic...jak cie banda 3 dziewczynek dopadnie i powali na ziemie nie masz szans sie wydostac ....hihihi....a payook (pies) to matko przenaswietsza jak mnie dopadł to mam piekne siniaki na ciele :wink: Jutro reszta psiaków...[/quote] czekaj czekaj te siniaki to mi sie kojarza z Payookiem ale nie z tym wlochatym (przynajmniej nie z tym tak bardzo wlochatym ;) )
  13. [quote name='agabass']już czas spać a przynajmniej się przytulać dobrej i wesołej niech wam się szczęsliwie śni buzi buzi[/quote] i ja ide sie pogrzac pod kolderke :buzi: Urwiski
  14. [quote name='agabass']zawsze jest przy dbsst[/quote] :P :lol: heheh wiedzialam Daga ze Doreczka Ci sie spodoba ona jest zajebista uwielbiam ja
  15. iiiiiiiiiiiiiiiiiii :angel: a ostatnia fotecka cos jakby zmienil sie Barysiowy 8) :D
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hahahah o tez do cyrku mozemy super grupe utworzyc :d ;)[/quote]oj bedzie cyrk oj tak :roll:[/quote] heheh jakby juz nie bylo ;) :lol:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']a może śpiewasz jak skowronek[/quote]oj może lepiej nie dociekać jak :oops: , bo tego plebiscyta w Sopocie nie wygram :-?[/quote] wygrasz wygrasz Twoj spiew tylko konie duzi :D[/quote]hi hi a w amfiteatrze syćkie fik i pod ławki /poduszone :lol:[/quote] to w amfi konie beda :o
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']rozni sie siercia budowa i wzrostem ;) Waszka ale serial cool Ci wyszedl :D[/quote]a fto będzie reżyserował :o[/quote] Waszka[/quote]no to mamy Scenariusz i reżyseria Malawaszka Kostiumy , scenografia KaRa Dialogi hmmm :-? dbsst opracowanie dzwiekowe ...moge ja :wink:[/quote] hahaha tylko nie dialogi ja sie nadaje do kina akcji a nie do seriala hahahahaha ale dziwekowiec pierwsza klasa :D
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']a może śpiewasz jak skowronek[/quote]oj może lepiej nie dociekać jak :oops: , bo tego plebiscyta w Sopocie nie wygram :-?[/quote] wygrasz wygrasz Twoj spiew tylko konie duzi :D
  20. [quote name='agabass']raczej kociobalizm :lol:[/quote] hehehehehe w sumie tak :D
  21. dbsst

    Psy Payooka

    ja sie nie dziwie ze systkie polubilas systkie takie sliczne :D i tak ich duzo :D
  22. [quote name='agabass']a może śpiewasz jak skowronek[/quote] a skowronek koni nie dusi spiewem :lol:
  23. hahahah o tez do cyrku mozemy super grupe utworzyc :d ;)
×
×
  • Create New...