Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. ...nie nie to na 100% są AST ... jakże by inaczej prawda Basenji :wink: Pozdrawiam :D
  2. A tak odpoczywają w styczniowym sloneczku Koty mojej suczyny... [img]http://img83.exs.cx/img83/6687/img13997fg.jpg[/img]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Adda walery ma ten sam problem zawsze ma ta sierśc pod brodą ufaflaną i myje go na sucho ale na krótko pomaga a niezbyt taki brudas wygląda :wink Ale Truskawek jest piękny :D A oto Waler z seri w domu mamy nowy karton nie można tego zmarnować :) [img]http://img146.exs.cx/img146/6176/img18408xm.jpg[/img]
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Adda Truskawek troche futra dostał na zimę i na tym zdjęciu wygląda na oburzonego pewnie za mało karmy sypiesz :wink: HI Hi Pozdrawiam Patka
  5. pasavera :wink: Piękne zdjęcia z Białej :wink: juz tęsknie :cry: za wakacjami .... Widze że mieszkacie troche dajel od nas my w centrum :wink: przy knajpce pani Agnieszki (kolo ośrodku Torpo) kojarzysz :wink: Pozdrawiam gorąco Patka&Lilith
  6. :ylsuper: Pozdro dziewczyny :wink:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Och basenji .... Tylko tyle powiem :D pozdrawiam Kochajacych kotów nawet tych inaczej :wink:
  8. basenji no nie mów że się wystraszyłeś dziewczęcych pazurków ... Hi Hi :wink: Mój ulubiony przebrany kocie - ale kto się czubi ten się .... Pozdrawiam :D
  9. "fajoskie" fotki :D O wilczy szaniec też mam takie fotki :wink: przypomniało mi się ... wzruszyłam się :wink: Super wakacje wtedy były ;) pozdrawiam gorąco, a co z Tą baiałogórą tenmat umarł,,kto jeszcze jeździ z Was????" Patka&Lilith
  10. Patka

    zakoceni.pl

    a oto "najnowszy" Walery z serii zmęczony życiem ... :wink: [img]http://img139.exs.cx/img139/438/img17977fh.jpg[/img]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi ja z Beatą mam taki sam problem, a TU czas goni, bądz spokajna jednak :wink: moją syberlubna Pozdrawiam gorąco :lol: :wink:
  12. Baskomaniak 8) :wink: Basenji jakaś trauma w dzieciństwie nadal mnie nie wzruszasz, a prawda ... lezy zawsze gdzieś po środku i zalezy tylko od naszego nastawienia mój Drogi :wink: pozdrawiam Wszystkich Kociolubnych nawet tych od przebierańców :wink:
  13. :thumbs: Beata !!!! pozdrowienia i mruczando dla Was 8)
  14. Basenji cieszy mnie Twoje zdrówko :wink: A Koty mają tylko super pozytywne cechy Mój drogi :wink: No przyznaj się wreszccie - ujawnij swoje uczucia do kociej braci .... :wink: hi hi pozdrawiam
  15. Oj Basenji tobie chyba cinienie za nisko spadaw ta niby zimę i chcesz żeby kociary ci podniosły :wink: A Ty tu nie kombinuj, bo sam masz kota w kombinezonie psa i chcesz to po prostu zatuszować :wink: Pozdrawiam Patka
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Beata Waler ma lat 4 ponad i to samo ugniatany, całowany, noszony przez dorosłych i te dzieci, które uda im się Go unieść :wink: Pozdrawiam
  17. Beata wzruszyłam się! Walery kocha zielone oliwki, a jeszcze bardziej ta ochydna wodę z nich :wink: chłepce zawzięcie i nic mu nie jest, to troszke mu pozwalam :D łyknąc niech ma radoche a próbowałas groszek i kukurydze konserwową moje kociaki przepadają :D A nic nie ukryjesz ... widziałam Twojego Ślubnego w objęciach z Dymkiem juz wpadł jak śliwka w .... pozdrawiam Gorąco :D
  18. ajka może po prostu twój ukochany ma tajny gen który sie uaktywnił - gen miłości do kotów :wink: a Ty go tak niedoceniałaś :lol: Pozdrawiam gorąco i czekamy na nowego maluszka bo Dymek tak szybko rośnie :wink: Patka&Lilith&Koty
  19. Moja jest AST ma 5,5 roku i tez te przeslodkie zmarszczki :wink: jak mysli sa piekne !! Straffior co Ty chcesz psa tego cudu pozbawic ciesz się - z wiecznego szczeniaczka :D pozdro
  20. Patka

    zakoceni.pl

    A tak dla porównania odpoczywają moje futrzaki :wink:
  21. boskie boskie !!! :laola: upchniecie w maly koszyczek mistrzostwo moja Luna tez tak umie :wink: pozdrawiam gorąco więcej fotek :D
  22. Słodkie maleństwo slicznie umaszczona wklej nam zdjecie juz większej kociej damy :D Walery chętnie poogląda :wink: Sybryjczyki maja takie super fajne "włochy" między opuszkami Waler ma strasznie dlugi, że mu przyciełam, bo zbierał brudy z podłogi :wink: pozdrawiam Patka&Lilith&Koty
  23. :facelick: lubi francuskie POCALUNKI DZIEWCZYNA PO PROSTU SASIADKA DOCENIŁA JEJ ZDOLNOŚCI :D pozdrawiam patka&Lilith
  24. A ja tu gadu gadu a Gosia od prezesa nie wie że Dymek to kot rasy syberyjskiej :D Pozdrawiamy :wink:
  25. Gosia a przejrzałaś wszystkie strony tego tematu jesli tak to określenie cudowny to za mało :wink: I Beata co dasz mnie na prezesa fanklubu ??? A oto Luna upchnieta własnymi łapkami do kartona po butach zawsze w domu koty maja świeto jak kupie buty ale ubolewaja że noasze taki maly rozmiar, bo ledwo się do kartona mieszcza :wink:
×
×
  • Create New...