-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Oj Beata, bo zacznę Wam wytykać gdzie kota upychacie żeby sie pozbyć jego jeszcze skromnej osoby :wink: Dymus aniołku nie daj się upychac do zmywarki, szafek walizek ..... itp .... Pozdrawiam gorąco PatkaLilith&Koty
-
Paulina Lilith bardzo dziękuje za komplement :wink: Roki tak duży format się liczy, ale usmiech tez robi swoje ... jak Lilit biegnie (z gębą rozdziawioną) to nawet dobrz znajomi twierdzą, że wygląda jak maly pocisk i stanąć jej na drodze to ... bół dosłowny :wink: Każdy pies może byc obrońcą jednak wiadomo, że maluch zrobi dużo halasu, a duży zrobi hau i .... ludzie zawsze będą się bali bardziej dużych formatów taka ich natura i nie ważne czy to jest borzoj czy buldog amerykański :D często same pierwsze wrażenie wystarczy, a jakie pies ma instynkty obronne to miom zdaniem najlepiej nie musiec się o tym przekonywać - Tak mi powiedzial zaufany szkolący i zgadzam się z nim w pełni ... lepiej nie musieć nigdy się o tym przekonywać - po prostu nie mieć(nie być w) takich sytuacji :wink: pozdrawiam gorąco Patka&Lilith
-
Jovka masz racje zyczliwi te biedne koty w dziwne miejsca upychają, a potem jeszcze fleszem po oczach, co za życie ............
-
Basenji w koncu ale widać kto psiakowi taka szczupłą sylwetke pomaga utrzymać :wink: Koci dietetyk :wink: pozdrawiam super parkę Patka&Lilith
-
Ajka co więc powiesz na ten wzrok???? jak go zaklasyfikowac, bo my na nią mówimy bidna depresyjna krówka ;)
-
Baata wstaw zdjęcie Dymka z pupili jako prezent gwiazkowy :D - lalka o wyglądzie wielofunkcyjnego kotka - nawet oczy ma jak szklane paciorki :wink: dla mnie boskie zdjęcie !!!!
-
ON jest po prostu cudny chłopak taki do schrupania - szczegolnie ostanie zdjęcie ta minka niewinna :wink: i te uszolki gacki cudo :D pozdrawiamy i naj naj wszystkiego dla Was na Nowy Rok!!!! Patka&Lilith
-
U mnie to samo Lilit i koty odsypiają, tylko pani jakaś dziwna w monitor się gapi ... :wink: Matko, ale to zapalenie brzmi strasznie - Lilit ma tak naturalnie to zbalzowane spojrzenie :wink: pozdrawiam
-
Boska zabawa :multi: pozdrawiam patka&Lilith
-
alez sie uśmiałam cola co ty robisz swoim chlopakom tacy zblazowani po Sylwestrze ... skad ja znam te przekrwione oczka u AST :wink: Super zdjątka a foczki the best !!! Pozdrawiam gorąco Patka&Lilith
-
Po operacji Lilith odpadły nam zabawy w przeciaganie i aportowanie czyli to co pieski lubia najbardziej... :( zastapilismy to zabawa w szukaj - wersja z zabawkami i smakołykami, na wiosnę chcę spróbowac z Lilit takiej zabawy na swiezym powietrzu :D pozdrawiam patka PS. "Frisby" nie wiem jaka pisownia to tez swietna zabawa :wink:
-
super kociaki!!! cudo maleństwo :D czekam na więcej fotek :D
-
Walery jadł za nich dwóch ... a jak apetyt Dymka na Poświatę? :wink: Pozdrawiam :D
-
ja chcę żadam fotek mała jest zlota matko dawaj te fotki bo umrez z niecierpliwości :D Moja zlota AST lilith pozdrawia koleżankę :wink: Patka&Lilith
-
Beta ładne rzeczy Poświata to rozumiem, ale Dymek jest nieletni :wink: Nie urośnie na takiej alkoholowej diecie :wink: A oto Sylwestrowa integracja Walerego z psiakiem przyjaciół o wdzięcznym imieniu Fafik :lol: Dodam, że Fafik jest mniejszy od Walerego i nie może w to uwierzyć :wink: Ale mimo to zapałał do niego głębokim afektem :wink:
-
basko a co powiesz na to ze to ja byłam przeciwna drugiemu kociakowi :wink: A mój ukochany zapałał do Walera taka miłościa że juz i koniec!! Ten instruktaż to dla mężów( anie żon) żeby wiedzieli jak będą mieli dobrze (ile profitów) jak tylko pozwolą na małego futrzaka ................... szalonego Nowego Roku Patka&Lilith
-
zapewne by chicała bo kocha samochody :D ale na razie zadwala się mniej prestiżową marką :wink: Ale Was nie sposób pomylic a gdzie w Białej mieszkacie ??? tak chyba łatwiej kogos zlokalizować :D Pozdrawiamy fanów Białogóry :lol:
-
Souris a co miałam mu zrobić??? :wink:
-
Beata o matko jaki on się robi dostojny a jeszcze z pieluch nie wyrósł :wink: Pomyslec co bedzie później wszystkie kotki będa dostawały bzika na jego punkcie :wink: Nie pokaże Waleremu, bo zapyta czemu ja jestem tabby, a on meva ja tez chce byc meva :wink: Mój walerek to taki wioskowy głupek z Rosiji, a widac że w Dymku płynie błękitna krew :D Zobacz jak się Waler wstydzi ...
-
Pasavera tak to ta Białogóra :laola: co roku tam jezdzimy przynajmniej raz w wakacje a w tym roku chce jeszcze wczesniej jechać jak czas pozwoli :D Uwielbiam to miejsce dla mnie kwintesencja morza i super wakacji i lubia tam wszyscy psy :wink: Pozdrawiam może się spotkamy taka krówka jak Lilth jest tam jedyna :wink: A gdzie mieszkacie :wink: bo my zawsze u tych samych Ludzi :lol: pozdrawiam gorąco
-
Własnie to bardzo mi się podoba u Pitów i AST że maja takie mieszanki kolorystyczne każdy jest inny niby np zloty ale tyle jest odcieni. te latki kreseczki super po prostu :D U Lilith matka byla czerwona z bialymi znaczeniami a ojciec pregowany ale w dziwacznie szarobrązowy kolor, a szczeniaki 10 każdy calkiem inny od drugiego rzekrój kolorów :wink: pozdrawiam
-
Badman mamy dokładnie to samo Lilith cieszy sie i podlazi do każdego kota na dworzu. raz w ostatniej chwili uratowałam jej nochal, bo podlazła do olbrzymiego kota sasiadów(wychodzi na dwór - super zabijaka) a on na nia z pazurami, bidula nie wiedziała co zrobic - kotki sa przeciez milusi ... :cry: Ale koty znajomych (bliskich) przyzwyczaiły się do niej i integracja postępuje, choć zawsze sie spoce,że cos jej futrzak zrobi ... :D Pozdrawiam Patka&Lilith p.s A co do wprowadzania kota... przyjaciele wprowadzili do domu do 5 letniego psa (goniącego zaciekle koty) dorosłego kota i jakoś się dogadują - na zasadzie mijania i kot i pies zachowują bezpieczna odleglość i tak to trwa juz prawie 3 lata :D bez rozlewu krwi :wink:
-
Naoglądała się waszych Twarzyczek uroczych i postanowiłam, że juz czas także się "zapraezenować", a nie tylko anonimowo glupoty wygadywać :wink: Oto my na wakacjach w Białogórze naszej ukochanej psiej melinie :D
-
Białe i czarne a mala Lea wyszła złota niesamowite sa te polączenia :D Lea jest Piekną dziewczyną jak to kobieta ładnejsza z dnia na dzień :D Pozdrawiamy :wink: Patka&Lilith
-
A to milość mojemu narzeczonemu pozwala robic ze soba wszystko ...