Adda walery ma ten sam problem zawsze ma ta sierśc pod brodą ufaflaną i myje go na sucho ale na krótko pomaga a niezbyt taki brudas wygląda :wink
Ale Truskawek jest piękny :D
A oto Waler z seri w domu mamy nowy karton nie można tego zmarnować :)
[img]http://img146.exs.cx/img146/6176/img18408xm.jpg[/img]
pasavera :wink:
Piękne zdjęcia z Białej :wink: juz tęsknie :cry: za wakacjami ....
Widze że mieszkacie troche dajel od nas my w centrum :wink: przy knajpce pani Agnieszki (kolo ośrodku Torpo) kojarzysz :wink:
Pozdrawiam gorąco Patka&Lilith
basenji no nie mów że się wystraszyłeś dziewczęcych pazurków ... Hi Hi :wink:
Mój ulubiony przebrany kocie - ale kto się czubi ten się ....
Pozdrawiam :D
"fajoskie" fotki :D O wilczy szaniec też mam takie fotki :wink: przypomniało mi się ... wzruszyłam się :wink: Super wakacje wtedy były ;)
pozdrawiam gorąco, a co z Tą baiałogórą tenmat umarł,,kto jeszcze jeździ z Was????"
Patka&Lilith
Baskomaniak 8) :wink:
Basenji jakaś trauma w dzieciństwie nadal mnie nie wzruszasz, a prawda ... lezy zawsze gdzieś po środku i zalezy tylko od naszego nastawienia mój Drogi :wink:
pozdrawiam Wszystkich Kociolubnych nawet tych od przebierańców :wink:
Basenji cieszy mnie Twoje zdrówko :wink: A Koty mają tylko super pozytywne cechy Mój drogi :wink: No przyznaj się wreszccie - ujawnij swoje uczucia do kociej braci .... :wink: hi hi
pozdrawiam
Oj Basenji tobie chyba cinienie za nisko spadaw ta niby zimę i chcesz żeby kociary ci podniosły :wink: A Ty tu nie kombinuj, bo sam masz kota w kombinezonie psa i chcesz to po prostu zatuszować :wink:
Pozdrawiam Patka
Beata wzruszyłam się! Walery kocha zielone oliwki, a jeszcze bardziej ta ochydna wodę z nich :wink: chłepce zawzięcie i nic mu nie jest, to troszke mu pozwalam :D łyknąc niech ma radoche
a próbowałas groszek i kukurydze konserwową moje kociaki przepadają :D
A nic nie ukryjesz ... widziałam Twojego Ślubnego w objęciach z Dymkiem juz wpadł jak śliwka w ....
pozdrawiam Gorąco :D
ajka może po prostu twój ukochany ma tajny gen który sie uaktywnił - gen miłości do kotów :wink: a Ty go tak niedoceniałaś :lol: Pozdrawiam gorąco i czekamy na nowego maluszka bo Dymek tak szybko rośnie :wink:
Patka&Lilith&Koty
Moja jest AST ma 5,5 roku i tez te przeslodkie zmarszczki :wink: jak mysli sa piekne !! Straffior co Ty chcesz psa tego cudu pozbawic ciesz się - z wiecznego szczeniaczka :D
pozdro
Słodkie maleństwo slicznie umaszczona wklej nam zdjecie juz większej kociej damy :D Walery chętnie poogląda :wink:
Sybryjczyki maja takie super fajne "włochy" między opuszkami Waler ma strasznie dlugi, że mu przyciełam, bo zbierał brudy z podłogi :wink:
pozdrawiam Patka&Lilith&Koty
Gosia a przejrzałaś wszystkie strony tego tematu jesli tak to określenie cudowny to za mało :wink:
I Beata co dasz mnie na prezesa fanklubu ???
A oto Luna upchnieta własnymi łapkami do kartona po butach zawsze w domu koty maja świeto jak kupie buty ale ubolewaja że noasze taki maly rozmiar, bo ledwo się do kartona mieszcza :wink: