Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Karolka poczekaj jeszcze trochę a oddasz je z dopłatą :evil_lol:
  2. wielkie gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. pierwsze czyszczenie najlepiej niech zrobi wet i Cię nauczy :) nie karm takim padłem jak pedigre ... taniej i zdorwiej wyjdzie gotowac + witaminy!!!
  4. Marta no pewnie :evil_lol:
  5. Minę przy drapaniu "rozciągnięte usto: lilith ma identyko :evil_lol:
  6. [QUOTE]ciąża urojona po sterylce jest możliwa - ale zazwyczaj związane jest to ze złym terminem zabiegu [powinien być w okresie anoestrus - "ciszy płciowej"][/QUOTE] dokładnie to samo usłyszałam dodatkowo moze to nastąpić gdy pies nie został "dokładnie wyczyszczony" kawałek jajnika został w fałdzie tłuszczowym i nadal wysyła sygnały ... wszystkim sukom, które znam na ciąże urojone sterylka pomogła ....
  7. [QUOTE]Słuchajcie, na dziś rano stan jest taki: Lachs bierze leki, bryka strasznie, NIE KRWAWI!!![/QUOTE] :multi: trzymamy z Lilith kciuki !!!!!
  8. jesteś moim ulubionym dogomaniakiem :) co do adrenaliny mnie najlepiej wiedza przed egzaminy wchodzła włóaśnie na stresie adrenalinkowym tak przez dwa tyg do godziny 0 - i to skutecznie :)
  9. Patka

    opatrunek

    moja sucz po operacji zerwanego więzadła też miała opatrunek elastyczny dobrze zalożony powinien sie trzymać .... zajrzyj na pierwsza stronę naszej galerii tam nawet dobrze widac jak to jest zrobione ...
  10. Asiaczek gratulacje byc doskonałym to też nie przelewki :cool3:
  11. Piekna :loveu: Luna przestała miec kompleksy :evil_lol: [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/6214/gruba4ic0.jpg[/IMG]
  12. strumyk ja tez Cierpię w domu a juz mielismy wyjazd zaklepany suka po operacji nie miała serca zostawiać ... ale super dla Naszej ekipy wielkie brawa!!!!
  13. OJ Oluś Oluś ale pamiętaj ze i Tak CIe uwielbiamy :cool3:
  14. ale piękny uśmiech [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2530/dsc04746wy3.jpg[/IMG] sliczna panna - a nie mówiłam :evil_lol:
  15. ależ sie usmiała Twoje zwierzaki biją moje gnuśne stado na potęgę - SUPER a te boskie :multi: :loveu: :lol: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/548/tndscn1045zx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8831/tndscn3831pz4.jpg[/IMG]
  16. [QUOTE][B]A Bajan od dwóch dni nie chce jeść :shake: Cud jeśli uda mi się go namówić, żeby dziabnął cośkolwiek. Wczoraj rano trochę surowej wołowiny, normalnie ją wciąga nosem, teraz tak ostrożnie...Po południu skusił się na nasz makaron, po czym po pół godzinie go zwrócił... Dziś zjadł kilka ugotowanych kurzych łapek, jak mu dołożyłam to sobie leżą[/B][/QUOTE] no ja jednak chyba wole suki :evil_lol: maskara z tymi psami obojga płci jak nie urok to sraczka ale to fakt życie byłoby łatwiejsze gdyby wszystkie niehodwlane psy były ciachnięte - no co pomarzyć nie można .... z wiekiem to mu trochę minie moge Cie zapewnic :cool3:
  17. [QUOTE][B][COLOR=red]Do wiadomości Cezarego: WEŹ TĄ BABE OD KOMPA!!![/COLOR][/B][/QUOTE] :evil_lol:
  18. SALUX jak tam amstafiątko :) szkoty i nick pamiętam z innego forum :cool3: szkoty cud :razz:
  19. daga10011 tfu tfu gratulacje :multi:
  20. kamele ja nie poczułam sie uroażona ani oburzona i nawet Cię rozumiem :) Nie rozumiem za to przeciętnego człowieka, bawet podobie jak dziewczyny "tłukę" o rasowy+rodowodowy to ja jestem atakowana po co mi taki rasowy to męczenie na wystawach i snobizm ... ech ten temat mnie męczy ...
  21. [QUOTE]Ruda charakterna baba, jak szczeknie to można ogłuchnąć, niczego się nie boi, pyskuje okrutnie, wczoraj zagryzła niebieskiego potwora i ogólnie jest niemożliwa gadułą. A jak wściekle warczy :evil_lol: Muszę to nagrać chyba :cool3:[/QUOTE] Marta ty lepiej zajrzyj w drzewo genealogiczne ... po kim ta mała "to" ma ;) żeby byyło kogo obwinić ... i co ty taką paskudę chcesz trzymać :razz: u mnie cisza spokoj koty do ganiania :evil_lol: a na serio w gudniu będe w Wawce moze przypadkiem wyjdziesz na spacer gdzieś .... ;)
  22. [QUOTE]Dbsst! Czy Ty chcesz, aby Szpila bez oka byla??? [IMG]http://images2.fotosik.pl/236/2faf3d626f244666.jpg[/IMG][/QUOTE] moze liczy że będzie wolniej biegała ;) i migawka zdąrzy :evil_lol:
  23. nie moge tu wchodzic przed sniadaniem idę coś zjeść ;)
  24. o mój piekny bezjajeczny Lilith też ma nową blizne choc wolałaby pewnie taka jak Frodek ....
  25. ale oni niestety mają takie podejście do zwierzaków :shake: chociaż czasme my bardzo sie nie róznimy tylko fotek z tcyh miejsc nie ma ... ale boskie z kwiatami i lustrem :lol:
×
×
  • Create New...