-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
to są koty dachowe polskie, te które chadzaja po ulicach. takie umaszczenie jest bardzo częste, taka okoliczna populacja najwidoczniej :wink: U nas taka jest cała 6 osobowa kocia rodzinka a u znajomych królują pręgusy :D u rasowców także zdarza się takie umaszcenie :D pozdro dziewczyny kociejecie ?!
-
Adda bądż dielna a jak Ci się uda to Truskawek będzie wyglądął tak jak Walery powyżej dumny jak paw :wink: powodzenia czyli rozdziranie kołtunów nie daje efektów :( tylko golonko :wink:
-
malawazka niby syberyjczyki także nie uczulaja i fakt kolezanka uczulona na koty nawet może go poglaskać a jak luna sie tylko zbliza to juz ja wszystko swedzi :wink: i do wychodzenia na spacery tez syberyjczki lepsze :D [img]http://img151.exs.cx/img151/5494/img12953wm.jpg[/img]
-
coś Ty po tygodniu juz wszystko wiesz jak robic, a jak nie to Ci szybko przypomną :wink: naprawdę nic strasznego - i to cudowne uczucie jak czeka na mnie kiciuś w łożeczku i mruczu i łapkami mnie przytula rekompensuje wszystko :D Powtarzam Kot to zero wad :D
-
Tylko troche więcej karmy pochłaniają :wink: ale ogólnie ucza porzadku: 1.nie zostawiaj bizuterii w widocznych miejscach 2. nie zostawiaj kurczaczka do rozmrożenia na zlewie 3. nie zostawiaj brudnej kuwety 4. nie zostawiaj czarnych rzeczy(ubrań) na krzesłach i fotelach 5. sciel łozko tak na poczatek :wink: lekko się rozmazało :wink: kupuj jak najwięcej sprzetu RTV :wink: [img]http://img32.exs.cx/img32/9370/img18461ws.jpg[/img]
-
mówisz masz wersja letnia okryw włosowych :wink: i fajna zabawa pomagamy biedniej pani posprzatac w szafie ... [img]http://img106.exs.cx/img106/8839/im0010178rf.jpg[/img] [img]http://img78.exs.cx/img78/2010/img18004wf.jpg[/img] I pańcia kupiła sobie nowe buty trzeba się jakoś podzielic ... [img]http://img35.exs.cx/img35/7400/img18995yx.jpg[/img]
-
Adda zdaj relacje z pola walki z kołtunami jak idzie?? pozdrowienia i po walce choć raz w tygodniu go wyczesz by nie poszedł trud na marne :wink: pozdro :D
-
:thumbs: powodzenia
-
Niestey słyszałam że jak nasi krajanie zza wschodniej granicy wracaja do domu i im zwierzakni "nie zejdą na handelku" to wyrzucają po drodze, bo się nie opłaca już trzymać :evil: ale i KOciaczek cudowny miał szczęscie i Ci kochani ludzie, co Go uratowali :D pozdrawiam
-
ten największy potwór kołtunisty mozesz pionowo ponacinać norzyczkami i wtedy próbowac rozsupłać :D Mam nadzieję że Truskawek będzie piękny :lol: Powodzenia w ciężkiej pracy i cierpliwości dla Was obojga :wink: pozdrawiamy
-
Nie pod włos - palcami rozrywac kołutu na mniejsze a tal w skelepie zoo albo aptecze artykuły :D
-
Adda już lece z pomocą Truskawkowi :D jak śpi u Ciebie na kolankach w ramach pieszczot bierz kołtynka i powolutku od czubeczka go rozdzielaj9rozrywaj jakby delikatnie) i wyjmuj te wlosy (one latwo z kołtyna wychodzą) czasochłonne, ale nie pzobawisz go siersci następnie gęsty grzebyczek i (teznie od nasady tylko) od końcówek siersci po woli wyczesywać kołtuny mniejsze mniej przyjemne dla kota- nie wiem czy sensownie wytłumaczyłam i kup talk dla kotów albo zwykły (nieperfumowany) i kompiel na sucho :wink: no i niestey czesac trzeba szczegolnie portki, okolice pach i grzywkę :wink: mam nadzieję że jakoś pomogłam jak co to pytaj smiało :lol: pozdro
-
hura wygrywamy kocia epidemia się rozprzestrzenia :wink: natepna kreska nad łóżkiem :D Patka&Koty&Lilith
-
Ale Wam się mlodzieży na rozmówki zebrało :wink: Nie ma co .... :wink: pozdrawiam młodych duchem :wink:
-
Cudne foteczki rozpływam się .... :D pozdro
-
Tak najbliżej jest Wejherowo :D z Gdańska do Wejherowa .... potem jedzie się na jezioro Żarnowieckie :wink: I juz jesteś w Białej :D cudnie jest ....
-
Pieny boski uroczy cóz mogę jeszcze rzec :D dawaj wiecej fotek i tyle :wink: pozdro od Patki&Lilith
-
Tez się cieszę im więcej psiarzy w Baiłej tym lepiej ... :wink: A oto próbka możliwości Białogóry i wielka zaleta jest także to iz tam lubia i szanują psiarzy i jest bardzo czysto .... [url]http://img110.exs.cx/img110/324/im0015442pk.jpg[/url]
-
to zdjęcie obłożona zwierzyną jest super!!! mozna się bawić w: znajdz ile zwierząt jest na tym zdjęciu ...;) Rudas przcudny w sam raz dla mojej Luny kawaler w marzeniach :wink: [img]http://img72.exs.cx/img72/5240/img18077om.jpg[/img] zdjęcie z dedykacją ...
-
No cos Ty :D Piękna :D pozdro
-
hi hi hi :D :wink: :D :wink: tak to skomentuję :wink:
-
No to pobilliście nas o ... usmiech taka buzka, że ho ho :wink: Cudo fotki i te białe ząbki ... żywa reklama :wink: pozdro od słabo usmiechniętej LILITH
-
Oj beatko żałoba ale pomożemy nadrobic stracone łapki :D całusy dla Dymcia :lol:
-
LUSILLE przecież wszystko na temat :wink: galeria to galeria ... no co Ty :wink: jak mozesz nas posądzać tak niecnie ... A to Luna i ja jako dodatek - wiosna zeszłego roku było tak miło .... [img]http://img83.exs.cx/img83/2048/img01864ua.jpg[/img]
-
dbsst :popcorn: wypijmy ZA ZDRÓWKO SYBERYJCZYKÓW.... Beata ja niedlugo zaczne kreski naściane robic za nawrócone na kocią wiarę :wink: a co do topicu to mozna się posmiać tylko jakoś basenjemu nie do smiechu ... ciekawe dlaczego :wink: pozdrawiam koto i pso maniaków :wink: