-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
[QUOTE] Nareszcie śnieżek dotarł do Warszawy!!! Taki puchaty!!! Świnie oszalały ze szczęścia!!! Wyrwałam się na chwilę z pracy o 3 rano, żeby wyprowadzić świnie, kotki spały, ptaszki spały, normalni ludzie i ich normalne psy też spały, to spuściłam w drodze wyjątku Pigę. Hasały jak głupie, po czym Piga zgłodniała i postanowiła poszukać jedzonka pod śniegiem... Nawet nie miałam siły się złościć, jak patrzyłam na Pigunię, która orała kagańcem cały trawnik, po czym uzbierawszy w kagańcu tyle śniegu, ile się dało- otrzepywała się aż do fikołków... po czym ryła dalej. Pniękne!!!:loveu: [/QUOTE] jak romantycznie :loveu:
-
ale super fotka u nas sniegu brak chyba dobrze :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/241/500c6d95b548bf89.jpg[/IMG][/URL]
-
jak zawsze super fotki w ruchu (kiedys tez sie dorobie dobrego aparatu :eviltong:) a na serio z przyjemnoscią sobie poogladał bo u nas o szaleństwach na razie zapominamy i sniegu tez nie mamy ....
-
lepiej dam jej oczekiwany obiad będzie Cię chwalic pod niebiosa :)
-
boskie cudne oczko :cool3: orzeszkowe [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/5952/img2074ch2.jpg[/IMG] wogole fota tez :razz:
-
o tak dobre dobre i slinienie sie i lizanie wszystkich siuśków też sie często zmniejsza :cool3:
-
ja zawsze mówie [B][I]warunkowanie pozytywne[/I][/B] to jest to nie tyko psów ale i kotów :cool3: świetnie działa i konsekwencja - tego Fisher nigdy sie nie wypierał - uważam też jak TangoBlue każdy pies jest inny a w obrębie ras to już wogóle :razz: nigdy nie można wszystkiego ślepo stosówac i wąłsnie dlatego świetnym miejscem są fora :)
-
no tak fajny temat ale umarł szkoda :cool3: Mój mąż z Lilith ładny widok ona drona kręci pupką wpatrzona w pana :cool3: on dumny :razz: i mimo rasy średni do siebie pasuja szczególnie jak ją wyprowadza na smyczy po pracy w garniturze jeszcze :lol:
-
ale przystojniak :loveu: [IMG]http://republika.pl/nudel44/nudel/98.jpg[/IMG]
-
w środę widziałam góza ładny to on nie był .. bardzo zwarta struktura wet nie był zadowolony ...:shake: ale co tam będzie dobrze góra rany jest super tylko w pachwinie trzeba pilnowac za duży ucisk i lekka opuchlizna to i tak niezłyy wynik :razz:
-
jak na psa po takiej operacyjce chyba cąłkiem neiźle choc najbardziej doskwierają jej zastrzyki ... :shake: zjadła juz trzy male posiłki na razie nawet obrzęku nie ma duzego ... idziemy siku niedługo ... na razie jest w miarę choc ciezko ją wziac jej sie położyc ogólnie :shake:
-
Biedna Dag o wielkim dobrym sercu :evil_lol:
-
[QUOTE]No nie to znaczy, że moja psica nie ma szans na miłego, zdrowego partnera ;-) Skandal i psia dulszczyzna. ;-)[/QUOTE] :razz: ale niestety am szanse na raka sutka 9wiem moja suka od wczoraj takiego nie ma po zastrzykach właśnie ...) i ropomacicze ... :shake: moja rada z serca sterylizuj jak najszybciej sie da!!! pozdrawiam :cool3:
-
[IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/6318.jpg[/IMG] boska boska boska :loveu: :cool3: Myslę, ze konie paradoksalnie mniej sie boją dużych psów (pare razy juz to miałam okazję zaobserowować) na Lilith reagowały dziwnie ona kocha konie ten zapach ale krowy chce gonic :lol: chyba w celach obiadowych :evil_lol:
-
Alu ale śliczny ksieżyć :cool3: idę powyć :evil_lol:
- 78403 replies
-
z tym "zziajaniem" to prawda otwarta gemba silna zmiana temperatur i zapalenie gardła gotowe ja w zimie chodze nbez szaleństw na długieee spacery kilka razy pogania za sniezką, ale górki i patyki do upadłego odpadają ...
-
ciągnie swój do swego :lol: :cool3:
-
Macie snieg :crazyeye: u nas tylko kilka płatków piękne słonce i 0 :cool3: No chyba uszy już dobre hę :razz:
-
Jestesmy po ... guz poszedł do badania zrobilismy trochę na odwrót ale wszystko ma swoje uzasadnienie ... ze sterylka nie dało sie połaczyc serce zdrowe ale mogló nie wytrzymać ... poza tym Lilith ma przeciwskazania do sterylki wielka blizna poprzepuklinowa grubości papieru ... byłaby 7 lat temu wysterlizowana gdyby nie to .... :shake: niemla godzine rozmawiałam z wetem na temat jak to wszystko zrobic ....
-
[SIZE=7][B]olbrzymie[/B][/SIZE] gratulacje :cool3:
-
kurka ciezka sprawa ale kończyna różnie unerwiona, a moze to nie od tego ta kulawizna .... a jakieś zrosty własnie na opuszkach i pomiędzy moze coś drazni??
-
na ostatniej focie widze jakis drobny obrzęk?? czy taka fota?? zdarza sie nawykowe nie obciążanie kończyny juz bez żadnego bólu ... czy w trakcie leczenia nie nastąpił uraz w obrębie innego stawu - czasem sie tak zdarza gdy pies nienaturalne stawia kończynę lecząc inny uraz ... poecam z domowych sposobów smarowanie maściami np maśc końska ... leczy wszelkie zapalenia i działa przeciwbólowo