Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    Poprostu Lala : )

    avatar pierwsza klasa !!!
  2. moje ucho idealne :) i chyba Ozzy zdaje sobie z tego sprawę :razz: [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/274/16caf03b74457197.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  3. [QUOTE]Wiedza o potrzebach zwierzecia jest dzis powszechnie dostepna. A do wychowania zwierzaka tak aby byl tylko nieklopotliwym domownikiem - nie trzeba byc wybitnym trenerem ani specjalista.[/QUOTE] tak ale kiedy przeciętny polak uważa sie za super kynologa ... katastrofa gotowa chodzi ich sporo po mim osiedlu .. :shake: [QUOTE] Jak czasu i umiejetnosci starczy na jazde rowerem, to sie nie startuje w wyscigach formuly I. [/QUOTE] żeby każdy no choc 50% tak myslało .... to chyba nawet schrony nie byłyby potrzebne ... Zofio o9bserwuję że najczęsciej ludzie ze sobą nie umieja współpracowac a co dopiero z psem ... teoria dominacji jest z deczka przereklamowana - jednak jesli ma sie do czynienia z terierami typu bull - niestety często (szczególnie przy samcach) niezbędna nie nakleży jednak zapominac :) najczęsciej grzeczne bulowate spią na łóżku i wchodzą pierwsze ALE jest wiele innych zasad, których trzeba konsekwentnie przestrzegac ale nalezy chyba tu stworzyc inny termin teoria konsekwencji :razz:
  4. [QUOTE][B][I]Bajanek da znak:loveu: Małgosi i Markowi ,że to JUŻ i że to TEN Maluszek ma znaleść schronienie w ich ramionach , bo że tak się stanie to wiem;-)sama to przeszłam i dokładnie 3 miesiace po śmierci Harley'a tuliłam zalewajac sie łzami Ozzulka ...Harley Mi Go zesłał i ja w to wierzę , abym zaczęła nareszcie sie uśmiechać .[/I][/B][/QUOTE] dokłandnie :multi: wielkie uściski kochani
  5. dokłądnie co za duzo to nie zdrowo ... ja takze podawałam arthron complex :razz: potem reumaphyt ... tak na zmiany ...+ Iskial do tego żelatynkę ale nic takl super nie zadziało jak kwasik ... ale może nie na wszystkie psy tak super działa ...
  6. Boskie maluszki :loveu: Marta a raz a porządnie to rozumiem :)
  7. smam glukozamnia nie wystarczy ... żeby lepiej sie wchłaniała dużo wit c + msm i hondroityna ... tak jak napisała wacia jednak co do kwasu podanie go dożylne przynosi lepsze efekyty i nie obciaza ukaldu pokarmowego jak inne preparaty ... mam porwnaie na mojej suce i psach znajomych i takze zdecydownie polecam caniviton ale każdy staw dochodzi od monetu ze juz te preparaty sprawiaja ze problem sie zatrzymuje lub zostaje odrocziny i nic poza tym ... axelina staram sie jak mogę ;) *** na stronie moplosów w tym topicu znajdą sie osoby które urzywał i które Ci pomoga napewno .. . weci maja rózne podejscie do tego kwasu ale najczęsciej go nie znają chyba ze Ci którzy zajmuja sie końmi... moja suka miała wlewy dożylne 6 podań co tydzień od niemal roku jest bardzo duza poprawa na wiosne powtórzę bo warto ... w temacie przeze mnie założonym jest wszystko tylko trzenba niestety poszukac ... :shake: bo strasznie długi sie zrobił....
  8. :) pozostaje ci przeczyatć cały wątek TU jest wszystko!!!
  9. [QUOTE] Jak pójdziesz do liceum będziesz inaczej śpiewała:razz: Jak byłam w podstawówce też mi sie zdawało, że to nie wiadomo ile roboty.[/QUOTE] co prawda to prawda :evil_lol: ale studia to pestka jesli idzie sie w ta dziedzinę, którą się lubi :) ozuzi powiem tak doceniaj psa puki go masz ...
  10. witamy gorąco i czekamy na foteczki słodkiej mordeczki :razz:
  11. Patka

    Tuffi Boy Buteo

    trzymajcie sie mocno jak i my sie trzymamy ... musza sie jeszce zwierzaki kolorową wiosenną trawka pocieszyc a nie tą teczową ....
  12. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    boska krówka :loveu: Ewa ale dumny tatko :razz:
  13. w każdym "otoczeniu" mu do Twarzy :) Piękny :loveu:
  14. [QUOTE]aa normalnie jakie logan zrobil postepy ja nie wiem jak to sie stalo czy to chwilowe czy nie. Ograniczylismy kontakty z psami i jest o wiele lepiej np wczoraj cwiczylismy posluszenstwo bawilismy sie i agility na placyku zabaw to wszystko razem i sluchal sie w 95% a przecietnie wynosilo to 50% jestem taka z niego dumna :smile:)) mam nadzieje ze to nie jest tylko chwilowe bo teraz widze ze ciezka praca sie poplacila[/QUOTE] i to twoja zasługa :multi: ależ z niego agent :) [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/997/060916170909bv4.jpg[/IMG][/URL] pozdrów koleżankę o dogosybybo maniaczki ;) śliczne ma Panienki :razz: gdyby Walery nie był kastratem :evil_lol:
  15. no mordzia do całowania jak nic :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/260/f1f22b3e00b7c498.jpg[/IMG][/URL]
  16. zacznij wiec przygotowania jeden zweizraj w domu to stanowczo za mało Tuffciu jedynak przydałaby mu sie siostra :) ja tam jestem polozwierzęca :razz:
  17. boskie fotki super że psy w swoim towarzystwie moga poszaleć :) Lilith tez ma ukochanego kumpla setera :razz: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1f4837be4e93d196.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/224/1f4837be4e93d196.jpg[/IMG][/URL]
  18. Alu to moze Tuffinke :cool3: :lol:
  19. cała masa Tuffciów Alu czyżbyś powoli myslała nad towarzystwem dla Tuffciowego ;)
  20. boska fotka :loveu: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7444/mghpim1825500x500001001gb8.jpg[/IMG] nie amrtwcie sie aż tak bardzo na zapas .... ;) wiem co mówię ...
  21. Niestety wszystko jest w długim topicu gdzies przy końcu, a wpisz w wyszukiwarkę ... e zrobiłam to :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=17331&highlight=Kwas+hialuronowy[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=15182&highlight=Kwas+hialuronowy[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20338&highlight=Kwas+hialuronowy[/url]
  22. zastrzyki po których wystąpiła nagałs zybka porawa mogły zawierac steryd nie pozwól już ich podawać zainwestuj w Kwas [SIZE=-1]hialuronowy ,,,[/SIZE]
  23. proponuje zmienic weta najlepiej na otopedę ... a tu zerkinij (na topic poniżej) bo to wcale nie musi byc staw bidorowy - jak został zdiagnozowany?? jakie badania jaka geneza choroby ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3156&highlight=wi%EAzad%B3o[/url]
  24. Patka

    Poprostu Lala : )

    a jakichś psich kumpli spotkaliście na spacerku :)
×
×
  • Create New...